zwiadowca-karabiny powtarzalne

tomek55a
postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
witam, jaka jest według Was najlepsza broń dla zwiadowcy? chodzi mi głównie który karabin ma najlepszy zasieg i predkość kuli, obrażenia nie maja znaczenia gdy się dobrze strzela :)

Komentarz

• Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Biorąc pod uwagę :
    tomek55a napisał użytkownik: »
    gdy się dobrze strzela :)
    odpowiedz brzmi : Każdy :smile:
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Żaden chyba nie zadaje więcej niż 70 hp przy strzale w korpus.Więc jak rydzu już napisał przy dobrym strzelaniu(celowaniu w głowę gdzie mnożnik jest bodajże 1,25) każdym karabinem zadasz śmierć jednym strzałem.Poza tym poszukaj w google-na pewno coś jest i próbuj.Ja tam nie patrze na statsy tylko na dźwięk wystrzału:P
  • Kolednik91
    54 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Największy zasięg oraz prędkość kul ma chyba KAR98, ale np. dla mnie jego minusy są zbyt duże żebym z niego korzystał.
    Jest strasznie wolny. I np. Jeden strzał z KAR98 to 2-3 strzały z Lee czy nawet z Rossa. A jak pograsz sobie jakimś karabinem i zwrócisz uwagę po jakim czasie pociski zaczynają opadać w każdym z nich to tak naprawdę zasię przestaje aż tak bardzo robić. No chyba, że leżysz na respie i strzelasz do samolotów. ;)

Tak jak wspomniałem ja osobiście używam Lee oraz ostatnio Rossa. Lee jest słabszy od np. Gwehra, który zadaje według informacji z gry większe obrażenia co jest ważne jeżeli strzelasz do "naruszonego" przeciwnika i masz szansę zabić go jednym strzałem.

Co do Karabinów automatycznych, których chyba dotyczy twój post to one nadają się na średnie oraz bliskie dystane ponieważ mają bardzo wysoką szybkostrzelność, zabijają dwoma-trzema strzałami oraz nie trzeba ich przeładowywać.

Ich minusem jest to, że zdrowego wroga nie zabijesz pojedynczym strzałem w głowę.

Każdy karabin będzie dla ciebie dobry, jeżeli będzie dobrze się tobie z nim grało.
    Mam nadzieję, że pomogłem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!