Witam

KomoRx
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
Można dołączyć? Mój nick KomoR_PL

Odpowiedzi

• Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Cześć @KomoRx napisz coś więcej gdzie lub do kogo chcesz dołączyć.
  • KomoRx
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Wysłałem na bf prośbę do Polish Girls, mają dużo członków, a ja po prostu czasami mam ochotę pograć jak mam w końcu wolny czas ale nie ma z kim 😉
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Nie wiem czy dowódcy plutonu tutaj zaglądają, a jeżeli tak to mam nadzieję że szybko znajdziesz ekipę 👍
  • KomoRx
    Oby bo granie solo nudzi jak cholera zamiast się cieszyć że mam czas na relaks, zamulam z padem w ręku bez większych emocji, wiadomo jak jest towarzysz są emocje 😎
  • KomoRx
    Twoje czary mary podzialalo właśnie akceptowali moje podanie 😎 Dzięki wielkie za pomoc, jakby co to możesz mi wysłać zaproszenie na ps4 będzie chwila to i będzie można pograć 😁 nick taki sam Komor_PL
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!