To koniec Battlefielda, DICE kompletnie nie liczy się z graczami

CRMesssi7
21 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Tak wiem, że już jest dużo tematów zw. z tym problemem, ale DO CHOLERY! Czy DICE ma zamiar coś zrobić ze ścinami po ostatniej aktualizacji?? Za co zapłaciłem tyle kasy?? Od ost. aktualizacji nie gram w bf 5 bo spadki są tak duże, że gra staje się niegrywalna. Dla mnie to koniec BF.a, wzięli kasę i mają wywalone, czuję się OKRADZIONY! Nigdy nie kupię już nic od DICE!! 

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 czerwiec
    Kupisz, kupisz :) Aco do bycia oszukanym, ciesz sie ,ze nie kupiles Anthem...
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Maczeti_TV
    27 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 czerwiec
    No niestety jak @JanTwardy napisał, każdy kupi, bo będzie nadzieja na coś lepszego ;) Ja Anthem dostałem z kartą graficzną pograłem chyba max 60 minut bo nie dało się grać, nie dość, że wywalało to jeszcze chaos w walkach straszny, ale niby to mają zmienić z jakąś aktualizacją, to może przejdę kiedyś.
  • PsychoPunk77
    13 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja to już nawet Origin odinstalowałem.
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Coś pisali o aktualizacji 14 czerwca, 14 minął aktualki nie ma... Czekamy.
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ka4cio21 powiedział(a):
    Coś pisali o aktualizacji 14 czerwca, 14 minął aktualki nie ma... Czekamy.
    14 czerwca 2020r.?
  • Ka4cio21
    48 postsPosty: 68Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    :) Nie, 2019  
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    CRMesssi7 powiedział(a):
    Za co zapłaciłem tyle kasy??
    wzięli kasę i mają wywalone, czuję się OKRADZIONY! Nigdy nie kupię już nic od DICE!! 
    Widzisz a teraz po upływie 7 miesięcy gra jest za darmo w ea acces, płacisz nie całe 80 zł na rok/6,66 na m-c i masz gry za free
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A ja słyszałem takiego niusika, że mapa zapowiedziana na ten miesiąc zaliczy opóźnienie...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Pies lizał te mapę, ja chce patch który naprawi performance gry oraz większość bugów wszelakich! Ileż można?! Najbardziej to mnie irytuje "zawieszony" nade mną dźwięk samolotu.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W sumie to mnie też nie obchodzi co komu pies lizał. Ale już straciłem rachubę, ile razy w przypadku tej odsłony EA/DICE nie dotrzymało słowa. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!