Moje kompilacje zwycięstw SOLO w Burzy Ognia

Maczeti_TV
27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Co tydzień będę wrzyucał kompilacje z kolejnego tygodnia. Oby tylko było co ;)

A tutaj z poprzedniego:

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    346 postsPosty: 349Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Po obejrzeniu wideo już wiem dlaczego nie wygrywam solo - nie uznaję leżenia w tej grze :-)
  • Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Po obejrzeniu wideo już wiem dlaczego nie wygrywam solo - nie uznaję leżenia w tej grze :-)

hhehe :)
  • Maczeti_TV
    Zapraszam do obejrzenia mojej kolejnej kompitacji :) Miłego oglądania!

• Maczeti_TV
    Moja kolejna kompilacja. Miłego oglądania.

• Maczeti_TV
    Nowa kompilacja :hushed:

• Maczeti_TV
    Siemanko!! Wrzucam kolejną kompilację! Miłego oglądania. Jest też malutki bonusik!!
  • Maczeti_TV
    Siema. Moja kolejna już 6 kompilacja zwycięstw solo. Jako, że 6 jest też i 6 meczy. A działo się :) (jest wpadka, jest oszukanie przeznaczenia i finał 1v3). Zapraszam do oglądania i komentowania.

• Maczeti_TV
    Kompilacja numer 7 - Ostatnia na starej mapie. Następne kompilacje już po updacie Halvoy :) Miłego oglądania

• LM_Wyrzysk
    346 postsPosty: 349Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Po pierwszej wygranej z siódmego filmu przypomniało mi się dlaczego przestałym grać w Firestorm. Ty leżysz, on leży i udajecie, że bawicie się świetnie. Nie dla mnie.
  • Maczeti_TV
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Po pierwszej wygranej z siódmego filmu przypomniało mi się dlaczego przestałym grać w Firestorm. Ty leżysz, on leży i udajecie, że bawicie się świetnie. Nie dla mnie.

W tej pierwszej akcji gość, na którego patrzałem strzelał do innego, czekałem, aż go zabije zanim tego zaatakowałem.
  • Your3vilTwin
    1522 postsPosty: 1,555Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 1 czerwiec
    @Maczeti_TV
    Dziś robiłem sobie przegląd staroci na klanowym YT
    Zrób pauzę w 2:34 :smile:

Świat jest mały :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    Czwórka, to jednak czwórka. Tez mi się kiedyś zdarzyło trafić:
  • Maczeti_TV
    Your3vilTwin powiedział(a):
    Świat jest mały :smile:
    To prawda :) Fajne video ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!