Sprzęt a BF5

13»

Komentarz

• Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    Niech sobie ma ten komputer z NASA i niech sobie ma k/d na poziomie nawet 0,1 - miał na wydanie kasę to wydał a gra jak gra i jak wspomniał, gra dla przyjemności nie patrząc na statsy (tak jak ja zresztą). Ty LM masz zdecydowanie jakiś problem z czymś i ciagle złośliwe komentujesz. Nikt tu nie płacze, po prostu jesteś irytujący i tyle.

Zawsze staram się pisać złośliwie, chociaż celuję w sarkazm. No chyba, że ktoś ma faktyczny problem i mogę jakoś pomóc. Mnie np. irytuje, kiedy trafiam na drużynę, która gra dla przyjemności i potem tak sobie stoimy na respie, nawet bez jednej flagi. Oni wtedy dla przyjemności strzelają snajperami z respa, przeciwnicy dla przyjemności nas farmią, a ja dla przyjemności obrażam moją drużynę na czacie. Tylko, czy o taką przyjemność chodzi w multi?

W takim razie mamy inne pojęcie słowa "przyjemność" w grę :) Zdarzają się patałachy ale zazwyczaj gram w drużynie która ogrania grę i wiec co jest "halo".

• Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Panowie znacząco odbiegacie od tematu,proszę też unikać wycieczek osobistych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!