Battelfield V - Ciągle instaluje się na nowo? Updaty po 31gb?

Wilhelm_Aranoja
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
Nie wiem czy to błąd czy coś innego ale postanowiłem o to zapytać tutaj. Zakupiłem w zeszły week-end grę Battelfield V w wersji DVD-PC. Po długiej instalacji gra rozpoczęła proces aktualizacji około 28Gb. Jako iż mam jak na owe czasy słabe łączę internetowe cały proces instalacyjny potrwał niespełna dwa dni na ciągle włączonym komputerze...

Po niespełna dwóch dniach instalacji/pobierania gry mój katalog instalacyjny miał około 60Gb, pograłem sobie niespełna dzień i wyłączyłem komputer (wylogowałem się z gry i ją wyłączyłem). Dzień później chcę uruchomić grę i wyświetla mi się komunikat o niezbędnej aktualizacji oprogramowania Origin, po jej aktualizacji pojawiła się kolejna aktualizacja tym razem już samej gry. W trakcie skanowania plików gry wyskakiwał problem z połączeniem się z serwerami Origin co też zgłosiłem w formularzu. Po paru godzinach poszukałem w internecie i znalazłem sposób by po prostu w opcjach konta w sekcji pobierania ustawić opcję Bezpieczne Pobieranie, tak też zrobiłem. Pobieranie ruszyło lecz ku mojemu zdziwieniu aktualizacja pisze że ma 31Gb.

Żeby było śmieszniej nie mam napisu "Aktualizowanie Gry" tylko "Pobieranie Gry" mimo że mam ją na swoim komputerze. Próba odpalenia gry bezpośrednio z katalogu gry powoduje ten sam proceder "Pobieranie Gry" a nie jej aktualizację... Mój folder gry ma już 70Gb... I jestem bardzo zniesmaczony bo tracę już 3 dzień na samo uruchamianie tej gry w moich warunkach... Gra po przekroczeniu 14% pobierania umożliwia mi wejście tylko do opcji SinglePlayer gdzie nawet nie mogę zagrać bo poszczególne kampanie są instalowane... Nie wiem o co chodzi. Ale jeżeli po każdej zakończonej grze mam tracić kolejne 2 dni na instalację i pobieranie już pobranej gry to chyba mija się to z celem... Proszę o szybką odpowiedź na ten problem.

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chyba muszę Cię zmartwić, bo mój katalog z BF5 zajmuje 64,2 GB, przed momentem pod koniec aktualizacji miałem ponad 90 GB. Chyba część plików pobiera się niepotrzebnie, a po zakończeniu instalacji są one usuwane. Są różne etapy instalacji i może być tak, że wszystkie aktualizacje jakie były będą Ci się po kolei ściągały.
  • Wilhelm_Aranoja
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 30 kwiecień
    Bez sensu... Rozumiem aktualizację kilkaset mb czy 1-3Gb. Ale sciąganie wszystkich aktualizacji by na koniec usunąć posiadane i zainstalować brakujące?
    Ale czy Ty podczas aktualizacji mogłeś grać w Single Player lub coś w tym stylu? Bo u mnie po mimo tych 60Gb+ nie mogę odpalić kampanii z komunikatem że jest ona instalowany w 70% a całe pobieranie 35%. To tak jak bym nie miał gry i pobierała by się ona cała na nowo. Tak mi się przynajmniej wydaje.
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Przynajmniej dzisiaj było tak, że ściągało od groma GB - myślę, że ok 30 i jak wszystko było na dysku, to dopiero pozamieniało i usunęło rzeczy niepotrzebne. Jakiś absurd, bo musiałem odinstalować Somę i Subnautice, bo dwa razy wołało, że brak miejsca na dysku. Najlepsze jest to, że potem odpalam grę i nie widzę żadnej różnicy - może 5 produktów sklepie.
  • _SamoZuoooo_
    277 postsPosty: 305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wilhelm_Aranoja napisał użytkownik: »
    Po długiej instalacji gra rozpoczęła proces aktualizacji około 28Gb. Jako iż mam jak na owe czasy słabe łączę internetowe cały proces instalacyjny potrwał niespełna dwa dni na ciągle włączonym komputerze...

Po niespełna dwóch dniach instalacji/pobierania gry

Bez kitu przy takim łączu można grać w sieci ? Mapę wczytuje pewnie pół dnia .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • LM_Wyrzysk
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    Wilhelm_Aranoja napisał użytkownik: »
    Po długiej instalacji gra rozpoczęła proces aktualizacji około 28Gb. Jako iż mam jak na owe czasy słabe łączę internetowe cały proces instalacyjny potrwał niespełna dwa dni na ciągle włączonym komputerze...

Po niespełna dwóch dniach instalacji/pobierania gry

Bez kitu przy takim łączu można grać w sieci ? Mapę wczytuje pewnie pół dnia .

Mapę wczytuje z dysku, więc wolny net raczej nie przeszkadza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!