Sprzęt a BF5

2

Komentarz

• VXBronsonXV
    230 postsPosty: 260Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    windows 7, ryzen 7 2700 ,ddr4  -nie instaluję nowego softu bo jak gram na win7 i gra mi działa to po co mi windows 8 9 10 tysiące aktualizacji i łatek-sam nie aktualizuję windowsa i żyję. Nie spotkałem się z żadnymi objawami jakie opisujecie.U mnie działa a u was nie?
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Działać działa, ale VXBronsonXV powiedział(a):
    windows 7, ryzen 7 2700 ,ddr4  -nie instaluję nowego softu bo jak gram na win7 i gra mi działa to po co mi windows 8 9 10 tysiące aktualizacji i łatek-sam nie aktualizuję windowsa i żyję. Nie spotkałem się z żadnymi objawami jakie opisujecie.U mnie działa a u was nie?
    Procesory mamy porównywalne: ja mam i7 4790k (4,6 ghz). Też mi gra działa, ale co z tego. Klatki między 160, a 80 - może jeśli grasz na 60 hz, to jest inaczej, ale na 144 hz lipa. Nawet nieraz mam wrażenie, że te ściny nie do końca związane z wydajnością sprzętu. Nie wiem, czy monitorujesz zasoby podczas grania, bo jeśli odpalasz grę, zrobisz pif paf, granat do tego, to możesz nie widzieć tego.  
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Słuchajcie wyczytałem, że 14.06 będzie update. Zobaczymy co da, o ile coś da.
  • Nodmanadam
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Witam mam dość spory problem, po ostatniej aktualizacji gra zaczęła mi lekko przycinać zwłaszcza na nowej mapie Merkury. Ciężko mi to opisać słowami lecz jest to denerwujące gdyż największe przycięcia zdarzają się w czasie konfrontacji z wrogiem. Pomóżcie

Mój pc 
    Win 10 64 bit
    Intel core i9 9900k 
    32 GB  ram 3600mhz
    RTX 2080Ti SLI (nowe sterowniki)
    SSD 1Tb samsung 970 Pro (Tu jest gra zainstalowana)

• Nodmanadam
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Też mam lagi zwłaszcza na tej nowej mapie. Gram na rtx 2080ti Sli oraz i9 9900k.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nodmanadam powiedział(a):
    Też mam lagi zwłaszcza na tej nowej mapie. Gram na rtx 2080ti Sli oraz i9 9900k.
    Sprzęt zdecydowanie za słaby. Nie domaga...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak jak napisałem w innym temacie. Sprzęt nie domaga. Dołóż jeszcze jedną Ti i może będzie lepiej.

A na poważnie to ostatnia aktualizacja poszła po bandzie. Wiele osób się na to skarży i trzeba czekać na patcha do pacha.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ często rwie podczas zwykłego celowania! To jest dopiero zagadka :) 
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    Ładny kolega Nodman Adam zaliczył przeskok. z GTX 770 na rtx 2080ti Sli  https://www.youtube.com/watch?v=7q4rRi6KFpo Rodzice w Totka wygrali, czy tak tylko napisałeś, żeby być fajnym? 
  • LM_Wyrzysk
    Ja bym procek w dualu spróbował, skoro na Ram działa, to może ...
  • Rydzu2015
    739 postsPosty: 771Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Scaliłem trzy tematy w jeden

• Nodmanadam
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Your3vilTwin powiedział(a):

Ładny kolega Nodman Adam zaliczył przeskok. z GTX 770 na rtx 2080ti Sli   Rodzice w Totka wygrali, czy tak tylko napisałeś, żeby być fajnym? 

Nie wierze że odkopales moj stary filmik Heheh wtedy to mialem z jakies 15 lat i starzy mi kupili tego gtx 770 w 2013 roku. Teraz sam pracuje na siebie i wiem że każdy ma ból ☹☹☹☹ o to ze ktos ma lepiej w zyciu zamiast brac się za siebie użalają i zazdroszczą innym.
  • LM_Wyrzysk
    @Nodmanadam po prostu nie wydałbym 10k na grafikę, żeby mieć 1,21 K/D ratio, a tym bardziej nie pisałbym o tym na forum, bo bym się trochę wstydził. Ludzie tutaj na kalkulatorach trochę lepiej wypadają. Czy Ty właśnie napisałeś, że masz lepiej w życiu, bo masz lepszą grafikę w PC? Trochę to zabawne :-)  
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No i cholera updatu jak nie było, tak nie ma.
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 14 czerwiec
    LM_Wyrzysk serio? Czyli twierdzisz ze tylko dla pro graczy grafika za 10k jest odpowiednia? 😂😂 Najwet największy "patałach" może sobie kupić sprzęt i za 30k, nawet jeśli tylko gra w pasjansa :) Troszeczkę niektórych ponosi, niedługo trzeba będzie mieć k/d 100% aby w ogóle mieć możliwość kupna gry ;) Nie przesadzajmy.

Nodamadam miał raczej na myśli ze dobrze zarabia i go stać ma grafikę za 10 tysięcy i nawet słabego skilla może sobie pozwolić ;) Ty Wyrzysk najwidoczniej mimo dobrego skilla nie masz w życiu za dobrze (bo się strasznie rzucasz ze ktoś jest gorszy od Ciebie ;) ).

Ludzie grają dla zabawy, dla satysfakcji - nie dla dobrego K/D aby moc się chwalić.
  • LM_Wyrzysk
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    LM_Wyrzysk serio? Czyli twierdzisz ze tylko dla pro graczy grafika za 10k jest odpowiednia? 😂😂 Najwet największy "patałach" może sobie kupić sprzęt i za 30k, nawet jeśli tylko gra w pasjansa :) Troszeczkę niektórych ponosi, niedługo trzeba będzie mieć k/d 100% aby w ogóle mieć możliwość kupna gry ;) Nie przesadzajmy.

Nodamadam miał raczej na myśli ze dobrze zarabia i go stać ma grafikę za 10 tysięcy i nawet słabego skilla może sobie pozwolić ;) Ty Wyrzysk najwidoczniej mimo dobrego skilla nie masz w życiu za dobrze (bo się strasznie rzucasz ze ktoś jest gorszy od Ciebie ;) ).

Ludzie grają dla zabawy, dla satysfakcji - nie dla dobrego K/D aby moc się chwalić.
    Oj nie ma się co unosić. Głośno zacząłem się zastanawiać, czy z takimi grafikami można mieć takie celności na broniach i takie ratio. Mój kolega ma taką kartę (jedną tylko, bo jest biedny) i jak wchodzimy na serwer, to on już od razu ma statystyki 10-0 (te RTXy podobno tak robią). Na przestrzeni BF3/BF4 grałem na GT525m (lapek), GTX 660m (lapek), GTX 670 oc (PC), GTX 970 (PC), GTX 1070 (PC) i wiem doskonale jak sprzęt wpływa na wyniki w multi. Kolega Adam w 13 różnych miejscach forum napisał jaki ma sprzęt, więc delikatnie dałem do zrozumienia, że chyba w sumie jest mu niepotrzebny. W tym wypadku "rzucałem się", bo ktoś ma lepszy sprzęt ode mnie (podobno), a nie dlatego, że ma gorsze statystyki. Z drugiej strony uważam, że gry kompetytywne mają to do siebie, że powinny dawać satysfakcję z wygrywania, zabijania itd., a nie np. z fabuły, albo mapdesign'u. Wpisy odebrałem jak chwalenie się, bo co takie szare robaczki jak my mamy powiedzieć o przycinkach na dwóch RTX 2080 Ti? Ja to np. od razu pomyślałem sobie: "o żesz Ty chu..". 
  • Nodmanadam
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Scaliłem trzy tematy w jedenPolecam też przeglądać forum AHQ gdzie temat jest wałkowany https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/BF-V-Multi-Spadki-FPS-obejscia-i-informacja/td-p/7164572
    @Nodmanadam po prostu nie wydałbym 10k na grafikę, żeby mieć 1,21 K/D ratio, a tym bardziej nie pisałbym o tym na forum, bo bym się trochę wstydził. Ludzie tutaj na kalkulatorach trochę lepiej wypadają. Czy Ty właśnie napisałeś, że masz lepiej w życiu, bo masz lepszą grafikę w PC? Trochę to zabawne :-)  
    Wojtasinho27 powiedział(a):

Oj nie ma się co unosić. Głośno zacząłem się zastanawiać, czy z takimi grafikami można mieć takie celności na broniach i takie ratio. Mój kolega ma taką kartę (jedną tylko, bo jest biedny) i jak wchodzimy na serwer, to on już od razu ma statystyki 10-0 (te RTXy podobno tak robią). Na przestrzeni BF3/BF4 grałem na GT525m (lapek), GTX 660m (lapek), GTX 670 oc (PC), GTX 970 (PC), GTX 1070 (PC) i wiem doskonale jak sprzęt wpływa na wyniki w multi. Kolega Adam w 13 różnych miejscach forum napisał jaki ma sprzęt, więc delikatnie dałem do zrozumienia, że chyba w sumie jest mu niepotrzebny. W tym wypadku "rzucałem się", bo ktoś ma lepszy sprzęt ode mnie (podobno), a nie dlatego, że ma gorsze statystyki. Z drugiej strony uważam, że gry kompetytywne mają to do siebie, że powinny dawać satysfakcję z wygrywania, zabijania itd., a nie np. z fabuły, albo mapdesign'u. Wpisy odebrałem jak chwalenie się, bo co takie szare robaczki jak my mamy powiedzieć o przycinkach na dwóch RTX 2080 Ti? Ja to np. od razu pomyślałem sobie: "o żesz Ty chu..". 

W ramach sprostowania dodam że sprzęt używam w takich programach jak 3dsmax cinema 4d blender itp. Więc nie tylko gry się tutaj liczą. Po prostu fps lepiej mi podchoda pod muszke i klawiature a sportowe oczywiscie że na konsole. Ps Nie jestem jakims "pro graczem" któremu zależy na statystykach. Skupiam się bardziej na fabule i przyjemnosci z grania. 😁
  • TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Cholera, ja nigdy w BF-ie nie przekroczyłem k/d 1.0, powinienem chyba sprzedać komputer i popełnić rytualne samobójstwo ze wstydu.
  • LM_Wyrzysk
    TheGhartan powiedział(a):
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Cholera, ja nigdy w BF-ie nie przekroczyłem k/d 1.0, powinienem chyba sprzedać komputer i popełnić rytualne samobójstwo ze wstydu.
    Czy ja coś takiego zasugerowałem? Napisałem o ludku, który twierdzi, że ma komputer z NASA. W bf3 mam 0,97 KDR, a przegrałem w sumie ponad 700h.
  • Wojtasinho27
    Niech sobie ma ten komputer z NASA i niech sobie ma k/d na poziomie nawet 0,1 - miał na wydanie kasę to wydał a gra jak gra i jak wspomniał, gra dla przyjemności nie patrząc na statsy (tak jak ja zresztą). Ty LM masz zdecydowanie jakiś problem z czymś i ciagle złośliwe komentujesz. Nikt tu nie płacze, po prostu jesteś irytujący i tyle.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!