System cotygodniowych zrzutow..

Rieper1985_PL
15 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Wiadomo cos na temat nowych super ☹☹☹☹ dodatkow w systemie zrzutow? czy to koniec na tych 20? Nie ukrywam ze chociaz dla posiadaczy deluxe mogliby wprowadzic zakup epic gadzetow za coinsy a nie wlasna walute.. chyba ze sie pograza dalej i wersja deluxe po prostu byla tylko dla nich dodatkowym zarobkiem..

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Rieper1985_PL napisał użytkownik: »
    Wiadomo cos na temat nowych super ☹☹☹☹ dodatkow w systemie zrzutow? czy to koniec na tych 20? Nie ukrywam ze chociaz dla posiadaczy deluxe mogliby wprowadzic zakup epic gadzetow za coinsy a nie wlasna walute.. chyba ze sie pograza dalej i wersja deluxe po prostu byla tylko dla nich dodatkowym zarobkiem..

Pan w DICE się z tego śmieje.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    chyba ze sie pograza dalej i wersja deluxe po prostu byla tylko dla nich dodatkowym zarobkiem..

Przecież dokładnie tak działa każda wersja delaks. Kilka cyfrowych gadżetów wyciętych z podstawowej wersji gry za kilkadziesiąt złotych. A no teraz to jeszcze dodatkowo kilka dni wcześniejszego dostępu. Ktoś w końcu musi robić za betatesterów i jeszcze za to płacić. Mam nadzieję, że zawartość, którą przekazała DICE w tych zrzutach da do myślenia ludziom, którzy zakupili tę wersję gry.

Bo EA to najwyraźniej nic się nie nauczyło. Pokazał to Anthem i pokazuje teraz nowa gierka z uniwersum Star Łors. Jeszcze nie pokazali nawet sekundy gameplayu ale preorder za 240-270 zł już można śmiało składać...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    chyba ze sie pograza dalej i wersja deluxe po prostu byla tylko dla nich dodatkowym zarobkiem..

Przecież dokładnie tak działa każda wersja delaks. Kilka cyfrowych gadżetów wyciętych z podstawowej wersji gry za kilkadziesiąt złotych. A no teraz to jeszcze dodatkowo kilka dni wcześniejszego dostępu. Ktoś w końcu musi robić za betatesterów i jeszcze za to płacić. Mam nadzieję, że zawartość, którą przekazała DICE w tych zrzutach da do myślenia ludziom, którzy zakupili tę wersję gry.

Bo EA to najwyraźniej nic się nie nauczyło. Pokazał to Anthem i pokazuje teraz nowa gierka z uniwersum Star Łors. Jeszcze nie pokazali nawet sekundy gameplayu ale preorder za 240-270 zł już można śmiało składać...

No akurat o to bym się nie czepiał. Dla EA robienie, czy bardziej wydawanie gier nie jest żadnym celem. Celem dla nich jest zarabianie pieniędzy, a gry są tylko środkiem, który pozwala to osiągnąć. Za generowanie przychodów z produktu, którego jeszcze nie ma trzeba chwalić, a nie ganić. Oczywiście piszę z szerszej perspektywy, bo sam kupiłem wersję za 299 zł i nie jestem z niej zadowolony - chciałem po prostu pograć wcześniej. W każdym razie w każdej firmie rzeczą normalną jest uzyskanie zysku przy jak najmniejszym koszcie, co niestety często odbija się na jakości produktu.
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tylko, że to gracze a właściwie barany dające się golić pozwalają EA na takie praktyki. Oni są pewnie, że znajdą się idioci którzy po pokazaniu niczego kupią to nic. Później u kupującego przychodzi czas na refleksje i uświadamia sobie, że został wydymany.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale najczęściej już się nie przyzna bo przecież prawdziwy facet nigdy nie przyzna się do błędu. NIGDY! A gracz to już w ogóle...
    PS. Tak też mam delaks ale na swoją obronę mogę powiedzieć, że nie z własnej woli.

@LM_Wyrzysk
    Myślę, że raczej większość doskonale to rozumie. Ale problem zaczyna się gdy EA wyjeżdża ze swoimi "precyzyjnymi" obietnicami. Faktycznie dało te zrzuty ale zawartość lepiej przemilczeć. Ja nie mam nic przeciwko delaks. Na moje to mogą sobie taką wersję wycenić i za 30.000 cebulionów. Tylko mają dokładnie opisać co dostajemy w zamian za dodatkową kasę. Wtedy gracz spokojnie sobie oceni czy dodatkowa zawartość jest dla niego warta dodatkowych pieniędzy czy nie. Założę się, że gdyby ludzie wiedzieli wcześniej do dostaną z uber wersją BFV to zdecydowanie mniej rozważałoby jej zakup.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wow :)

Gracie jeszcze? Powaznie pytam i pozdrawiam :)
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    Nie. Ja od 100 godzin ratuję postapokaliptyczny Waszyngton.

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 18 kwiecień
    Nie gram ale pobieram aktualizacje :) Parę dni temu wbiłem i wytrzymałem 1 min. Ziew. Nie wiem co mnie łączy z Your-em ale też jestem w Waszyngtonie ?!? Jakoś więcej frajdy mam z zabijania gąbek botów.

ps. Twardy nie wiem czy wiesz ale starają się ożywić PL4FC. Tylko skutek jest obecnie marny. Jeszcze się nie podnieśli ale zdążyli już się pokłócić :P Polska :)
  • JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Sky, Widzialem. Niestety obecnie chyba nie ma dostatecznie dobrej gry zeby zeby sie im udalo. Dostalem linka od Irka, przelecialem watek, jakos tez mnie nie ciagnie. Moze kiedys przy kolejnym bfie.. Ostatnio gram w inna gre od EA "Anthem", tragedia z zawartoscia...Okrojone gry to teraz znak rozpoznawczy EA.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Nie wiem co mnie łączy z Your-em ale też jestem w Waszyngtonie ?!? Jakoś więcej frajdy mam z zabijania gąbek botów.
    Kujawski czarnoziem.

• LM_Wyrzysk
    Ja już uzbierałem 72h w AC Odyssey i jest miło.
  • Your3vilTwin
    Idealnie połowę tego co ja. Teraz czekam aż wydadzą wszystkie dodatki i jakąś promocyjną cenę season passa.

• Rieper1985_PL
    15 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    szczrze nie wiem czy przeze mnie przemowi ta nowa mechanika gry.. uwielbiam AC ale do Syndicate, nowych nie kupowalem bo wlasnie za duzo eksperymentuja.. a poza tym troche juz naciagaja te wersje wymyslaniem nowej epoki gdzie by tu teraz rzucic asasynow :) moze kiedys ogram ale fan jestem bo mam na sobie wydziarganego Altaira ;]
  • SkyZeWonsem
    edytowano 20 kwiecień
    Nowe części są fajne. Osobiście żałuję, że kolejna częś nie będzie się działa w czasach Aleksandra Wielkiego. Mają być jacyś wikingowie lub Rzym.Z Aleksandrem fajnie by się spieło wszystko w całość.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!