Sprzęt a BF5

«13
_qomel
postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
edytowano 13 czerwiec
Cześć mam pytanie do was czy pójdzie mi tak fajnie BF5 na komputerze o podzespołach:
•GTX 1060 3GB 1G
•i5 7400
•16GB Ram
Post edited by Rydzu2015 on

Komentarz

• Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ktoś oprócz mnie dostał spadki fps po jakiejś ostatniej aktualizacji?

Specyfikacja:
    i5 6500
    GTX 1050Ti
    16Gb RAM
    Windows 10
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Tak, sporo osób narzeka
  • SportGalosh
    40 postsPosty: 42Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Lagi to delikatne określenie,okazuje się że i5 8600 k nie wyrabia mi na podboju 64.
    Może pobiore sterowniki z Watykanu,a nóż widelec się uda normalnie zagrać.
  • CRMesssi7
    21 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jest masakra, nie da się grać. Przed ostatnią aktualizacją było super
    Komp:
    i5 4690 4x 4.2ghz
    gtx 1070 8gb
    16 gb ram
    win 10 64 bit
  • Qraak
    15 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Spróbujcie zrobić to. Trzeba edytowac wpis w rejestrze systemu windows 10 bo to on jest winny
    W eksploratorze wpisujemy "regedit" i uruchamiamy jako administrator
    Przechodzimy do sciezki :Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Session Manager\Memory Management\PrefetchParameters
    Tam bedzie parametr EnabledPrefetech z wartoscia 3. Klikamy na to prawym przyciskiem myszy wybieramy "Modyfikuj" i zmieniamy wartosc na 0. Klikamy ok i uruchamiamy ponownie potem cieszymy sie gra bez dropow !!!

Nie daję gwarancji czy bedzię super ale u mnie jest troszke lepiej.
  • LM_Wyrzysk
    346 postsPosty: 349Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wczoraj wziąłem od tego gościa pliki user.cfg i te z moich dokumentów. Gra stała się płynna, FPS znacznie do góry. Minusem jest to że trzeba klawisze poustawiać od nowa, ale jest bajka. POLECAM:
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W rejestry się bawiłem, usera.cfg mam i nic nie daje :/
  • macin78
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dalej macie to samo? Próbowałem przed chwila pograć no to kiepska sprawa. a faktycznie przed aktualizacja nie bylo zadnych problemow..
  • Ka4cio21
    To globalny problem, dice pracuje nad dużym updatem... Nie wiadomo jeszcze kiedy opublikują go, trzeba czekać. Ja osbiście mam raz stabilne fps raz okrutne spadki.
  • LM_Wyrzysk
    346 postsPosty: 349Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ka4cio21 powiedział(a):
    To globalny problem, dice pracuje nad dużym updatem... Nie wiadomo jeszcze kiedy opublikują go, trzeba czekać. Ja osbiście mam raz stabilne fps raz okrutne spadki.
    A na czym grasz? ja poważnie po wymianie tych plików od kolesia z wideo dostałem boosta pewnie koło 20-30 fps na stałe. Gram na GTX 1070 i i7 4790k. Procek wcześniej nie domagał i prawie zawsze na 100%, karta potrafiła wypoczywać. Teraz GTX praktycznie poniżej 90% użycia nie schodzi. 
  • Ka4cio21
    GTX 1050Ti
    i5 6500
    Win 10
    16Gb RAM

Wczesniej gra śmigała...
  • LM_Wyrzysk
    W sumie to faktycznie niby z klatkami nie ma dramatu, ale jakoś płynność spadła. Dosyć dziwne, bo niby fps trzyma, ale coś jest na rzeczy. 
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zależy komu trzyma fpsy :) u mnie jest np 110 a dam krok dalej i jest 50 i tak się spadki są po aktualizacji. Bywa ze często gram w ledwie 60fps gdzie wcześniej grałem w 80 czy nawet ponad stu! Wybierając punkt respawnu na mapie jest animacja która ostatnio spadła mi do 7! tak, 7! fps 🤭🤦🏻‍♂️
  • 69Trojak
    24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Panowie o czym gadka , moja specyfikacja : I-9 9900K , GTX 1080Ti , 16 GB Ramu i mam to samo co reszta  Ekipy , natomiast wszelkie pliki  usera.cfg nic nie dają , ta gra jest po prostu nie zoptymalizowana i nic tu nie pomogą żadne czary a tym bardziej grzebanie w konfigach i plikach usera.cfg . Wyrzysk powinien o tym pamiętać przerabialiśmy ten temat odnośnie BF 4 i na początku tamtego BF-a  też były takie jaja odnośnie net-kodu i optymalizacji ale po jakiś 2- latach dało się przyzwoicie grać , a teraz jak się wchodzi czasami na 4  to radość tak to hula ,,,, więc jest  nadzieja może za .... około 2 lata pogramy z prawdziwą przyjemnością w BF -5
  • LM_Wyrzysk
  • Your3vilTwin
    1521 postsPosty: 1,554Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 12 czerwiec
    Ja nie mam problemu. U mnie po kilku minutach wywala do pulpitu. Ze 3 razy próbowałem. Ale tu przyznaję, że może być po części moja wina bo mam dość solidnie wykręcony procesor. Gdybym obniżył taktowanie o 200 MHz to pewnie wszystko by było w porządku. Ale nie zamierzam. Ponieważ wszystkie inne wymagające gry (ARMA, DCS, Wiesiek 3, Division2 itd.) działają bez problemu. Tylko "biedny" BFV sobie nie radzi....
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Ka4cio21
    Ta gra to wgl jest jeden wielki śmieć... optymalizacja leży, wywala z serwera traci połączenie z sesją... Luuudzie! Jeszcze to cholerne eA nie pomaga na ich answersach, no dramat!
  • LM_Wyrzysk
  • Wojtasinho27
    Slokojnie da radę ale i tak będzie Ci szarpać przez paskudną optymalizacje :)
  • VXBronsonXV
    230 postsPosty: 260Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 12 czerwiec
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    Slokojnie da radę ale i tak będzie Ci szarpać przez paskudną optymalizacje :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!