DICE, błagam! Naprawcie te ściny!

«1
Ka4cio21
48 postsPosty: 67Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Ktoś wie kiedy DICE ma zamiar wypuścić update naprawiający te cięcie gry?

Komentarz

• Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Tego nikt nie wie dlatego nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi,jedyna "domyślna" odpowiedz to - już niedługo
  • 69Trojak
    24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 11 czerwiec
    Rzadko jestem [edytowane przez EA_Kuba] ale dzisiaj myślałem że minie szlach trafi  ,  ścina i gra się kończy ,wywala mnie do pulpitu i już nawet nie do głównej strony ( co za  [edytowane przez EA_Kuba]  jaja , i na co mi te nowe mapy jak stare  nie są z optymalizowane )   i niech nikt mi nie mówi że mi sprzęt nie wydala  bo mnie jeszcze większa  [edytowane przez EA_Kuba] weżmie 

Post edited by EA_Kuba on
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 67Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dice, gdzie leży powód, że nie potraficie doszlifować swojej gry???
  • CRMesssi7
    21 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Miała być poprawka....do tej pory nie ma...masakra...
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    69Trojak powiedział(a):
    Rzadko jestem [edytowane przez EA_Kuba] ale dzisiaj myślałem że minie szlach trafi  ,  ścina i gra się kończy ,wywala mnie do pulpitu i już nawet nie do głównej strony ( co za  [edytowane przez EA_Kuba]  jaja , i na co mi te nowe mapy jak stare  nie są z optymalizowane )   i niech nikt mi nie mówi że mi sprzęt nie wydala  bo mnie jeszcze większa  [edytowane przez EA_Kuba] weżmie 

3 x edytowany. Się kolega przez Ciebie Trojak napracuje :-)
  • Wojtasinho27
    190 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Trojak pewnie ma już bana 😂😂 Mimo ze automatycznie autocenzura "gwiazdkuje" przekleństwa to Moderatorzy i tak sobie robią przyjemność dając bana 😁
  • _SamoZuoooo_
    269 postsPosty: 296Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    69Trojak powiedział(a):
     dzisiaj myślałem że minie szlach trafi  ,  mi sprzęt nie wydala  
    Co to jest szlach ? i co znaczy że sprzęt nie wydala, i co powinien wydalać, bo mój wydala tylko ciepło. 
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • 69Trojak
    24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    69Trojak powiedział(a):
     dzisiaj myślałem że minie szlach trafi  ,  mi sprzęt nie wydala  
    Co to jest szlach ? i co znaczy że sprzęt nie wydala, i co powinien wydalać, bo mój wydala tylko ciepło. 
    Trochę mnie poniosło , ale bana koledzy mi oszczędzili   :)  A co to znaczy to kolega nie z Małopolski to nie zrozumie ,  w każdym razie nic grzecznego i miłego  ;)
  • Wojtasinho27
    190 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nowy patch zainstalowany.....gra jak działała tak działa nadal, wujowo! Nie ma się czego dobrego spodziewać po partaczach! 
  • Your3vilTwin
    1519 postsPosty: 1,552Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dzięki za info. Zaoszczędziłeś mi czasu.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    ^^ oprócz tego to Burza Ognia nie działa  :# (

Co do działania gry to chyba udało mi sie znaleźć złoty srodek i gra mi działa płynnie teraz :) DX11, skala rozdzielczości ze 100% na 200% i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy cos jeszcze ustawiłem ale po zwiększeniu skali gra mi  działa praktycznie BEZ najmniejszego szarpania! Animacja spawnu z mapki do gry idealnie płynna, na kilku mapach gra super płynna! Jeśli cos sie zmieni to dam znać. Zaznaczam ze po samej aktualizacji gra działała jak kupa task jak napisałem wyzej. Przed ustawieniami zrobiłem takze weryfikacje plików (opcja Napraw). 
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    ^^ oprócz tego to Burza Ognia nie działa  :# (

Co do działania gry to chyba udało mi sie znaleźć złoty srodek i gra mi działa płynnie teraz :) DX11, skala rozdzielczości ze 100% na 200% i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy cos jeszcze ustawiłem ale po zwiększeniu skali gra mi  działa praktycznie BEZ najmniejszego szarpania! Animacja spawnu z mapki do gry idealnie płynna, na kilku mapach gra super płynna! Jeśli cos sie zmieni to dam znać. Zaznaczam ze po samej aktualizacji gra działała jak kupa task jak napisałem wyzej. Przed ustawieniami zrobiłem takze weryfikacje plików (opcja Napraw). 
    Rozdzielczość na 200%? WTF? Przecież, to musisz mieć co najmniej o połowę mniej klatek, niż na 100%. 
  • Wojtasinho27
    Nie wiem, tak ustawiłem, śmiga :) Orpocz tego wyłączyłem limit pamięci karty. W ciągu 8-9 godzin gry (dzisiaj :P ) na każdej mapie, tylko raz uświadczyłem spadku fps do 20 na Pogiętej Stali, na moście - dużo się działo a sam frame drop trwał dosłownie sekundę. W końcu gra działa tak jak powinna, super płynnie, idealnie! Jutro po 20stej wstawię swoje ustawienia jakie mam - nie wiem dokładnie co mi pomogło bo kombinowałem dość długo :) 
  • Wojtasinho27
    ...aha, fps mam w przedziale 70 do ponad 100 w zależności od mapy.
  • Wojtasinho27
    edytowano 26 czerwiec
    https://drive.google.com/file/d/1Tazg_M0OU6f9AeKCLlRxkRGZHk0YoUCP/view?usp=sharing

tu ustawienia jakosci grafiki ale te to każdy ustawia według siebie, najważniejszy jest pierwszy screen :) Po wszystkim najlepiej wybrać opcje "napraw" w Origin klikając BF V.

https://drive.google.com/file/d/1bd4tIvnChH-evcCUbve384yLNtxHoSEm/view?usp=sharing

Moje ustawienia gry dzięki którym gra działa w koncu płynnie.
  • Pinchero72
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gram w BF od 2002r wydałem mały majątek na PC aż do teraz gdy bitkoiny zrobiły z gry na PC zabawę dla bogaczy. 6 miesięcy temu kupiłem konsole i teraz jakoś się gra. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że EA nie potrafi zrobić gry bez bubla nawet na dwa modele (w sumie 4 xbox x2 i ps x2) Rozumiem problemy z PC tysiące konfiguracji ale konsola? LOOOOOL . Teraz mam zdziwienie nr 2 bo błąd z przed kilku miesięcy powraca. Gra się zawiesza. BRAWO jak mawiał mój kolega ,,bo zje....ć to trzeba umieć "  
  • Ka4cio21
    No i co? Update zainstalowany, ściny są dalej hahahahah.
  • SirThomason
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    a mnie update instaluje się, instaluje się i ciągle nie widać końca.
  • Ka4cio21
    To samo! To jest śmieszne! Musisz wyłączyć origin menagerem i włączyć ponownie...
  • LM_Wyrzysk
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    https://drive.google.com/file/d/1Tazg_M0OU6f9AeKCLlRxkRGZHk0YoUCP/view?usp=sharing

tu ustawienia jakosci grafiki ale te to każdy ustawia według siebie, najważniejszy jest pierwszy screen :) Po wszystkim najlepiej wybrać opcje "napraw" w Origin klikając BF V.

https://drive.google.com/file/d/1bd4tIvnChH-evcCUbve384yLNtxHoSEm/view?usp=sharing

Moje ustawienia gry dzięki którym gra działa w koncu płynnie.
    Pierwszy screen mamy taki sam, poza tym skalowaniem. Zwiększenie tej opcji nie ma prawa wpływać na lepszą wydajność, bo to jest sztuczne podbicie rozdzielczości, które dodatkowo obciąża grafikę. Coś innego musiało się stać, że gra chodzi Ci płynniej. No chyba, że wcześniej nie miałeś zablokowanych klatek i fps skakał Ci 70 - 170, to pewnie to czułeś. Ja jakiś czas temu zmniejszyłem odswieżanie monitora na 120 hz i klatki mam zablokowane na 140 (tutaj jeszcze kombinuję).  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!