Wie ktos cos w temacie, czemu z battlelog nie mozna uruchomic gre ??

«1
Soprano83rr
9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Tylko z Orgin a battelog zada na orgin podanie klucza produktu ??

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Żeby grać w grę, musisz ją mieć kupioną i zainstalowaną. A żeby mieć ją zainstalowaną musisz mieć Origina. Do gry dołączać można przez Battleloga, ale Origin musisz mieć uruchomiony.
  • Robert3632
    197 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Żeby grać w grę, musisz ją mieć kupioną i zainstalowaną. A żeby mieć ją zainstalowaną musisz mieć Origina. Do gry dołączać można przez Battleloga, ale Origin musisz mieć uruchomiony.

Ty tak na poważnie? Gra kupiona wiele lat temu, origin odpalony a przy próbie wejścia do gry woła klucz na origin :):) Problemy były ogłaszane na battelogu. Komunikat już został usunięty ale mimo to nadal są problemy.
  • Soprano83rr
    9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Robert3632 napisał użytkownik: »
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »

Ty tak na poważnie? Gra kupiona wiele lat temu, origin odpalony a przy próbie wejścia do gry woła klucz na origin :):) Problemy były ogłaszane na battelogu. Komunikat już został usunięty ale mimo to nadal są problemy.

Dokladnie, tez mam to samo. Dzisiaj widzę ze komunikat usunięty z Batteloga a i tak z niego nie da sie odpalić gry, tylko trzeba przez origin.
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Odpalałem w środę normalnie przez battleoga BF3. Działa mi normalnie.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Faktycznie coś się dzieje. Z ciekawości próbowalem przed chwilą odpalić BF4 przez battleoga i origin faktycznie krzyczy o aktywację.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Robert3632
    197 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    To dotyczy chyba tylko BF4 i Hardline. Ciekawe kiedy mają zamiar to naprawić albo czy w ogóle maja zamiar :):):) Na dzień dzisiejszy LIPA. Gra tylko przez ORIGIN
  • Soprano83rr
    Dalej lipa, ja nie wiem czy czasem to nie jest zagrywka ze strony DICE w celu skuszenia ludzi na zakup BF V. Ciekawe ze jak uruchamia sie prze orgin BF4, wyskakuje BF V i opcja kupe teraz.
  • Robert3632
    własnie była aktualizacja ORIGIn i naprawili. Przynajmniej u mnie. Pozdrawiam :)
  • Soprano83rr
    U mnie jeszcze nie pojawiła sie opcja aktualizacji Origin, idzie moze to zrobic ręcznie wchodząc w ustawienia ORIGIN czy trzeba czekac az sama aktualizacja sie pojawi ?
  • Robert3632
    Soprano83rr napisał użytkownik: »
    U mnie jeszcze nie pojawiła sie opcja aktualizacji Origin, idzie moze to zrobic ręcznie wchodząc w ustawienia ORIGIN czy trzeba czekac az sama aktualizacja sie pojawi ?

sprawdź czy w originie masz zaznaczoną automatyczną aktualizacje. Nie wszyscy jednocześnie dostają aktualizację więc może trzeba poczekać.
  • Soprano83rr
    Mam ustawione AUTOMATYCZNIE AKTUALIZUJ ORIGIN. Wiec chyba pzoostaje czekac kiedy pojawia sie aktualizacja i miejmy nadzieje ze jak najszybciej.
  • Robert3632
    Dla osób które nie mogą grać przez batteloga. W origin/ustawienia aplikacji zaznaczyć opcje do aktualizacji wersji beta. To działa na 100% sprawdziłem za 10ciu znajomych. Powodzenia :)
  • KUBATRIX
    127 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Żadna aktualizacja nie pomoże bo DICE ma gdzieś graczy w BF4.
    Ale gracze już znaleźli sposób. W opcjach na battlelgu wyłączamy opcję:
    Use plugin-free game launching
    A grę odpalamy na przeglądarce Internet Explorer.
    Gram już tak od tygodnia i wszystko działa.
    Działa też jak wejdziemy bezpośrednia na origina do tej przeglądarki jaka jest w BF5 i z tamtego miejsca będziemy wybierać serwery. DICE wie że BF4 nadal ma mnóstwo graczy i robi wszystko aby zniechęcić graczy. BF4 ma tą zaletę że są prywatne serwery nie to co w BF1 i BF5 że serwery są ale tylko te od DICE. Gdyby BF4 też tak miał to już by wyłączyli wszystkie :p
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Właśnie

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Robert3632
    Aktualizacja jednak pomaga i normalnie można wchodzić na bf4. Jednak po części zgadzam się Kuba z Tobą co opisałem na Answers HQQ.
    cytat
    A ja myślę, że chcą uśmiercić batteloga. Stworzono aplikacje origin w konkretnym celu. Wejście bezpośrednie do gry a w ich mniemaniu to battelog jest przestarzałym tworem. To moje osobiste zdanie (oczywiście ) .Problem polega na tym iż nowy twór czyli wejście do gry przez origin zabrało graczą takie coś jak sprawdzenie serwera, graczy i wszystkie statystyki jakie daje battelog. Wchodząc na serwer chcę wiedzieć z kim będę grać a nie trafić na niespodziankę gdzie balans jest do d.... bo gra 30 graczy a w jednym teamie jest 5ciu graczy a w drugim 25. Na origin nie mamy możliwości tego sprawdzić. Kolejna sprawa to zawsze przed wejściem sprawdzam tych pseudo PRO graczy z levelem 1-9 Standard smileStandard smileStandard smileStandard smile Bo jaki sens jest wchodzić na serwer gdzie szaleją cheaterzy. Origin tego wam nie uświadczy. wybierasz serwer i wchodzisz w ciemno Standard smileStandard smile Jednak jak to twierdzi producent to jest OK Standard smileStandard smile Miejmy jednak nadzieje że naprawią opcję wejścia do gry z batteloga co jest wątpliwe. Przez pierwszy dzień czy dwa po awari albo celowego wyłączenia tej opcji pojawił się komunikat na battelogu że jest problem i będą naprawiać. po dwóch dniach już nie ma komunikatu a przez kolejne kilka następnych dni problem nadal jest. Wniosek?
  • KUBATRIX
    Zaczęło się od błędnego pokazywania ilości graczy w Battlelogu. Wchodzimy na serwer, a tam 10 osób, a miało być 50 :smile: Ale to można szybko naprawić wystarczy wejść na Pokaż stronę serwera i od razu widać kto naprawdę jest na serwerze. Kiedy wchodził nowy Battlelog to większość była za jego wprowadzeniem i oto mamy teraz skutki postępu :smiley: Dla mnie też jest głupi ten nowy Battlelog. Lubię grać na serwerze gdzie widzę te same osoby. W BF4 można sobie zrobić zakładkę do serwera w przeglądarce i grać cały czas na tym jednym, a w BF5 tego nie ma. BF5 też jest rajem dla oszustów nie ma votekicka nikt nie wyrzuci bo brak admina moge wziąć czołg i przestać całą rundę i nic mi nie zrobią. W BF1 dzieciaki brały Behemotha ten sterowiec i zamiast lecieć do wroga to cofali się do strefy startu i byli bezkarni :smile: Szkoda że się nie doczekamy już kontynuacji BF4 tylko klony BF1 i BF5.
    Robert widzę że jesteś weteranem gry BF4 aż 3585 godzin gry :)
    Ja mam trochę więcej 3814 godzin :blush:
  • SylwesterSpalony
    265 postsPosty: 284Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 29 kwiecień
    Na chwilę obecną działa: origin- ustawienia aplikacji zaznaczyć opcje do aktualizacji wersji beta. albo zmiana przeglądarki na int. explorer
    Post edited by SylwesterSpalony on

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • KUBATRIX
    To mam mieć zaznaczone ?

604c237b5836b70e.jpg
  • KUBATRIX
    Jak to zaznaczę i próbuję się połączyć to dalej wywala komunikat że to nie ja. Nic to nie naprawia gry trzeba korzystać tylko z IE wtedy nie wyskakują te głupie komunikaty.

ade2d337301050d3.jpg

• KUBATRIX
    Prawie 4 tysiące godzin w BF4 a gra nie rozpoznana. Nigdy wcześniej nie miałem tego komunikatu.
    Ale to przecież Crapfield and Bugfield :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!