"Pod Flagą Niczyją"

Ex_Machine_Ural
11 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano 13 czerwiec
Witam

\Krótko i zwięźle:

Zrobiłem kampanię na 100% a nagrody nie mam, czemu?
Post edited by Ex_Machine_Ural on

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    261 postsPosty: 288Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Sprawdź statystyki opowieści przed uruchomieniem ''pod flagą niczyją'' czy listy i wyzwania są na 100% i podczas gry musisz wejść do menu opowieści tam gdzie pokazuje co jest już zaliczone.
    U mnie było tak że przed uruchomieniem gry pokazywało mi brak jednego z wyzwań natomiast po uruchomieniu opowieści pokazywało również brak wyzwania tyle że zupełnie innego a w innej opowieści brakowało listu.
    Pomaga usunięcie save gry i przejście opowieści jeszcze raz do momentu zaliczenia brakującego wyzwania/listu, więcej dowiesz się tu:
    https://answers.ea.com/t5/Battlefield-V/ct-p/battlefield-v-pl
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Ex_Machine_Ural
    11 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ powiedział(a):
    Sprawdź statystyki opowieści przed uruchomieniem ''pod flagą niczyją'' czy listy i wyzwania są na 100% i podczas gry musisz wejść do menu opowieści tam gdzie pokazuje co jest już zaliczone.
    U mnie było tak że przed uruchomieniem gry pokazywało mi brak jednego z wyzwań natomiast po uruchomieniu opowieści pokazywało również brak wyzwania tyle że zupełnie innego a w innej opowieści brakowało listu.
    Pomaga usunięcie save gry i przejście opowieści jeszcze raz do momentu zaliczenia brakującego wyzwania/listu, więcej dowiesz się tu:
    https://answers.ea.com/t5/Battlefield-V/ct-p/battlefield-v-pl

Tylko ja na pewno zaliczyłem wszystkie wyzwania, zresztą sprawdziłem w aktach
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!