Brak resetu specjalizacji pistoletu maszynowego SOUMI po aktualizacji 4.4

19Romulus84
23 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
Ja mam taki problem i postanowiłem założyć nowy temat jak i napisać tu bo ten temat ma sporo wyświetleń, ale od początku. Mój problem polega na tym, że nie miałem po tej ostatniej aktualizacji 4.4 resetu specjalizacji w pistolecie maszynowym SOUMI a w M1928A1 (Thompson) miałem. Tylko błagam i proszę nie piszcie że wybrałem inne specjalizacje. Zanim zaczniecie pisać posłuchajcie uważnie co wam napisze i zastanówcie się. Poczytajcie sobie co zostało zmienione w SOUMI i w Thompson. I tu i tu zostało zmienione to samo plus jeszcze więcej nawet w SOUMI. Specjalizacje do wyboru porównując te dwie bronie są identyczne, są identycznie takie samiutkie w SOUMI jak i w Thompson i ja miałem wybrane te same specjalizacje w SOUMI co i w Thompson, od góry, prawa, prawa, prawa i lewa... szybsze celowanie, dokładniejszy ogień w ruchu, magazynek na 50 naboi oraz mniejszy odrzut pionowy. Rozumiecie, w Thompsonie i SOUMI są identycznie te same specjalizacje i ja w tych obydwu broniach miałem wybrane identycznie te same specjalizacje i w obydwu tych broniach zostało naprawiane to samo, a w SOUMI jeszcze więcej a reset specjalizacji miałem tylko w M1928A1 (Thompson). Boli mnie to ponieważ podejrzewam że przez brak tego resetu specjalizacji po prostu "mój" SOUMI ma niezmienione statystyki, parametry... to znaczy takie jak przed tą aktualizacją. I tu pojawia się moje pytanie, czy to że nie miałem resetu specjalizacji w SOUMI a na 100% nie miałem bo tą grę znam jak własną kieszeń, świadczy o tym, że mam inne statystyki broni, gorsze niż cała reszta czy po prostu może być tak że pomimo braku resetu tych specjalizacji statystyki broni mam takie jak wszyscy? To mi nie daje żyć i od kilku dni nie mam kompletnie formy bo jak mnie ktoś zabija z SOUMI to myślę zaraz tak, -no tak , ale on ma przecież mniejszy odrzut... Czy to jest w ogóle możliwe że mam inne to znaczy nie zmienione parametry broni SOUMI, to znaczy te stare z przed aktualizacji czy świruje i muszę mieć takie same parametry tej broni jak wszyscy inni? Proszę napiszcie jak wy to widzicie i co myślicie o tym bo ja nie mogę żyć z tą myślą że "mój" SOUMI mógłby mieć większy recoil niż "wasze" SOUMI. Nie piszcie mi że mam wziać inna broń bo nie po to 100 godzin jak nie więcej gram i szkolę się w SOUMI, uczę kontrolować recoil (odrzut), strzelać seriami... żeby teraz grać MG42 np i leżeć w krzakach chyba to rozumiecie? ; ) PS widzieliście jaki cień rzuca właśnie SOUMI? Tak dokładnie, zobaczcie sobie na mapie gdzie jest słońce no na Al Sundan naprzykład jaki ohydny, straszny, obrzydliwy cień rzuca nomen omen pistolet maszynowy SOUMI? Ma na lufie sześcian jakiś, jakieś pudło okropne... zobaczcie sobie i napiszcie jak wam się podoba.

Komentarz

• Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Aktualizacje dotyczą wszystkich bez wyjatku, a to że w jednej broni zresetowały się specjalizacje a w innej nie to błąd gry.
    W moim przypadku zresetowało się dosłownie wszystko.
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Sprawdziłem, jak u mnie wyglądają wykresy przy tych samych specjalizacjach i Suomi ma minimalnie gorsze (zaznacza na czerwono różnicę) celowanie i stabilność, więc jeśli pokazuje Ci tak samo, to jest ok wszystko. 
  • 19Romulus84
    Rydzu2015 a może pamiętasz czy miałeś też reset w MP40? Bo ja miałem tylko w Thompson'ie. Czyli mówisz że mam się tym nie martwić bo to że nie miałem resetu specjalizacji nijak się ma do wprowadzonych zmian i na pewno "mój" SOUMI" ma te same parametry co SOUMI innych graczy?
  • Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Wszystko mi się zresetowało od żołnierzy po bronie
  • LM_emzio
    61 postsPosty: 65Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 19 wrzesień
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    Sprawdziłem, jak u mnie wyglądają wykresy przy tych samych specjalizacjach i Suomi ma minimalnie gorsze (zaznacza na czerwono różnicę) celowanie i stabilność, więc jeśli pokazuje Ci tak samo, to jest ok wszystko. 

To, że w statach broni, w drzewku rozwoju pokaże u Was takie same parametry nie oznacza, że będziecie mieli je w trakcie gry... w tej grze. Moim zdaniem jedyne pewne sprawdzenie to nagranie prób na poligonie przez kogos komu wyzerowało suomi i porównanie z kimś komu nie wyzerowało.
  • 19Romulus84
    LM_emzio no dokładnie tak, to że pokazuje trochę czerwonego przy porównaniu z Thompsonem  parametrów takich jak stabilność i celność nie musi wcale oznaczać że zostały te zmiany wprowadzone na poziomie plików. Właśnie a nie można tego jakoś w plikach sprawdzić gdzieś? Nie wiem... tak myślę głośno bo mnie to ciągle gnębi, choć wydaje mi się to bardzo dziwne że z powodu tego że nie miałem resetu specjalizacji SOUMI aktualizacja nie zmieniła tych parametrów w plikach choć też jest takie coś możliwe.
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mówiłem Ci, że nie ma opcji, żebyś nie miał zmienionych statystyk broni. Ćwicz strzelanie, to będzie poprawa nawet na Suomi. Wszyscy mają to samo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!