Problem z odblokowaniem broni

Qraak
15 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam.

Mam problem z odblokowaniem kolejnych broni po osiągnięciu kolejnego poziomu klasy. Problem jest widoczny na załączonych screenach z gry.

https://ibb.co/pf7mbHW
https://ibb.co/B6Nysjc

Głównie chodzi o to że nie mogą korzystać z broni które teoretycznie powinny się odblokować na 11 poziomie mając poziom 13. Wie ktoś ocb?

Komentarz

• Myrasz
    107 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kiedyś pomagało wyjście z gry i ponowne jej odpalenie, ale ponoć po ostatniej aktualizacji dowaliło sporo błędów. Wchodziłeś w Uzbrojenie w głównym menu?
    Sprawdź w ustawieniach Origin, czy masz włączoną synchronizację z chmurą(musi być włączona). Możesz też się pobawić plikiem PROFSAVE i PROFSAVE_tmp.
  • Qraak
    15 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wchodzenie i wychodzenie niestety nie pomaga. Tak w uzbrojeniu w menu tez jest zablokowane mimo ze na pasku postępu klasy jest odblokowane. Zresztą mam już 15 lvl i wszytko co od 11 lvl sie nie odblokowało...
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na tym drzewku z pierwszego skreena wejdź na każdą z odblokowanych broni i potem do menu uzbrojenie, jeśli to nie pomoże to zostaje już chyba tylko EA Answers HQ lub wsparcie techniczne przez telefon.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • HAHAHAKUBA
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam dokładnie to samo na ps4, łączę się w bólu ;(
  • Myrasz
    107 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wczoraj jak grałem to ludzie na czacie też pytali o ten błąd. Pewnie pojawił się podczas ostatniej aktualizacji. Trzeba czekać na poprawki.
  • Qraak
    Po osiągnięciu 16 poziomu szturmowca odblokowały mi się rzeczy z 11 poziomu i inne z kolejnych. Nie wiem co było tego przyczyną ale na pewno to jest błąd serwerów. Więc pozostaje czekać aż naprawią.
  • Alg1s
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Miałem ten sam problem, 15 lvl szturmowca a StG 44, które powinno się odblokować na 13 lvl ciągle było zablokowane. Jak wbiłem 16 lvl odblokowała się broń z 16 lvla i zaległe StG 44. Z tego co gdzieś wyczytałem to problem pojawia się w momencie jak w trakcie rundy wbijemy odpowiedni lvl (np 13 do odblokowania StG 44) i w czasie trwania tej rundy wyjdziemy z gry nie kończąc jej (lub gra się zwyczajnie zawiesi). Całkiem możliwe, że u mnie właśnie tak było.
  • kubasikor93
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Siema, pytanie nie na miejscu ale nie chce zakładać nowego tematu.

Mam 5 poziom karabinku P08 i nie mogę go wyspecjalizować w żaden sposób dodać nowych specjalizacji ani też nie mogę zresetować specjalizacji do początkowej. Z innymi broniami nie mam takiego problemu. Jakieś podpowiedzi? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!