Problem z połączeniem

Haslo1986
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam,
Po ostatniej aktualizacji dodającej tryb BR pojawił się problem przy matchmakingu, tj za każdym razem gdy chcę zagrać br wyskakuje mi komunikat o rozłaczeniu z serwerami EA, wszystkie inne tryby smigają aż miło. Jakieś rady??

Odpowiedzi

• LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To samo miałem. Może nie za każdym razem, ale zdarzało się 2-3 razy pod rząd. Pomogło naprawienie gry. Od tej pory ani razu mnie nie wyrzuciło.
  • Haslo1986
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W jaki sposób naprawić na ps4 grę?
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Haslo1986 napisał użytkownik: »
    W jaki sposób naprawić na ps4 grę?

Nie mam pojęcia. Na PC jest obok właściwości gry i aktualizuj grę.
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Na ps4 możesz jedynie przywrócić licencję gry ale to w przypadku gdyby była cyfrowa i miałbyś na niej kłódkę.A z tego co piszesz masz problem tylko z trybem burza ognia więc to nie pomoże.Grasz solo czy z drużyną?
  • Kolednik91
    60 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hej,
    Ostatnio też mieliśmy taki problem, że albo wyszukuje drużynę 5 min albo w ogóle się nie łączy.
    Coś jest tam zbugowane i w naszym przypadku wystarczy zmiana dowództwa w drużynie.

Przypadek jest u nas notoryczny i zdarza się codziennie. 3 Gry wyszukuje normalnie, w czwartej jest już błąd i trzeba zmieniać dowódcę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!