Battlefield 5 hardcore mode

Schdzyski
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member
Czy ktoś się orientuje może czy będzie w ogóle dodany tryb hardkor do tego Bf'a? Jeśli tak to kiedy?

Komentarz

• Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    edytowano 25 sierpień

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    448 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 452 Member
    Schdzyski powiedział(a):
    Czy ktoś się orientuje może czy będzie w ogóle dodany tryb hardkor do tego Bf'a? Jeśli tak to kiedy?
    Po co Ci hardcore?
  • Kolednik91
    73 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Po co Ci hardcore?
    Żeby można było leżeć w jednym miejscu i wszystkich zabijać karabinem snajperskim a Boys ma za krótki zasięg.
  • LM_Wyrzysk
    448 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 452 Member
    hahaha tak się właśnie domyślałem. Dziwi mnie to, że ludzie chcą hardcore dla łatwych fragów, ale zapominają, że to miecz obosieczny. Jeśli ktoś teraz robi 10-20, to na hardzie będzie robił 20-40. Chociaż z drugiej strony, jeśli komuś wiszą zgony, to z fragami wyjdzie na plus.  
  • Kolednik91
    73 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    Spójrzmy prawdzie w oczy. Na podstawie poprzednich części gry można stwierdzić, że obecny normal jest czymś pomiędzy HC a normalem z poprzednich części.

Jedyne różnice to te, że:
    Nie tracisz amunicjii po przeładunku.
    Używając snajperki musisz się chociaż trochę postarać.
    Twoje życie to 100% a nie 60% (ale samo się nie regeneruje.)
    Friendly Fire

Więc po co tak chęć HC w BF5 jak nie po to aby zabijać na strzała ze snajperki?

Wprowadzili by HC to co by zrobili z nalotami czy rakietami? Wyrzucali by ludzi z serwerów za przyjacielski ogień?
  • bigos_mw70
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 9 Member
    Przyznam  że ja też czekam na tryb HC, w Bf4 grałem tylko HC i 'Sniper only' do momentu aż serwery wymarły, w Bf1 tylko HC i też do pewnego czasu bo nagle w wyszukiwarce nic nie mogłem znaleźć w trybie HC. Będę przeszczęśliwy jak HC pojawi się w Bf5, ale mam obawy że  jak tylko się pojawi to szybko zniknie z racji przemijania Bf5 bo za rogiem czai się już zapewne kolejna odsłona BF....
  • Schdzyski
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member
    Grałem w poprzednie części tylko ze względu na HC. Po prostu wolę rozgrywkę gdzie nie ma minimapy, celownika i głupiej strzałki nad głową przez co muszę zmieniać ciągle pozycje będąc na przykład snajperem. Jest to denerwujące. Nie chodzi mi o obrażenia, mogą zostać takie jakie są. Po za tym fajnie byłoby jakby wprowadzili jeszcze tłumiki do niektórych broni, ale w sumie co ja tam mogę ugrać. Hardcore Mode wygląda o wiele realistyczniej i przyjemniej się w to gra. Tyle
  • LM_Wyrzysk
    Schdzyski powiedział(a):
    Grałem w poprzednie części tylko ze względu na HC. Po prostu wolę rozgrywkę gdzie nie ma minimapy, celownika i głupiej strzałki nad głową przez co muszę zmieniać ciągle pozycje będąc na przykład snajperem. Jest to denerwujące. Nie chodzi mi o obrażenia, mogą zostać takie jakie są. Po za tym fajnie byłoby jakby wprowadzili jeszcze tłumiki do niektórych broni, ale w sumie co ja tam mogę ugrać. Hardcore Mode wygląda o wiele realistyczniej i przyjemniej się w to gra. Tyle
    Masz prawo do opinii i swojej oceny, ale ja się z tym, co napisałeś absolutnie nie zgadzam. Nienawidziłem HC w BF4, bo gdzie wszedłeś, tam zawsze ktoś w rogu kampił. Brak spotowania graczy w BF5 w największym właśnie stopniu pogorszył gameplay w tej grze. Ilości leżaków, strzelb i snajperów są nieporównywalnie większe, niż w BF4. Czwórka na normalu świadomie miała wymuszać zmienianie pozycji, żeby minimalizowac kampienie, w piątce tego nie ma i jest momentami dramat. W Bf5 tłumiki mijają się z celem, bo w BF4 ich jedyną funkcją było brak wyświetlania się na minimapie. Tutaj wszyscy biegamy z tłumikami i nit na minimapie się nie pojawia. 
  • LM_emzio
    89 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 93 Member
    @ LM_Wyrzysk
    Myślę, że koledzy Cię tylko wkręcają i prowokują z tym HC. Kto normalny by narzekał, że w grze fps musi "zmieniać pozycje", albo że hałas może zdradzić w których krzakach(oczywiście bardzo daleko od jakiegokolwiek strategicznego obiektu w grze) leży snajper/wsparciuch, który do nas strzela. Podobnie z tym upodobaniem realizmu w grze opartej na skillu, refleksie, precyzji operowania myszką... to też wkręcanie. Przecież jakby ktoś chciał realizmu to by się zapisał do Wojsk Obrony Terytorialnej, albo żeby uniknąć inklinacji politycznych do jakiejś z wielu grup fanów hasających po poligonach, a nie grał w gierki komputerowe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!