no recoil w broni co i jak ?

MartinusLive
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Siemanko,oglądam streamy ,jak i jestem osoba streamująca grę battlefield V,zastanawia mnie to ,myślę że to istotna sprawa,tak jak i w BF 4,BF 1 jak to jest że nie widzę odrzutu ,widzę no -recoil(bez odrzutu) na streamach innych ludzi,czy na platformie Twitch,czy You tube.A u mnie pociski latają jak chcą to w lewo to w prawo nawet jak w miejscu stoję,a u innych nie,tak samo jest problem z net codem gry bo jak strzelam to kwiczy,płacze,lament,śmiech na sali,to mnie bardzo ciekawi ,że u niektórych jest tak jak u mnie...Co zrobić żeby się tego pozbyć?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    373 postsPosty: 376Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Elo, obejrzałem trochę Twojego streama ze Spustoszenia. Wszystko strzelasz full auto, czy biodro, czy ADS pełna para idzie :-) Przez to masz bardzo słabą celność na broniach tj. od 11 do 13%. Tu nie o recoil chodzi, tylko o sposób strzelania. Polecam burstowanie, odrzut się zmniejszy i celność poprawi. Pzdr. 
  • SmokingJoe_Fyyyy
    13 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    MartinusLive powiedział(a):
    Siemanko,oglądam streamy ,jak i jestem osoba streamująca grę battlefield V,zastanawia mnie to ,myślę że to istotna sprawa,tak jak i w BF 4,BF 1 jak to jest że nie widzę odrzutu ,widzę no -recoil(bez odrzutu) na streamach innych ludzi,czy na platformie Twitch,czy You tube.A u mnie pociski latają jak chcą to w lewo to w prawo nawet jak w miejscu stoję,a u innych nie,tak samo jest problem z net codem gry bo jak strzelam to kwiczy,płacze,lament,śmiech na sali,to mnie bardzo ciekawi ,że u niektórych jest tak jak u mnie...Co zrobić żeby się tego pozbyć?

Tutaj nikogo nie banują cheaterzy są i będa ja osobiście nie widziałem tak zhackowanej gry to jest norma że gracze używają makr na myszce .
  • LM_emzio
    58 postsPosty: 62Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Makr, które kompensują recoila?
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 20 sierpień
    Emzio świat dzisiaj jest dziwny. Ludzie grają padami na PC z fabrycznym aimbotem i jeszcze coś tam wygrywają :) Jedno makro w tą czy tamtą stronę. Dla wyrównania szans liczę na wprowadzenie takich standardów do myszki. Są już takie ale dobrze jak by to było 100% "legalne". W mojej starej Genesys nie mam czegoś takiego i muszę się męczyć.
  • Myrasz
    106 postsPosty: 107Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LM_emzio powiedział(a):
    Makr, które kompensują recoila?
    Ta, ustawiasz sobie makr na strzał, przestawiasz się na pojedyncze kule w jakiejś broni i zamiast klikać w klawisz myszki za każdym oddanym strzałem, po prostu go trzymasz. Broń jest minimalnie wolniejsza od ognia ciągłego, ale jest przy tym bardzo słaby odrzut.
  • LM_Wyrzysk
    373 postsPosty: 376Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hmm sprawdziłem na YT i faktycznie są makra. Zastanawia mnie tylko po co ich używać, skoro bronie są znacznie łatwiejsze do opanowania, niż w BF4. 
  • MrPunishPL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 6 wrzesień
    Mozna zrobic makro ktore ograniczy Ci recoil nie w 100% ale powiedzmy w tak w 60 - 70 % sa myszki programowalne z rdzeniami np: bloody x7 czy nowe myszki razera , poprostu ustawiasz po kazdym strzale kontrowanie myszki do srodka ekranu. Gdyby pociski w BF wylatywaly z lufy broni tak jak jest to np: w Escape From Tarkov a nie poprostu z glowy i ze srodka ekranu to by nie bylo czegos takiego.
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    "Wylatywanie" pocisków z lufy czy "głowy" nie ma żadnego wpływu na kontrolowanie odrzutu. Tu i tu idzie to ustawić. Rożnica jest przy strzelaniu gdy jesteśmy za przeszkodą/osłoną. W jednym przypadku musimy się wychylić by oddać strzał a w drugim "strzelamy z głowy". Nadal w obu przypadkach gdy już zaczniemy strzelać jak ktoś ma jakiś badziew w myszce to "będzie kontrolował" odrzut.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!