co zrobic zacina sie renderuje jak mam strzelc to w danym momencie sie azacina i po mnie

pawelletza
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
co mozna naprawic

Odpowiedzi

• pawelletza
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    pomozcie

• Wojtasinho27
    206 postsPosty: 209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam w klubie (oraz wielu innych) :) Przez to zaliczam często zgon 😂😂
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja już się poddałem. Zmniejszyłem odświeżanie na 120 hz i zablokowałem klatki na 122 fps. Jest lepiej, ale i tak nie trzyma tych 122, mimo że grafa i procek na 80%. 
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
     jak mam strzelc to w danym momencie sie azacina i po mnie
    Ale co broń się zacina jak chcesz strzelać ? Wymień na inną albo też nie wiem czy wiesz, że broń się czyści po strzelaniu może to jest powód kurła przecież nie będę podstaw tłumaczyć obchodzenia się z bronią...
  • TheDzik69
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mam tak samo, gra jest totalnie nie grywalna po hot fixie :) Nalezy czekać na jakąś aktualizacje z nadzieją, że sie naprawi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!