Aktualizacja dotycząca „Al Sundan” w trybie Podbój - Opinia

2

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    DICE robi wszystko by potwierdzić regułę - BF działa najlepiej w BECIE. Później to już tylko gorzej. Już gdzieś o tym wspominałem. Jeżeli faktycznie powstaje już nowa część BF lub BC to mamy znaki w BFV. Coraz mniej ludzi nad V pracuje. Największe mózgi DICE już są przy nowym projekcie. Skoro do tej pory największe mózgi DICE nie potrafiły ogarnąć własnego silnika w V a teraz ich tam nie ma to lepiej to już było - w BECIE. Jak nie ma ludzi to także nie spodziewał bym się czegoś odkrywczego w tej części. Będą wycinali co się da z SP i wklejali do MP. Dodatkowo uraczą graczy kolejnymi bzdurnymi zadaniami by przypudrować śmierdzącego trupa.
    No cóż. Trza czekać na zapowiedź nowej części w rytm pompatycznej muzyki i orgii wybuchów wylewającej się z ekranu. Szitstorm zrobi swoje, jołtuberzy w ataku ślinotoku będą zachwalali kolejny produkt EA.
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Choćby kolejny BF był taki jak BF4 to i tak nie kupię, nie czekam, niech się gonią! BF V był ostatnim BF a może i ogólnie grą jaką kupiłem od EA. Wiem ze nikt płakał nie będzie ale może takich jak ja będą tysiące i kiedyś naprawdę nikt nie bedzie nawet spoglądał na BF. Szkoda pieniędzy, czasu i nerwów na kolejnego gniota z ładną grafiką. 
  • Zby_PL
    26 postsPosty: 35Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Masakra ! Po dzisiejszym patchu znowu zaczęło się niemiłosiernie ciąć ! Dropy FPS i stuttering ! To zaczyna wk na maxa. Nie dość że mapa Al Sundan wypuszczona z problemami i tylko dwa najmniejsze tryby dostępne to jeszcze dzisiejszy update dolał oliwy do ognia ! Nie rozumiem dlaczego ostatnimi czasy (praktycznie od BF1) Dice kompletnie nie przykłada się do optymalizacji i testów łatek i map które wypuszczają.
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jest jakiś patch? (Jestem w pracy bez dostępu do PC). Coś wnosi? 
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Oni chcą się przyłożyć ale nie ogarniają własnego silnika :) No ale niedługo będziemy mieli fajne włosy :P
  • VXBronsonXV
    230 postsPosty: 260Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 4 lipiec
    ja gram na minimalnych ustawieniach graficznych  i nie doświadczam jakichś drastycznych cięć czy darcia.tylko siatka na ultra.
  • Wojtasinho27
    ^^ tu nie ma znaczenia jakie się ma ustawienia, jaki się ma PC (pisze z własnego doświadczenia). U mnie gra działała dużo gorzej na najniższych ustawieniach, tzn tekstury się ładowały dużo wolniej niż na ustawienich Ultra. Oprócz tego między najniższymi ustawieniami a Ultra różnica w klatkach wynosiła z 10-15 😂😂 Poza tym mimo wysokiej ilości fps, gra strasznie szarpie (ja już sobie poradziłem z tym problemem ale czasem się zdarzy mikroprzyciecie).

Pamietajmy tez ze spadki fps a mikroprzyciecia to dwie różne sprawy.
  • VXBronsonXV
    230 postsPosty: 260Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    to może windows?:P

• Wojtasinho27
    Win10, nie zaśmiecony :) 
  • VXBronsonXV
    edytowano 5 lipiec
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    Win10, nie zaśmiecony :) 
    Ja na 7(czysty) i chodzi bez zgrzytów.edit:nie zawsze to co najnowsze to najlepsze.kartę mam gtx 970 wersję do OC podkręciłem i daje radę, ping 19 żadnych przycin.Trzeba się też trochę znać jak się składa kompa co z czym będzie grało.Jak się kupuje kompa w markecie to później wykwitają takie posty.
  • Wojtasinho27
    Składałem PC sam iraczej wszystko ze sobą gra - i5 7600k z pierwotnie gtx 1060 która została wymieniona na rtx 2060, mam także 16gb RaM. Na ilość klatek nie narzekam jak już nie raz wspominałem (chyba ze po trzecim patchu który wprowadził mapę Merkury a znią ujowy performance w związku z czym straciłem nawet ze 30-40% fps). 

Obecnie nie doświadczam stutteringu bo sobie z nim poradziłem dokładnie nie widząc jak :P - bawiłem się ustawieniami graficznymi aż w końcu znalazłem antidotum na stuttering podczas gry.....chwilami nadal przytnie ale nie tak jak praktycznie od premiery gry. Teraz czuć na monitorze 144hz ze obraz jest plynny i ma sie te >80fps
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nowy update i nadal scinki na ps4, a po strzale z czołgu chwilowy freez :disappointed: I nadal biegają hełby i same bronie.. moze to nowy skin z opcją kamuflażu jaki miał Predator? :cold_sweat: No i czasem wywala całkowice  zgry na PS4 wywalajac niebieski ekran z bledem aplikacji

Rejestracja pocisków już lepsza, ale i tak ☹☹☹☹ nie urywa i jest coraz gorzej z tą grą... nic tylko bombę podłożyć

Choćby nawet sam Rock2kAlone zachwalał gre, papież, .. to nie kupie kolejnej czesci BF jako preorder czy też w dniu premiery... kupie po dluzszym czasie o ile wgl kupie, bo sie okaze ze nie bedzie sensu bo bedzie pełno błędów ;)

Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie gram od 24 czerwca i jest super. Dawno gra nie była tak dobrze przeze oceniana. 
  • Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Nie gram od 24 czerwca i jest super. Dawno gra nie była tak dobrze przeze oceniana. 
    Jednak popykałeś trochę wczoraj ;-)
  • Wojtasinho27
    ^^ heheh no i się wydało :P
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 8 lipiec
    I na oko dwie godziny wytrwał... Jak dla mnie twardziel. Albo masochista...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myrasz powiedział(a):
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Jednak popykałeś trochę wczoraj ;-)
    Tak zachęcaliście, że musiałem sprawdzić :-) Nie wiem, czy to przez grę, ale internetowe problemy straszne miałem (może mój net, może serwery), kiedy nadałem priorytet grze "czasu rzeczywistego", to celowanie nie było możliwe - myszka potrafiła na pół sekundy stawać w miejscu. Może to przez przerwę, albo granie w inne gry, ale miałem wrażenie, że się czułości pozmieniały. Widziałem hełm, który sam biegał bez żołnierza. Oczywiście miałem tez chyba 3 razy, że połączenie z serwerami zostało utracone i wywalało do menu. Takie wrażenia na gorąco.     
  • Wojtasinho27
    ^^ wszystkie objawy to nowy patch BF V 😂 Nie jesteś sam, większość doświadcza owych problemów.
  • Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Najgorsze jest to, że jak występują błędy, to różne i nie u wszystkich te same. Ja np. nie mam problemu z grą - może dlatego, że ustawiłem sobie stałe 60fps i przez to nie mam problemów z płynnością. Nie dziwię się więc, że tak ciężko jest ogarnąć tę grę developerom z DICE.
  • Wojtasinho27
    tia, ale ogarnąć błąd z mikrotransakcjami potrafią rozwiązać w godzinę :) (bo przecież to na ich nie korzyść $$$).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!