flagi w battlefield

V3lerad
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
witam grałem ostatnio w bf-a 1 nie ukrywam jest to mój pierwszy bf i pytanie czy mozna ustawic sobie jakos flage? chodzi mi o to ze na koniec rundy pokazują sie wyróżnienia i w tych wyróznieniach są flagi (turcja,niemcy itp....) i ostatnio spotkałem inną flage (tylko jedną)  gralismy na mapie suez i nie była to ani mapa turcji ani brytani i pytanie czy da sie to ustawic czy to był błąd czy jest tam jeszcze inny kraj na tej mapie?

Komentarz

• Rydzu2015
    739 postsPosty: 771Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 27 lipiec
    Cześć jeżeli gracz nie reprezentuje żadnego plutonu ze spersonalizowanym emblematem lub nie ma ustawionego własnego emblematu to domyślnie zostaje mu przypisany emblemat danej frakcji. Emblemat ten widać na pojazdach, broni, na koniec rundy w wyróżnionych. Gdy reprezentuje pluton lub ma ustawiony własny emblemat to widać go jak wcześniej napisałem.Możesz też zrobić swój emblemat na stronie companion Link lub po przez aplikację Battlefield. Ja np. reprezentuję pluton Wataha i naszym emblematem jest Wilk s0343kodq11w.jpg
  • V3lerad

Rydzu2015 powiedział(a):
    Cześć jeżeli gracz nie reprezentuje żadnego plutonu ze spersonalizowanym emblematem lub nie ma ustawionego własnego emblematu to domyślnie zostaje mu przypisany emblemat danej frakcji. Emblemat ten widać na pojazdach, broni, na koniec rundy w wyróżnionych. Gdy reprezentuje pluton lub ma ustawiony własny emblemat to widać go jak wcześniej napisałem.Możesz też zrobić swój emblemat na stronie companion Link lub po przez aplikację Battlefield. Ja np. reprezentuję pluton Wataha i naszym emblematem jest Wilk

zrobiłem jak pokazałes i dalej na koniec np DM mam zwykłą flage krajową w wyróznieniach 

• V3lerad
    edytowano 27 lipiec
    tu przykład 

• Rydzu2015
    739 postsPosty: 771Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 27 lipiec
    Po wejściu na companion powinieneś widzieć jaki masz emblemat,możesz też wejść w "oglądaj emblematy" i wybrać jeden z podstawowych pamiętaj aby po zaznaczeniu emblematu dać "wyekwipuj".Jeżeli masz za swoim nikiem pusto to oznacza że nie wyekwipowałeś emplematu.
    Na tym zdjęciu są też emblematy z BFV, jeżeli masz edycje lawrenca z arabii to będziesz miał widoczne dwa zaznaczone a z edycji piekielnego wojownika węża (nie widać go tutaj)

Możesz użyć kreatora emblematów i stworzyć swój własny

Lub odwiedzić stronę https://emblemsbf.com/  znaleźć emblemat który Ci się spodoba i postępując w/g wskazówek na stronie aby go użyć

• V3lerad
    zrobiłem tak jak napisałes  

jednak w grze cały czas to wygląda tak:

dla pewnosci zagrałem pare razy z wyróznieniem  moje wyróznienie to ''Filar Drużyny'' 
  • Rydzu2015
    Może to być błąd który już występował w tej części BFa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!