BF1 sniper - problem z celnością

Rakracze
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
Nie ukrywam, że w BF1 gram dopiero od tygodnia, ale mam wrażenie, że albo coś u mnie jest nie tak ze sniperem, albo jest to całkowicie niegrywalna klasa. W moim przypadku bronie snipera są najmniej dokładne ze wszystkich w grze, z resztą tak to u mnie wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=f128smIp3m4&feature=youtu.be , czy tak ma być?

Komentarz

• Rakracze
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Dodam jeszcze, że często po wystrzale występuje jedynie dźwięk, natomiast nie pojawia się pocisk.
  • LM_Wyrzysk
    542 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 549 Member
    LOL pierwszy raz coś takiego widzę. Naboje wylatują z lufy, przewiń sobie na 0:20 zwolnij prędkość odtwarzania na 0,25 i zobaczysz, że nabój leci, tylko, że po lewej stronie od celownika. Czy Ty grasz na 4:3? Wygląda, jakby dla BFa środek ekranu był po Twojej lewej stronie. Dziwne. Sprawdź na 16:9, czy jest tak samo. 
  • Rakracze
    Raz wylatują z lewej, raz z prawej, nie ma znaczenia, średnio 1/10 strzałów jest w środek, a rozdzielczość 1680/1050, tylko video jakiś dziwny format złapało 
  • LM_Wyrzysk
    542 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 549 Member
    Spróbuj na normalnej tj. 1920 x 1080 jeśli masz taki monitor oczywiście
  • Rakracze
    Niestety bez zmian, na początku myślałem, że tak ma być, ale kiedy pudłuje się z 10m kilka razy z rzędu to chyba coś jest nie tak, co dziwne, to w przypadku broni automatycznych nie ma takiego problemu 
  • Rakracze
    Problem rozwiązany, przyczyną była myszka, pomogło:
    1. Zmiana ustawień celowania z "trzymaj" na "kliknij" lub
    2. Zmiana myszki 
    Może komuś się przyda jeśli ma podobny problem.
  • LM_Wyrzysk
    Rakracze powiedział(a):
    Problem rozwiązany, przyczyną była myszka, pomogło:
    1. Zmiana ustawień celowania z "trzymaj" na "kliknij" lub
    2. Zmiana myszki 
    Może komuś się przyda jeśli ma podobny problem.
    Dziwne, ale git, że Ci się udało. Pzdr. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.