Postęp zadań

TheDzik69
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 2 Member
Cześć wszystkim.
Dlaczego w trakcie rozgrywki nie wyświetla mi sie ikonka informująca o postępie danego zadania? Wiem, że pytanie może troche dziwne ale dla mnie to jest fajna sprawa :)

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
    TheDzik69 napisał użytkownik: »
    Cześć wszystkim.
    Dlaczego w trakcie rozgrywki nie wyświetla mi sie ikonka informująca o postępie danego zadania? Wiem, że pytanie może troche dziwne ale dla mnie to jest fajna sprawa :)

Też mi się nie pojawia i cytując twórców "jak Ci się nie podoba, to nie graj"
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    zrobili ci żółtą poświatę podczas leczenia, więc nie narzekaj. Coś popsuło się w trakcie implementacji. Oprócz tego syfu, zepsuli kilka innych rzeczy, o których nawet nie będę się rozpisywał, bo to i tak nic nie da.
  • PIDZAMA1977PL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1 Member
    tez mnie wkurza ze nie wyswietlaja sie postepy podczas gry
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.