Celność broni w BF V

69Trojak
24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Jeżeli jest ktoś oświecony na tym forum , to prosiłbym  o krótkie info , jak strzelają karabinami maszynowymi ( wsparcie ) np.MG- 34 , VGO  itp. z biodra , jeżeli celność tej broni według wykresu jest zerowa ( i trafiają i to nie ważne z jakiej pozycji i odległości )  sam próbowałem ale może jestem za stary i za głupi żeby to ogarnąć i za nic nie mogłem trafić z bliska a co dopiero w biegu i to z biodra 

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie graj tymi karabinami! Są wytworem szatana i zmuszają do leżenia. 
  • LM_emzio
    58 postsPosty: 62Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czyli "gry dla przyjemności". {tu wstawić odpowiedni emotikon}
  • Myrasz
    107 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    wydaje mi się, że wystarczy grać tymi broniami wiele godzin, żeby dojść do wprawy i wyczuć jej rozrzut.
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myrasz powiedział(a):
    wydaje mi się, że wystarczy grać tymi broniami wiele godzin, żeby dojść do wprawy i wyczuć jej rozrzut.
    Tak fajny gracz, a do złego namawia. 
  • 69Trojak
    24 postsPosty: 26Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Nie graj tymi karabinami! Są wytworem szatana i zmuszają do leżenia. 
    Ja nie pytam się jak strzelaja leżąc , ja się pytam jak strzelają biegnąc i do tego z biodra , strach pomyśleć czego ( nie daj Boże !! ) używają  .... mam nadzieję że się mylę i to jest taka moja teoria spiskowa  ;)
  • OFFik
    207 postsPosty: 214Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Z bliska da się z nich ubić. Kwestia tego żeby być tym pierwszym, który odda strzały. Brak celności nadrabiają szybkostrzelnością. To nie jest jakaś wielka filozofia tylko odrobina wyczucia. Nie nadają się do bezmyślnego szturmowania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!