1 Kill i wygrana drużynowa!! :) Taktyczna perfekcja

Maczeti_TV
27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Można wygrać drużynowego Battle Royale zabijając tylko 1-ego przeciwnika :)

Miłego oglądania :) 18+

Komentarz

• Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @SkyZeWonsem: może i lepiej, ale tutaj nic się nie rusza ;)
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Fajnie, że chcesz sobie wypromować kanał. Szkoda, że treść w ogóle nie jest jakaś ciekawa. Wiesz, że wygrać można nie zabijając nikogo? SZOKUJĄCE, NIEPRAWDAŻ? Tylko czy normalni gracze nagrywają o tym materiały? Nie. Wiesz, że 19 minut takiego materiału jest nużące? W ogóle to swoją twarz daj najlepiej na środek ekranu, niech jeszcze bardziej zasłania widok z gry XD
  • Maczeti_TV
    OFFik napisał użytkownik: »
    Fajnie, że chcesz sobie wypromować kanał. Szkoda, że treść w ogóle nie jest jakaś ciekawa. Wiesz, że wygrać można nie zabijając nikogo? SZOKUJĄCE, NIEPRAWDAŻ? Tylko czy normalni gracze nagrywają o tym materiały? Nie. Wiesz, że 19 minut takiego materiału jest nużące? W ogóle to swoją twarz daj najlepiej na środek ekranu, niech jeszcze bardziej zasłania widok z gry XD

Dziękuję za Twój komentarz. Każdy ma swoje zdanie.
  • OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 2 kwiecień
    O dziwo możesz z tego coś wyciągnąć i np. dać twarz w któryś z rogów i zmniejszyć np. :P Ja tam wolę oglądać (jeśli już to robię bo tak naprawdę to wolę sam pograć niż oglądać innych, ale ja to dziwny typ jestem) montaż ciekawych akcji niż taką grę.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 2 kwiecień
    A ja dziękuję za ten materiał z całego serca. Utwierdził mnie w przekonaniu, że BR to nie jest rozrywka dla mnie. Btw jest taka bajka dla dzieci "Jak wytresować smoka". Ty za to nakręciłeś "Jak wytresować WaSzkę" :wink:
    @SkyZeWonsem w robocie nadal mam ustawioną tę tapetę na W10. Niektóry do tej pory myślą, że jadę na XP :smile:
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Maczeti_TV
    OFFik napisał użytkownik: »
    O dziwo możesz z tego coś wyciągnąć i np. dać twarz w któryś z rogów i zmniejszyć np. :P Ja tam wolę oglądać (jeśli już to robię bo tak naprawdę to wolę sam pograć niż oglądać innych, ale ja to dziwny typ jestem) montaż ciekawych akcji niż taką grę.

Tak miałem na początku, potem zmieniłem, ale faktycznie wrócę do prawego rogu. Może rzeczywiście przeszkadzać to w odbiorze materiału. Także dzięki za tip :)
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przeszkadzać to będzie w prawym dolnym rogu dopiero... Chcesz zasłonić ekwipunek? Podnieś o parę pixeli do góry, zmniejsz o połowę i będzie dobrze.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Maczeti_TV
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Przeszkadzać to będzie w prawym dolnym rogu dopiero... Chcesz zasłonić ekwipunek? Podnieś o parę pixeli do góry, zmniejsz o połowę i będzie dobrze.

Dzięki za podpowiedź. To dziś na transmisji wezmę ten Twój tip sprawdzę. Może faktycznie za duży dałem widok własnej facjaty.
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @Maczeti_TV byliśmy dzisiaj na tym samym serwerze :-)
  • Maczeti_TV
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    @Maczeti_TV byliśmy dzisiaj na tym samym serwerze :-)

:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!