Pomocy - bo już mnie to irytuje

ZoOmBiiE_PL
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano 12 wrzesień
Podkusiło mnie coś i kupiłem piaskowe camo do STG44 ... teraz to camo nie chce się zmienić normalnie. Znaczy za każdym razem muszę je po wejściu na mapę zmieniać na inne. Dlaczego? Bo to camo jest tylko z celownikiem x6 a ja lubię ganiać z holo... Spotkał się ktoś z czymś takim po ostatniej aktualizacji? Jak to naprawić do jasnej cholery by za każdym razem wchodząc na nową mapę nie trzeba by było grzebać w ustawieniach broni?

Post edited by Rydzu2015 on

Komentarz

• LM_emzio
    57 postsPosty: 61Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Stg44 i celownik x6?
  • LM_Wyrzysk
    365 postsPosty: 368Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ZoOmBiiE_PL powiedział(a):
    Podkusiło mnie coś i kupiłem je... ne piaskowe camo do STG44 ... teraz to camo nie chce się zmienić normalnie. Znaczy za każdym je... nym razem muszę je po wejściu na mapę zmieniać na inne. Dlaczego? Bo to camo jest tylko z celownikiem x6 a ja lubię ganiać z holo... Spotkał się ktoś z czymś takim po ostatniej je...nej aktualizacji? Jak to naprawić do jasnej cholery by za każdym razem wchodząc na nową mapę nie trzeba by było grzebać w ustawieniach broni?
    Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Zmieniasz skin do stg np. na chromowany, czy tam fabrycznie nowe i gra sama zmienia Ci na piaskowe?
  • Wojtasinho27
    198 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Oj coś mi się wydaje ze dostaniesz bana na 72 godzinki za „je***ne” - chyba ze będziesz miał farta i admin przymknie oko (ja nie miałem tego szczęścia :( ).
  • ZoOmBiiE_PL
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Zmieniasz skin do stg np. na chromowany, czy tam fabrycznie nowe i gra sama zmienia Ci na piaskowe?
    Dokładnie tak. A warna dostałem, moze i zasłużenie - ale nerwy mnie poniosły.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!