"Samozapełniający" się dysk C.

DoctorYoungie
0 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam, cześć i czołem! :)

Mam wysoce irytujący problem, który męczy mnie już od jakiegoś czasu. Otóż, mój dysk samoistnie się zapełnia. Wielokrotnie robiąc porządki i posiadając, załóżmy, zwolnione 9 GB miejsca, po jakiś 40 minutach zapełnia się z jakiegoś powodu 5 GB. Czyściłem wielokrotnie dysk CCleaner'em, ale nic to nie daje. :'( Skan też odpada.

Co może być przyczyną tego zjawiska i jak się tego pozbyć raz na zawsze?

Z góry dziękuję za pomoc i do zobaczenia na polu walki! B)

Komentarz

• SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 12 kwiecień
    Przyczyną jest to ze dysk "C" zazwyczaj jest podstawowym dyskiem gdzie wszystko samoistnie się instaluje gdy sobie sam nie wybierzesz innego miejsca docelowego np dysk "D" ale pierwszy raz spotykam się z przypadkiem gdzie dysk samoistnie się zapełnia beż żadnej instalacji i poza, plikami tymczasowymi albo uaktualnieniami lub też punkty przywracania się tworzą. polecam zrobić tak:
    panel sterowania --> odzyskiwanie --> konfiguruj przywracanie sytemu --> ochrona systemu --> wybrałem dysk --> konfiguruj --> wyłączyłem ochronę systemu oraz usuń wszystkie punkty przywracanie dla tego systemu.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 kwiecień
    @DoctorYoungie
    Ilość miejsca zajmowanego przez system oraz jego funkcje/usługi/pliki jest zmienna i nie da się tego do końca nigdy wyeliminować.
    Podaj proszę konfigurację komputera a w szczególności ilość zainstalowanej pamięci RAM i oraz numerek systemu operacyjnego.
    "Problem" może być spowodowany "puchnącymi" plikami pagefile.sys i hiberfil.sys.
    A odpowiadają one kolejno za:
    https://spece.it/plik-wymiany-pagefile-sys-a-miejsce-na-dysku-systemowym/
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Hibernacja_(informatyka)

[edytowane przez EA_Kuba]
    Post edited by EA_Kuba on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Hej @DoctorYoungie,

Na forum mamy kilku specjalistów z wielu dziedzin, nie mniej Twój problem zdaje się być powiązany z systemem operacyjnym, a pytanie zadałeś na forum poświęconym grom z serii Battlefield. Możemy spróbować Ci pomóc, ale może okazać się, że trafniejszą odpowiedź uzyskasz na specjalistycznym forum. :)

Przekaż nam informacje o które zostałeś poproszony, sprawdź czy Twój system operacyjny jest zaktualizowany do najnowszej wersji i daj nam znać czy próbowałeś jeszcze jakichś jeszcze kroków aby go rozwiązać.

@Your3vilTwin @SylwesterSpalony
    Zachowuj się uprzejmie. Zawsze okazuj innym szacunek. Także wtedy, kiedy ich opinie różnią się od Twoich. Jeśli się z kimś nie zgadzasz, możesz to zaznaczyć w sposób kulturalny. Unikaj wycieczek osobistych. Szacunek oznacza też powstrzymanie się od nękania innych graczy, szydzenia z nich oraz wygrażania im.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!