Klawiatura i myszka XBOX ONE

lucianowskii
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
Hej,
byłem kiedyś bardzo wielkim fanem BF. Zawsze obecnym w multiplayer i singlu. Niestety w moim życiu trochę się pozmieniało i nie mam czasu już na modernizacje komputera czy kupno nowego. Zaopatrzony jestem w Xboxa ONE. Z racji tego, że od jakiś 2 lat jestem niedzielnym graczem oraz czasami zagram sobie po pracy. Wczoraj stwierdziłem, że jednak zakupię BF5 na Xboxa, ale niestety to nie dla mnie. Strzelanie z pada to jest koszmar. Inne gry piłka, kosz, bijatyka czy platformówka ok jak najbardziej, super sprawa, ale nie FPSy. 

Uważam, że jestem za stary oraz mam za mało czasu, aby uczyć się grać od początku, a tym bardziej jak wyniki są marne to nie ma zachęty do tego, aby się uczyć dalej - błędne koło. 

Widziałem na YouTube ludzie podpinają pady do specjalnych urządzeń - Hama i jakiś XIM. 

Czy jest to opłacalne? Czy EA za to banuje? Jaki jest input lag? 
Czy może obejdę się bez tych urządzeń? Bo wiem, że Microsoft wydał jakieś aktualizacje i ponoć można grać już w niektóre gry za pomocą klawiatury i myszki - z tego co widziałem to Fortnite.
Rozumiem również, że nie ma czegoś jak "aim assist"? Podobnego do GTA V?

Pozdrawiam :)

Komentarz

• Ex_Machine_Ural
    11 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Klawiatura i myszka do XBOX'a? Wiesz jak ludzie są zdenerwowani na takich ludzi?
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja nie jestem zdenerwowany na takich ludzi. Koledzy na forum przekonali mnie, że granie dla przyjemności ma sens. Kupuj śmiało i miej z tego przyjemność. 
  • OFFik
    208 postsPosty: 215Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    lucianowskii powiedział(a):
    Hej,
    byłem kiedyś bardzo wielkim fanem BF. Zawsze obecnym w multiplayer i singlu. Niestety w moim życiu trochę się pozmieniało i nie mam czasu już na modernizacje komputera czy kupno nowego. Zaopatrzony jestem w Xboxa ONE. Z racji tego, że od jakiś 2 lat jestem niedzielnym graczem oraz czasami zagram sobie po pracy. Wczoraj stwierdziłem, że jednak zakupię BF5 na Xboxa, ale niestety to nie dla mnie. Strzelanie z pada to jest koszmar. Inne gry piłka, kosz, bijatyka czy platformówka ok jak najbardziej, super sprawa, ale nie FPSy. 

Uważam, że jestem za stary oraz mam za mało czasu, aby uczyć się grać od początku, a tym bardziej jak wyniki są marne to nie ma zachęty do tego, aby się uczyć dalej - błędne koło. 

Widziałem na YouTube ludzie podpinają pady do specjalnych urządzeń - Hama i jakiś XIM. 

Czy jest to opłacalne? Czy EA za to banuje? Jaki jest input lag? 
    Czy może obejdę się bez tych urządzeń? Bo wiem, że Microsoft wydał jakieś aktualizacje i ponoć można grać już w niektóre gry za pomocą klawiatury i myszki - z tego co widziałem to Fortnite.
    Rozumiem również, że nie ma czegoś jak "aim assist"? Podobnego do GTA V?

Pozdrawiam :)
    Chyba nawet Razer z Microsoftem wypuścili taki zestaw do Xboxa. Także skoro producent robi coś takiego to czemu nie ;) Pytanie czy skusisz się na wersję dopuszczoną przez producenta czy zrobisz to inaczej ;)

Ex_Machine_Ural powiedział(a):
    Klawiatura i myszka do XBOX'a? Wiesz jak ludzie są zdenerwowani na takich ludzi?
    Pretensje powinni kierować do Microsoftu :P Może na BFV jeszcze nie jest to wspierane oficjalnie, ale skoro na innych grach tak to jedynie kwestia czasu.
  • DonDynia
    47 postsPosty: 47Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zestaw nazywa się Razer Turret. Z tymi nowymi codami i fortnajtami działa, gorzej już ze starszymi grami.
  • Pinchero72
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 26 czerwiec
    Czytałem jakiś czas temu że mycha i klawiatura ma być tylko dla gier RTS . W przyszłości deweloperzy mają decydować o  wsparciu dla myszy w strzelankach. Jeśli komuś śmiga mysz w BF V niech napisze.
    EDIT:
    Sprawdziłem klawiatura działa w konsoli ale w grze już nie.

Post edited by Pinchero72 on
  • iFiniggler
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cześć, chciałbym ponowić pytanie.

Ma ktoś z was informacje na temat wspierania przez bfa 5 klawiatur i myszek? jesli tak to jakich modeli uzywacie? (chodzi mi o sprawdzone sprzety). Wiem, ze na rynek wyszedl razer turret, ale moze jest cos co dziala rownie niezawodnie a jest za polowe ceny? :>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!