FIRESTORM >>> Szukam ludzi do wspolnej gry

BuUchu
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano 20 czerwiec
Siema ,
Gramy z kumplem we dwoch, mamy ponad 30lat, wiec tez nie szukam dzieci do gry.
Niestety nie ma tutaj duo, dlatego marzy nam sie pelny sklad 4-osobowy, bo z randomami to sami wiecie jak jest ;)
Zawsze lepiej z kims na TS kiedy ma sie komunikacje, takze zapraszam do wspolnej gry.
Gre mam dopiero kilka dni, sam sie ucze, wiec bez cisnienia, najwazniejsza jest dobry klimat i zabawa.
Dodawajcie mnie na origin taki sam nick jak tutaj: BuUchu
Do zobaczenia na Firestorm :smile:
Post edited by BuUchu on

Komentarz

• Dziku_Dzikowsky
    122 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    najcul.net-speak.pl - Zgłoś się do kogoś z zarządu po rangę Gościa lub wejdz na kanał rekrutacja i zobacz co trzeba zrobić aby się załapać! ;P
  • BuUchu
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    OK, dzieki ;)
    Moze tak zrobie ale to dopiero za 3 tyg, jak wroce do domu i siade na PC, bo na laptopie to nie gra
  • Mihatzu1
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam, jak cały czas szukacie kogoś do gry to jestem co dzień na originie. Na co dzień gram w Podbój ale Firestorm też jest cool.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!