DICE, błagam! Naprawcie te ściny!

2»

Komentarz

• Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM wiem ze skalowanie rozdzielczości obniża klatki ale mniejsza z tym bo i tak mam wystarczająco (i przynajmniej gra jest ostra a nie rozmyta jak psia kupa na deszczu) :) Chodzi o to ze gra w końcu działa płynnie (choć wczoraj chwilami były problemy ale nie takie jak zazwyczaj). Zastanawiam się czy jakimś cudem na performance nie ma wpływu choćby samo obciążenie serwerów? Wiem, trochę to głupie ale....sam nie wiem.

Po ustawieniu opcji zrobilem także "napraw grę" - może to to pomogło? I have No idea :)
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ...odkąd mam monitor 144hz to nie stosuje blokady klatek.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 27 czerwiec
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    Zastanawiam się czy jakimś cudem na performance nie ma wpływu choćby samo obciążenie serwerów?
    Oczywiście, że tak i to ogromny... Tak samo jak stabilność łącza internetowego (nie mylić z prędkością).

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    To w takim razie serwery EA są tej samej jakości jak cała gra 😂 Płacz w internatach przez serwery tez jest od dawna, gracze się skarżą na często wysoki PING oraz inne problemy.
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM wiem ze skalowanie rozdzielczości obniża klatki ale mniejsza z tym bo i tak mam wystarczająco (i przynajmniej gra jest ostra a nie rozmyta jak psia kupa na deszczu) :) Chodzi o to ze gra w końcu działa płynnie (choć wczoraj chwilami były problemy ale nie takie jak zazwyczaj). Zastanawiam się czy jakimś cudem na performance nie ma wpływu choćby samo obciążenie serwerów? Wiem, trochę to głupie ale....sam nie wiem.

Po ustawieniu opcji zrobilem także "napraw grę" - może to to pomogło? I have No idea :)
    Już kiedyś pisałem, że mam wrażenie, że gra z dnia na dzień potrafi działać zupełnie inaczej - nawet jak nic nie grzebię w ustawieniach. Tym skalowaniem mogłeś odciążyć procesor, bo teraz karta na 100% zawsze chodzi i to ona jest przysłowiowym waskim gardłem. Proces może nie dochodzi do swojego maximum i dlatego tak nie rwie. 
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Polecam od 7:10

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• CRMesssi7
    21 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    https://drive.google.com/file/d/1Tazg_M0OU6f9AeKCLlRxkRGZHk0YoUCP/view?usp=sharing

tu ustawienia jakosci grafiki ale te to każdy ustawia według siebie, najważniejszy jest pierwszy screen :) Po wszystkim najlepiej wybrać opcje "napraw" w Origin klikając BF V.

https://drive.google.com/file/d/1bd4tIvnChH-evcCUbve384yLNtxHoSEm/view?usp=sharing

Moje ustawienia gry dzięki którym gra działa w koncu płynnie.
    Grasz na niskich ustawieniach i wygładzanie tekstur masz na low??? Przecież to musi okropnie wyglądać takie poszarpane tekstury. 
    Jaki masz komp??
  • Wojtasinho27
    CRMesssi7

mam na Low ale mam zwiększoną rozdzielczość tekstur więc jest dużo ostrzej ale zmienie to wygładzanie i zobaczę czy bedzie jeszcze lepiej :) Mam i5 7600k z RTX 2060
  • LM_Wyrzysk
    342 postsPosty: 345Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    CRMesssi7 powiedział(a):
    https://drive.google.com/file/d/1Tazg_M0OU6f9AeKCLlRxkRGZHk0YoUCP/view?usp=sharing

tu ustawienia jakosci grafiki ale te to każdy ustawia według siebie, najważniejszy jest pierwszy screen :) Po wszystkim najlepiej wybrać opcje "napraw" w Origin klikając BF V.

https://drive.google.com/file/d/1bd4tIvnChH-evcCUbve384yLNtxHoSEm/view?usp=sharing

Moje ustawienia gry dzięki którym gra działa w koncu płynnie.
    Grasz na niskich ustawieniach i wygładzanie tekstur masz na low??? Przecież to musi okropnie wyglądać takie poszarpane tekstury. 
    Jaki masz komp??
    Akurat z wygładzaniem,czy niskim, czy wysokim to nie ma problemu, bo obie wersje dają radą. Wysokie zawiera tylko wyostrzenie obrazu, a niskie jest bardziej rozmazane. Ten sam efekt, co na wysokim uzyskasz bawiąc się ustawieniami monitora.

@[email protected] pamiętaj, że skalowanie rozdzielczości nie działa praktycznie na jakość tekstur. Komp robi Ci więcej pikseli np. tyle ile potrzebne jest do 2560×1440 i potem to skaluje do 1920x1080 i dlatego lepiej wygląda i zastępuje wygładzanie krawędzi. 

@CRMesssi7 ustawienia LOW zawsze na plusie, bo dużo lepiej widać przeciwników i mniej rzeczy Cię rozprasza. Lech Wałęsa mawiał zawsze singiel na ultra, multi na low. Tego się trzymajmy. 
  • Wojtasinho27
    ^^ no tak, nawet większej różnicy nie było widać między Łów a High przy skalowaniu 200% ale za to było mniej klatek (jakieś 20-25%) dlatego wole to skalowanie dzięki któremu gra wyglada dużo lepiej niż wygładzanie :) Zreszta kto ma w miarę dobry sprzęt to niech sobie ustawi wyższa rozdzielczość niż wygładzanie, gra będzie dużo ostrzejsza.  

Co by nie mówić, znalazłem swój złoty środek aby gra wyglądała i działała tak jak trzeba i jak mi się podoba
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 67Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak się ma sprawa ze ścinami? Dalej nie da się grać? Kiedy w końcu będzie poprawa?
  • xxM4RC1Nxx
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja Panowie mam taki problem że gra ma mikro ściny ale tylko gdy gram na myszy! Mam blokadę na 85 fps z GSYNC (obciążenie to góra 60% grafy czy proca) więc powinno być tak płynnie że jajca urywa ale nie bo DICE to patafiany! Mega płynność jest ale na padzie X360 :( Zrobili FPS na PC pod pada. No komedia a inne gry studia śmigają ładnie na myszy BF 3,4,1 Battlefront 2.
    Naprawiłem to tak że gra jest odinstalowana i już nigdy nic od DICE nie kupię.
  • LM_Wyrzysk
    xxM4RC1Nxx powiedział(a):
    Ja Panowie mam taki problem że gra ma mikro ściny ale tylko gdy gram na myszy! Mam blokadę na 85 fps z GSYNC (obciążenie to góra 60% grafy czy proca) więc powinno być tak płynnie że jajca urywa ale nie bo DICE to patafiany! Mega płynność jest ale na padzie X360 :( Zrobili FPS na PC pod pada. No komedia a inne gry studia śmigają ładnie na myszy BF 3,4,1 Battlefront 2.
    Naprawiłem to tak że gra jest odinstalowana i już nigdy nic od DICE nie kupię.
    Ja miałem dramat bardzo długo, w końcu się zebrałem już z braku pomysłów i zrobiłem format. Wszystkie problemy zniknęły i śmiga, aż miło. Nawet jak klatki spadną, to mimo wszystko nie ma tych przycięć, jak wcześniej. Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to coraz częściej zdarza się, że zadaję obrażenia ludkowi powyżej 100 hp. Mój rekord z wczoraj to 155 zadanych jedną serią obrażeń, oczywiście w jednego gościa.

https://www.youtube.com/watch?v=LoQ63d81nlU
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!