Problem z nie wbijaniem LVL i broni

adamjx
5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
Cześć mam problem z nie wbijanym lvlem i broniami po wyjściu z serwera gram zazwyczaj na oficjalnych pokazuje mi lvl i kille z broni jakie miałem przed grą a gdy kończy się runda wszystko jest ok.
Wczoraj wbiłem 8 lvl z hakiem i gdy dzisiaj grałem 3h po skończeniu rundy miałem 12 lvl a gdy wyszedłem do menu nadal pokazywało 8 lvl, a odblokowane bronie się usuneły wraz z postępem w zadaniach na nie.
Proszę o szybką pomoc.

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    451 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 455 Member
    Ja miałem chyba tak, że za drugim razem jak odpalałem grę np. na drugi dzień, to dopiero wtedy zaliczało.
  • adamjx
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Ok sprawdzę i odpiszę
  • bowcarz
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Ja mam tak od wczoraj i dalej to samo, robiłem nawet sprawdzanie spójności plików i nie pomogło
  • adamjx
    No mi też nie pomogło nawet odinstalowałem i zainstalowałem z powrotem bfa i nic nadal jak wychodzę z serwera to samo
  • bowcarz
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Teraz pozostaje tylko czekać, może do końca tygodnia się naprawi
  • adamjx
    No taa
  • bowcarz
    U mnie już działa
  • adamjx
    u mnie nie
  • adamjx
    ok jednak wszystko działa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!