Cofnięcie resetu statystyk BF3

MetalowyKuba
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
edytowano 17 czerwiec
Cześć wszystkim, zresetowałem sobie statystyki w battlefieldzie 3 premium i chciałbym to cofnąć. W statach ogólnych wszystko jest ale chciałbym mieć wszystko razem tam gdzie jest k/d itp. Jest taka możliwość?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    308 postsPosty: 309Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Chyba się nie da. Też kiedyś zresetowałem i zliczało wszystko od zera. 
  • SylwesterSpalony
    265 postsPosty: 284Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    MetalowyKuba napisał użytkownik: »
    Cześć wszystkim, zresetowałem sobie statystyki w battlefieldzie 3 premium i chciałbym to cofnąć. W statach ogólnych wszystko jest ale chciałbym mieć wszystko razem tam gdzie jest k/d itp. Jest taka możliwość?

Niestety nie ma możliwość przywrócenia usuniętych statystyk.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • MetalowyKuba
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Szkoda, ale na szczęście dopiero zaczynam grać więc wielkiej straty nie ma. Dzięki za odpowiedzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!