Przyjaciel DICE - Nominacje

Rydzu2015
748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
edytowano 26 luty
Ruszyła pierwsza runda nominacji na przyjaciela DICE.Jeżeli znacie osobę którą warto nominować i tym samym wyróżnić ją,możecie zrobić to przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1soGpwv0s77wbKn1up0DYQ1S1eS9OF4daE24enq4otNg/viewform?edit_requested=true
Więcej informacji na anglojęzycznym forum:
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/181809/battlefield-v-dice-friends/p1?new=1

Komentarz

• PsychoPunk77
    13 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kurde , no i mam dylemat, Your3vilTwin czy SkyZeWonsem ;)
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Pisz Skaya. Dobre memy robi :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 27 luty
    Biorac pod uwage ich stosunek do spolecznosci taki "event" jest zalosny. Tzn. spolecznosc graczy maja gleboko w du....Mistrzowie marketingu.

Na angielskim forum jest obszerny watek o tym jak bezcelowe jest dawanie jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki/sugestii/zyczen odnosnie gry bo EA/Dice i tak ma swoja wizje co nas zadowoli bardziej co sie bardziej oplaca...prywatne serwery, BR, rush.. lista jest dluga.

Kiedys Dice mialo mase prawdziwych fanow dzis to chyba tylko zostal Westie i Kromka chleba....
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    PsychoPunk77 napisał użytkownik: »
    Kurde , no i mam dylemat, Your3vilTwin czy SkyZeWonsem ;)

Możesz nominować obu i po kłopocie ;)
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Eee Bez jaj. Panowie.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 27 luty
    @SkyZeWonsem
    Jaja to będą jak twój "ulubieniec" co ten post na EN forum nasmarował ci kod przyśle :smile:

@JanTwardy
    Daj poczytać bo nie mam czasu i chęci (tego drugiego zdecydowanie bardziej) śledzić forum.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Myrasz
    112 postsPosty: 113Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 27 luty
    @Rydziu2015 Wiem, że nie ty tu jesteś programistą, ale z takimi konkursami proponuję wychodzić, kiedy gra wyrośnie z wersji BETA. Naprawcie najpierw syf, który robicie z każdą aktualizacją. Do tej pory miałem tylko problemy wewnątrz gry, których część naprawiliście, ale powstało przy okazji kilka nowych. Z najbardziej irytujących, to problem z błędem gry, który wywala do pulpitu, a z którym niektórzy nie mogą sobie poradzić od początku - mi trafił się po ostatniej aktualizacji. Drugi, to brak możliwości wykonania uzyskanej specjalizacji/odbioru wygranych precjozów/odbioru nagrody z zadań, bez uprzedniego wyłączenia gry i jej ponownego uruchomienia.
    Jak ta robota jest rozłożona, że tworzycie problemy, których wcześniej nie było? Praca godzinowa, czy jak?

Jeszcze raz zaznaczam - zdaję sobie sprawę, że nie jesteś programistą DICE, ale po części odpowiadasz za tą grę, jako pracownik(?) EA - pracodawca DICE. Jeśli masz przebitkę gdzieś wyżej, a wymienione przez mnie błędy jeszcze nie były zgłaszane, to będę wdzięczny za interwencję.
  • Rydzu2015
    @Myrasz niestety nie jestem pracownikiem EA/DICE i nie mam wpływu na to co się dzieje.Błedy możesz zgłaszać w tym temacie https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3704/problemy-bugi/p1 lub na forum AHQ https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/bd-p/battlefield-v-bug-reports-pl

A wracając do tematu nominacje na przyjaciela DICE to nie konkurs.Chodzi o to że można nominować osobę za to co robi dla społeczności(promuje grę, pomaga zgłaszać błędy,prowadzi fanpage itp.)
  • Your3vilTwin
    Ja bez przerwy promuję grę informując gdzie i kiedy można kupić ją najtaniej. Na przykład w dniu dzisiejszym jest do nabycia za niespełna 75 zł w wersji "delajks" na XONE. Tak szybko z ceny nie zszedł żaden BF. Nawet Hardline...

• JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 4 marzec
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ja bez przerwy promuję grę informując gdzie i kiedy można kupić ją najtaniej. Na przykład w dniu dzisiejszym jest do nabycia za niespełna 75 zł w wersji "delajks" na XONE. Tak szybko z ceny nie zszedł żaden BF. Nawet Hardline...

Zaden BF nie byl wydany w tak okrojonej wersji i nie mial tak ekstra drogowej mapy ktora chyba konczy sie z wiosna :)

Ja mysle ze Westie by sie nadawal... Wlasnie widzialem kawalek jego filmiku tytul "BF5 MASSIVE UPDATES" ten massive update to glownie pare nowych ubranek w sklepie - to takie life quality update. Co za bicie piany i przerost formy nad trescia...Fajnie ktos napisal to co bedzie jak faktycznie wydadza duzy update?..nowa gra :)
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »

Optymista powiedziałby, że super, bo znaczy to, że teraz mój BFV (kupiony za 299 zł) wart jest cztery sztuki BFV :-) Nigdy bym nie przypuszczał, że tak zyska na wartości.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!