LVL

BaliKx
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 5 Member

Grając na serwerze nagle z 13 poziomu awansowałem na 140 czy to jakiś bug czy cheat ?

Czy moge za to dostać bana?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    449 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 453 Member
    Na battlelogu pokazuje, że masz 140 rangę po niecałych 9h. Pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale z tego co wiadomo bany są randomowe i nie trzeba nic zrobić, aby takowego wyłapać. 
  • BaliKx
    na czecie kto pisał że ktoś z jakimś mode menu to zrobił no ogólnie cały serwer miał nagle 100 levele a później 140 
  • BaliKx
    chacie*
  • Your3vilTwin
    1585 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,618 Member
    Ewidentnie coś się wydarzyło podczas tej rundy
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/1151151777050906112/883707773/
    Niebywały zlot sto czterdziestek.
    Serwer na którym grałeś już nie istnieje więc albo właściciel zwinął interes (i otworzy pod innym szyldem), albo ktoś mu zrobił wjazd na kwadrat.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• BaliKx
    Troche szkoda bo miałbym większą satysfakcje samemu wbijając lvl a teraz nie wiem czy nie kupywać gry na inne konto żeby na tym nie dostać bana
  • Your3vilTwin
    1585 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,618 Member
    No co poczniesz. EA nie dba o społeczność w BFV a co tu mówić o wcześniejszych odsłonach. Ja już też od dłuższego czasu nie gram w BF3, BF4 na koncie, na którym mam dużo gier. Mam drugie specjalnie do tych dwóch odsłon i niech się tam dzieje co chce.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!