Aktualizacja dotycząca „Al Sundan” w trybie Podbój - Opinia

13»

Komentarz

• Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Myrasz powiedział(a):
    Najgorsze jest to, że jak występują błędy, to różne i nie u wszystkich te same. Ja np. nie mam problemu z grą - może dlatego, że ustawiłem sobie stałe 60fps i przez to nie mam problemów z płynnością. Nie dziwię się więc, że tak ciężko jest ogarnąć tę grę developerom z DICE.
    Na konsolach też?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie wiem, bo nie mam, ale patrząc na to, że każda konsola danego producenta jest taka sama(pomijając wersje, czyli dyski i pewnie RAM), to w ich przypadku zakładam, że błędy są powtarzalne w zdecydowanej większości. Na pewno w porównaniu do PC, gdzie jeden od drugiego może się dodatkowo różnić CPU, GPU, RAMem, MOBO, a tym samym poborem mocy, więc dochodzi PSU, a że mamy dwóch wiodących producentów podzespołów(a właściwie trzech, bo: INTEL, AMD, NVIDIA), to możliwość spieprzenia czegoś naprawiając coś, jest zdecydowanie większa.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja też nie mam. Tylko, że jak się poczyta różne źródła, to konsolowcy cierpią z powodu podobnych przypadłości co rasa PC. Rozumiem do czego dążysz, ale niestety tak gra jest [wpisz dowolny obelżywy epitet] na wszystkich platformach.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Równie dobrze możesz mieć słabszą wersję ps4 -procesory i układy gpu też są wypuszczane seriami i zdarzały się przypadki że jedna miała lepszą wydajność od drugiej.
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wczoraj też trochę pograłem i gra śmigała bez zarzutu, więc albo zmieniłem w nocy kompa, albo wydajność gry jest całkowicie randomowa. 
  • Your3vilTwin
    xxxxx

• Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Wczoraj też trochę pograłem i gra śmigała bez zarzutu, więc albo zmieniłem w nocy kompa, albo wydajność gry jest całkowicie randomowa. 

Nie :) Nikt Tobie nie zmienił PCta, po prostu gra działa inaczej gdy ma taki kaprys. U mnie gra jednego dnia działa super płynnie zaś kiedy indziej rwie jak głupia. Za każdym razem te same ustawienia, te same aplikacje w tle itd 
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 powiedział(a):
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Nie :) Nikt Tobie nie zmienił PCta, po prostu gra działa inaczej gdy ma taki kaprys. U mnie gra jednego dnia działa super płynnie zaś kiedy indziej rwie jak głupia. Za każdym razem te same ustawienia, te same aplikacje w tle itd 
    No to git. Czyli wystarczy grać co drugi dzień i po problemie. 
  • Wojtasinho27
    191 postsPosty: 194Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ otóż to 😜 Najlepiej byłoby co drugi dzień usuwać grę i instalować na nowo :] 
  • Your3vilTwin
    A po instalacji jeszcze na wszelki wypadek zrobić weryfikację plików/naprawę.

• Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 9 lipiec
    A ja wczoraj zszedłem z OC CPU i sie zdziwiłem, że gra chodzi tak zayebiście płynnie  :p
  • Your3vilTwin
    Pacz a u mnie było zupełnie odwrotnie. Musiałem wykręcić do granic stabilności, żeby chodziło jako tako...

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    Pacz a u mnie było zupełnie odwrotnie. Musiałem wykręcić do granic stabilności, żeby chodziło jako tako...
    Pacz wykręć sobie najpierw bezpieczniki, sprawdź ciśnienie w kranie i napięcie w pralce jak również trzeba zresetować trzy razy kompa i potem jeszcze cztery razy po dwa razy dla pewności, zgaś światło w lodówce i można grać nie wiem o co takie halo, co pacz to płacz. :o
  • kubasikor93
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Siema, pytanie nie na miejscu ale nie chce zakładać nowego tematu.

Mam 5 poziom karabinku P08 i nie mogę go wyspecjalizować w żaden sposób dodać nowych specjalizacji ani też nie mogę zresetować specjalizacji do początkowej. Z innymi broniami nie mam takiego problemu. Jakieś podpowiedzi? 
  • Your3vilTwin
    edytowano 9 lipiec
    @kubasikor93

W wideo, które jest powyżej koleś zgłasza dokładnie ten sam problem co ty. Co robić? Czekać aż łaska nowego patcha na ciebie spłynie. 

BlueTiger07 powiedział(a):
    Pacz wykręć sobie najpierw bezpieczniki, sprawdź ciśnienie w kranie i napięcie w pralce jak również trzeba zresetować trzy razy kompa i potem jeszcze cztery razy po dwa razy dla pewności, zgaś światło w lodówce i można grać nie wiem o co takie halo, co pacz to płacz. :o

O tym rozwiązaniu czytałem już w grudniu. Pomaga ale na max półtorej rundy i to tylko na dominacji.

• LM_Wyrzysk
    edytowano 9 lipiec
    Myrasz powiedział(a):
    A ja wczoraj zszedłem z OC CPU i sie zdziwiłem, że gra chodzi tak zayebiście płynnie  :p
    Pewnie odpalałeś we wtorek, albo w czwartek i dlatego. A tak w ogóle, to samolotem nie można zdjęć robić, wcześnie i tak rzadko spotowało ludków, ale teraz nawet punktów nie zalicza - jakby nie robiło w ogóle zdjęcia. 
  • LM_emzio
    53 postsPosty: 57Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie wierzyłem w zasadność tych narzekań(Dawno nie gralem) ale dzisiaj sam doświadczyłem tego jak mi się komp od wczoraj zestarzał... Dzisiaj dropy fps i ścinki (chyba uzależnione od ilości postaci w okolicy).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!