Oświeżanie menu PS4

_SamoZuoooo_
274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Czasem mam tak że kumpel gra w V i z głównego menu widzę że podbój i 'pogięta stal' klikam dołącz zanim wybiorę BFV, gra się wczytuję a w międzyczasie  kumpel wychodzi z mapy, więc i ja wychodzę. Natomiast w głównym menu konsoli dalej widzę go w BFV i że 'pogięta stal' . Nawet jak już odpali inną grę.
Można to jakoś odświeżyć bez resetu PS4?
Never underestimate the power of the Dark Side.

Komentarz

• Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Zdążyłem się do tego przyzwyczaić i przyznam że jest to trochę irytujący babol.Sony musiałoby popracować nad odświeżaniem info między konsola-serwery bo fizycznie to tylko reset konsoli lub test połączenia robi "odśwież"
  • Kolednik91
    60 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dlatego ja zawsze dołączam do znajomych przez R2 i dołącz do znajomego, lub przez okno plutonów i "graj z plutonem" nie ufam Menu w BF5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!