BF1 sniper - problem z celnością

Rakracze
4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Nie ukrywam, że w BF1 gram dopiero od tygodnia, ale mam wrażenie, że albo coś u mnie jest nie tak ze sniperem, albo jest to całkowicie niegrywalna klasa. W moim przypadku bronie snipera są najmniej dokładne ze wszystkich w grze, z resztą tak to u mnie wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=f128smIp3m4&feature=youtu.be , czy tak ma być?

Komentarz

• Rakracze
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Dodam jeszcze, że często po wystrzale występuje jedynie dźwięk, natomiast nie pojawia się pocisk.
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LOL pierwszy raz coś takiego widzę. Naboje wylatują z lufy, przewiń sobie na 0:20 zwolnij prędkość odtwarzania na 0,25 i zobaczysz, że nabój leci, tylko, że po lewej stronie od celownika. Czy Ty grasz na 4:3? Wygląda, jakby dla BFa środek ekranu był po Twojej lewej stronie. Dziwne. Sprawdź na 16:9, czy jest tak samo. 
  • Rakracze
    Raz wylatują z lewej, raz z prawej, nie ma znaczenia, średnio 1/10 strzałów jest w środek, a rozdzielczość 1680/1050, tylko video jakiś dziwny format złapało 
  • LM_Wyrzysk
    377 postsPosty: 380Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Spróbuj na normalnej tj. 1920 x 1080 jeśli masz taki monitor oczywiście
  • Rakracze
    Niestety bez zmian, na początku myślałem, że tak ma być, ale kiedy pudłuje się z 10m kilka razy z rzędu to chyba coś jest nie tak, co dziwne, to w przypadku broni automatycznych nie ma takiego problemu 
  • Rakracze
    Problem rozwiązany, przyczyną była myszka, pomogło:
    1. Zmiana ustawień celowania z "trzymaj" na "kliknij" lub
    2. Zmiana myszki 
    Może komuś się przyda jeśli ma podobny problem.
  • LM_Wyrzysk
    Rakracze powiedział(a):
    Problem rozwiązany, przyczyną była myszka, pomogło:
    1. Zmiana ustawień celowania z "trzymaj" na "kliknij" lub
    2. Zmiana myszki 
    Może komuś się przyda jeśli ma podobny problem.
    Dziwne, ale git, że Ci się udało. Pzdr. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!