Postęp zadań

TheDzik69
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Cześć wszystkim.
Dlaczego w trakcie rozgrywki nie wyświetla mi sie ikonka informująca o postępie danego zadania? Wiem, że pytanie może troche dziwne ale dla mnie to jest fajna sprawa :)

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    TheDzik69 napisał użytkownik: »
    Cześć wszystkim.
    Dlaczego w trakcie rozgrywki nie wyświetla mi sie ikonka informująca o postępie danego zadania? Wiem, że pytanie może troche dziwne ale dla mnie to jest fajna sprawa :)

Też mi się nie pojawia i cytując twórców "jak Ci się nie podoba, to nie graj"
  • Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    zrobili ci żółtą poświatę podczas leczenia, więc nie narzekaj. Coś popsuło się w trakcie implementacji. Oprócz tego syfu, zepsuli kilka innych rzeczy, o których nawet nie będę się rozpisywał, bo to i tak nic nie da.
  • PIDZAMA1977PL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    tez mnie wkurza ze nie wyswietlaja sie postepy podczas gry
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!