Nakłada ts3 overwofl w Battlefield 1

Dawix733
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
Używał ktoś nakładki j/w w Battlefield 1?
W innych grach działa zawsze bez zarzutu natomiast przy "jedynce" jest problem bo w ogóle się nie uruchamia a przy nowo poznanych osobach dobrze wiedzieć kto się odzywa ;)
Miał ktoś taki problem?
Pozdr.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    Masz włączony DX12 w grze?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Dawix733
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    Your3vilTwin powiedział(a):
    Masz włączony DX12 w grze?

Tak, ale właśnie wyłączyłem odpaliłem ponownie grę i bez zmian.
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    U mnie nakładka czy to od TS czy to od Discorda sprawiała problemy tylko przy włączonym DX12. I to nie tylko w BFie. Od dłuższego czasu nie miałem kontaktu z BF1 więc może coś się pozmieniało po aktualizacjach.
    Jednak swojego czasu na pewno nie było większych problemów z konfiguracją overwofla

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Dawix733
    Dziwne i nigdzie nie piszą, żeby były z tym problemy.
    Na stronie overwolfa podają, że jest w pełni kompatybilny z BF1 i to tyle jeśli chodzi o wspólny wątek.
  • Your3vilTwin
    No to nie bardzo mam również pomysł jak temu zaradzić. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to może poza restartem samej gry warto zrestartować też overwofla a nawet cały komputer.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!