Problemy z wydajnością

Unk0wn_Play3r
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam, mam problem z bf1. Gdy zacznę grać mam 60 fps przez 5 minut (karty graficzne używane są w 50%-60%), następnie na 5 minut spada do 15 fps (użycie kart około 10%).Używam dwóch gtx 750m. Użycie ramu to 8,5 gb (mam 16gb). Co mam zrobić, aby karty graficzne działały cały czas na 50%?

Komentarz

• Rydzu2015
    728 postsPosty: 760Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 15 marzec
    Cześć
    Zerknij do https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-BF-1-spadki-FPS-informacje-i-obejscia/td-p/6115301 gdzie @EA_Odix wraz ze społecznością przygotowali kilkanaście rozwiązań.W razie nie znalezienia rozwiązania swojego problemu proszę abyś opisał swój problem w temacie na AHQ.
    Post edited by SylwesterSpalony on
  • LM_Wyrzysk
    309 postsPosty: 310Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Unk0wn_Play3r napisał użytkownik: »
    Witam, mam problem z bf1. Gdy zacznę grać mam 60 fps przez 5 minut (karty graficzne używane są w 50%-60%), następnie na 5 minut spada do 15 fps (użycie kart około 10%).Używam dwóch gtx 750m. Użycie ramu to 8,5 gb (mam 16gb). Co mam zrobić, aby karty graficzne działały cały czas na 50%?

Stawiam na temperaturę procesora i pewnie kiedy dochodzi do górnej granicy, to zbija taktowanie i klatki lecą. Ostudzi się i wraca do prawidłowej pracy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!