Problem z aktualizacją najnowszego update.

SirThomason
3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Cześć,

Mam ogromny problem z aktualizacją BF5.
Pierwsza aktualizacja zatrzymała mi się na ok 75%.
Walczyłem z tym jeden dzień.
Następnie cały proces rozpocząłem od nowa i znów to samo, ale zawieszki są na różnych procentach. 35%, 40%, teraz 52%...
Miejsce na dysku mam. Nic innego w tle nie chodzi. Myślałem, że serwery są obciążone, ale o tej godzinie? Nigdy mi się to nie zdarzało.
Czy u części jest podobnie?

Komentarz

• Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jest coś na rzeczy. U mnie poszło. Ale trwało to chyba z 6 godzin. W tym czasie odtańczyłem taniec deszczu (faktycznie chwilę popadało) oraz modliłem się do Pierwszej tego imienia, Niespalonej, Królowej Meereen, Królowej Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielki z Okowów i Matki Smoków (czyli dużo ich było) i w końcu poszło. Tak na marginesie nie masz przypadkiem internetu od Orange?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    W tym czasie odtańczyłem taniec deszczu (faktycznie chwilę popadało) oraz modliłem się do Pierwszej tego imienia, Niespalonej, Królowej Meereen, Królowej Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielki z Okowów i Matki Smoków (czyli dużo ich było) i w końcu poszło.
    Istnieje tylko MegaWonsz9.
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    I jeszcze ten latający od makaronu.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!