Ciągle te same mapy w multi...

strahodekox
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
Witam.
Gram w BF1 multiplayer od 2 miesięcy i niestety nie mam premium ale na początku nie stanowiło to problemu jeśli chodzi o różnorodność map. Zazwyczaj wybieram " dołącz do dowolnej operacji" i wcześniej wrzucało nawet mapy które są chyba dostępne w premium (Wołga itp.) a od 2 tygodni naprzemiennie tylko "salonowy blitzkrieg" oraz "monte grappa". Nic innego się nie trafiło przez ostatnie 2 tyg. 

Czy ktoś wie jaki jest tego powód?

Dodam też, że 1 na 10 razy zdarza się, że wrzuca mnie na totalnie pustą operację (mam neta 150mb po kablu więc to chyba nie wina przepustowości). Dlaczego tak się dzieje?

Pozdro!

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    411 postsPosty: 415Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ręcznie wyszukuj. Pewnie jest mało serwerów aktywnych. Ja nigdy z dołącz do gry nie korzystam, bo wrzuca do przegrywających lub właśnie na prawie puste serwery.  
  • Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Cześć @strahodekox operacje zmieniają się co jakiś czas (chyba co 2 tygodnie) przez ten okres przewijają się te same mapy.Nieraz można zagrać na mapach z premium nie posiadając go,nazywa się to wersja próbna,dostęp do DLC mają wszyscy.Taka "promocja" trwa czasem tydzień dwa,weekend.Mapy najlepiej wyszukiwać ręcznie ponieważ tak jak zauważyłeś po przez szybką grę potrafi wrzucić na pusty serwer lub na serwer z pingiem 300.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!