Straszne ktrasnale

aPager_pl
46 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
edytowano marzec 2019
Co to za straszne krasnale pojawiły się po aktualizacji? Czy to chodzi o zdradzenie pozycji ukrywającego się?

Komentarz

• OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    Te krasnale są od 2 miesięcy chyba :D
  • aPager_pl
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Chyba żartujesz😁. Pierwszy raz widzę a często gram pasywnie, bo lubię cięzkie bronie. Może aktualizacja mi nie wchodziła bo faktycznie długo nie aktualizowałem, ale napewno nie dłużej niż miesiąc. To co oświecisz mnie? Dobrze myślę że to małe zdrajce?
  • aPager_pl
    edytowano marzec 2019
    Ok już kumam. Wygooglowałem.
    Post edited by aPager_pl on
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Te krasnale pojawiają, tzw. "leżakom", z K/D poniżej 1.0 - czyli po prostu warzywom. Potwierdzone info.
  • Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.