usuwanie trybów gry... ?/ po co

doktUr29
5 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano 29 maj
zmiana trybów gry, usuwanie trybu linii ognia.. to jakiś eksperyment czy próba wytrzymałości ? którą chyba przegrałem.. grałem w rusch w poprzednich wersjach, teraz nagle brak trybu linii ognia .. ludzie ?? kto tam siedzi.. jeszcze nigdy w żadnej części BF nie było takiego bałąganu... pozdrawiam.. i chyba czas zrezygnować z tej gry,..

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Sprawa jest dość prosta. BFV nie sprzedał się najlepiej. A co za tym idzie ilość graczy w regionie o danej porze jest mniejsza. Gdyby w grze pozostał na stałe każdy tryb, który dodają jako okresowy to gracze rozleźli by się po nich i doszłoby do sytuacji, którą można było obserwować w BF1. Znacznie wydłużyłby się czas matchmakingu albo z miejsca by Cię wrzucało na pusty serwer albo na serwer postawiony w innym regionie z pingiem 300. A więc DICE żeby utrzymać graczy w kupie ogranicza ilość dostępnych trybów jak to tylko możliwe.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A gdyby tak zbanować wszystkich graczy Bf4, Bf3 i Bf1, to co wtedy by się stało?
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No coś tam robią w tym kierunku nieśmiało...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• doktUr29
    5 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    to wytłumaczcie mi jak oni utrzymali graczy w poprzednich wersjach, gdzie nie było praktycznie żadnych zmian tego typy.. jedynie dodawali jakieś nowe mapki itp gra była stabilna.. ale żeby zmieniać tryby gry.. robić "misz-masz i kogel mogel" aby utrzymać graczy to chyba słabo...
    Tak bardzo proszą graczy żeby wracali do IV cz. albo I .. czy jak kto woli, tylko nie V....  pozdrawiam.
  • Your3vilTwin
    No napisałem wyżej. BFV sprzedał się słabo w przeciwieństwie do BF4 czy nawet BF1. W BF4 gracze grają po dziś dzień z jednego powodu. Po prostu po tym jak po pierwszym roku odratowali go z agonii jest naprawdę dobrą grą. W BF1 tak różowo już nie jest.  Ale może sytuacja się odrobinę poprawi. Od dziś BFV trafił do Origin Access. Także może zapewni to napływ większej ilości graczy. 

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @doktUr29 sformułowanie " jedynie dodawali jakieś nowe mapki itp" jest bardzo, ale to bardzo nie na miejscu. 
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    doktUr29 powiedział(a):
    to wytłumaczcie mi jak oni utrzymali graczy w poprzednich wersjach, gdzie nie było praktycznie żadnych zmian tego typy.. jedynie dodawali jakieś nowe mapki itp gra była stabilna.. ale żeby zmieniać tryby gry.. robić "misz-masz i kogel mogel" aby utrzymać graczy to chyba słabo...
    Tak bardzo proszą graczy żeby wracali do IV cz. albo I .. czy jak kto woli, tylko nie V....  pozdrawiam.
    Proste

BF3 był świetny, BF4 był świetny, BF1 coś tam pozmieniał ale nadal świetnie się grało, a BFV padł ofiarą nagonki + nie wyszedł jak trzeba i kupiło go mniej ludzi niż zwykle + odeszło więcej niż zwykle bo czegoś tej grze brakuje. 
  • doktUr29
    nie miałem pojęcia, że przy obecnej technice nieograniczonych pomysłach może upaść tak wspaniała gra...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!