Chętni do multi na ps4

«134
Jaro20
1 postsPosty: 2Member, Battlefield Hardline Member
Witam szukam chętnych do gry online. Jestem świeży w tym temacie wiec proszę wziąc to pod uwagę;-). jarojaro25

Komentarz

• Sosek90_PL
    27 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member

Cześć wszyscy sa świeży bo raczej nikt nie gral jeszcze w Battlefield 1 :smiley:

• Jaro20
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield Hardline Member
    No racja;-). Ale już niedługo beta:-)). Pozdrawiam.
  • patelnia99
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Jestem chętny jak cos pisz Patelnia__99
  • KlosiakPL
    8 postsPosty: 9Member Member

Będę i ja ! Jak tylko ruszy beta wbijam online, PSN: KarolKlos (napiszcie tylko, że z BF1 :smile: )

Trust me, I'm a lawyer!

• Tankai12
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter Member
    Pan: Tankai11 jak by ktoś chciał pograć
  • Zokk89
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

Witajcie :) chętnie zagram dziś o 23 jak wroce z pracy, mój nick Zokk89 preferuje zwiadowcę :)

• bloweex
    1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member

czołgiem towarzysze , również szukam chętnych i zapalonych batelfildowców do pociurania w weekend ( najlepiej by było 18+ i jakiś headset bo przeważnie to gram ptfo ) ;) psn : mysteeR

• PRZEMYSLAWFARON
    6 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member

Zagram bez spiny, głównie weekendy, tylko Hardcore. Faron1986

• bbgvaut
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member

PSNid:czarny1986. Grywam wieczorami do pozna :P Z checia bym w jakims klanie pogral jako soldier, zalozylbym sam jakis ale czasu brak na zarzadzanie grupa :P PzDr

• Zokk89
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano październik 2016

Dzis wale nocke ktoś chętny na wspolna gre ? Bez headsetu nie biore pod uwagę i oczywisie 18+ bo z dziecmi nie gram. jak co slijcie zapro i info w wiadomości zebym wiedział o co chodzi. PSN: Zokk89

• Luvczenko
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Do soboty moge zrywać nocki. ;) +18
    Psn Luvczenko
  • killazgroup94
    2 postsPosty: 2Member Member
    Chętnie program dopiero zaczynam mój login ps4 Cycu94 do poniedziałku mogę grać non stop
  • tajwan02_pl
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    psn tajwan02_pl zapraszam i Ja do wspolnego grania :) i pogadania na imprezce :)
  • Bieniu44
    7 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    BieniuOCH psn chętnie pogram swiezak w BF1 wiec wyrozumiale,20+ wiek plz,add:)
  • butelkowicz
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    psn: Lubiete zapraszajcie chętnie pogram. wiek:29. Pozdrawiam
  • tajwan02_pl
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    tajwan02_pl napisał użytkownik: »
    psn tajwan02_pl zapraszam i Ja do wspolnego grania :) i pogadania na imprezce :)

Dodam Panowie że grywam w Dominacje, i czasami w podboje wiec jak gracie tez w dominacje to zapraszam :)
  • ventfort
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    psn Ventfort13 chętny do rozwałki o różnych porach dnia i nocy. 23 lata, różne tryby gry. >:)
  • Jasiuschreder
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    CHĘTNIE pogram, jasiuschreder jak coś.
  • Foster93PL
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Fostero1993, podsyłajcie zaproszenia do znajomych na PSN. Dopisujcie że jesteście z BF1 :)
  • Trzeci80
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Siema jakby Ktoś chciał pograć w BF1 zapraszam PSN:Trzeci80 wiek 36 ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!