Problem z fps. Pomocy 2019

AwesomeDanyDS
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
Witam mam dość dziwny problem z grą. Pomyślałem że wrócę do bf3 po długiej przerwie, ale po odpaleniu gra działa w 46 fps i nie mogę nic zrobić. Próbowałem instalować kilkakrotnie, usuwałem config, save itp. Jak ktoś coś wie to proszę pisać.

Windows 10 64bit
Gigabyte Z170-Gaming K3
i7 6700k
32GB DDR4 4000Mhz
GeForce GTX980Ti 6GB

Komentarz

• LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    Za mało ramu masz.
  • LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    I co poradziłeś sobie z tymi FPSami?
  • AwesomeDanyDS
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
    Nie, nic nie pomaga 
  • LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    AwesomeDanyDS powiedział(a):
    Nie, nic nie pomaga 
    Jakiś czas temu pobrałem BF3 i trochę pograłem (i7 4790k, gtx1070) klatek znacznie więcej, niż u Ciebie. Pytanie, czy masz stałe 46 klatek, czy skacze Ci 40 - 50 - 60 itd.? Pamiętam, że bawiłem się uruchamianiem w różnych trybach zgodności. Potestuj sobie te tryby zgodności, windows 7, windows 8 itd. Może coś da. 
  • AwesomeDanyDS
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    AwesomeDanyDS powiedział(a):
    Nie, nic nie pomaga 
    Jakiś czas temu pobrałem BF3 i trochę pograłem (i7 4790k, gtx1070) klatek znacznie więcej, niż u Ciebie. Pytanie, czy masz stałe 46 klatek, czy skacze Ci 40 - 50 - 60 itd.? Pamiętam, że bawiłem się uruchamianiem w różnych trybach zgodności. Potestuj sobie te tryby zgodności, windows 7, windows 8 itd. Może coś da.

Skacze od 44 klatek do 46. Zgodności nic mi nie dały, nie rozumiem czemu tak się dzieje. Ostatnio jak grałem miałem inny procesor ( i7 6700 ), ale wątpię że przesiadka na ( i7 6700k ) mocniejszy w czymś miała przeszkadzać. Wspomnę tylko że inne gry ( bf4, bf1, bfv) działają nrmalnie powyżej 120fps.
  • LM_Wyrzysk
    Wygląda jakbyś miał zablokowane klatki, albo jakieś 4k ustawione. 
  • AwesomeDanyDS
    1920x1080 120hz, zmiana rozdziałki nawet na 800x600 nic nie daje. Próbowałem w grze komende na odblokowanie FPS bez limitu, też nic nie dało. Dziś po pracy odinstaluje jeszcze raz, może złapie za którymś razem :(
  • AwesomeDanyDS
    Czytałem ostatnio na innym forum i nie tylko ja mam taki problem. Winą jest aktualizacja Windowsa 10. Ostatnia aktualizacja coś zrypała, podobno już w testowej wersji Windows już naprawiono więc poczekam na oficjalną aktualizację. Jak zadziała to napisze Czy się udało. Dzięki LM_Wyrzysk za pomoc
  • LM_Wyrzysk
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    To ciekawe. Aktualizacja W10 widocznie działa bardzo wybiórczo ponieważ w moim przypadku wszystkie gry funkcjonują  jak należy. Tylko BFV ma problemy. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!