Kiedy nowy rozdział?

2

Komentarz

• Your3vilTwin
    1580 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,613 Member
    edytowano 1 listopad
    LM_emzio
    A nic nowego na nowych mapach. Wpada koleś, robi w 10 min 73:2 i wychodzi
    https://battlefieldtracker.com/bfv/gamereport/origin/1190346902430118080?handle=Ashroum
    https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/Ashroum/overview
    @LM_Wyrzysk
    Ja nie wiem ale ty to szczęściarz jesteś że na takich nie trafiasz. Nie grałem kilka miesięcy i po czterech rundach trafiam na oczywistego...

Mapy całkiem spoko, ale wymagają jeszcze sporo balansu. Dziś już mnie nie wywaliło więc jednak mam dobry internet. Pewnie Amazon wczoraj nie wyrabiał przez zainteresowanie nowym dodatkiem stąd to rozłączanie. Za to po nowej aktualizacji mam problem z dźwiękiem i widzę, że nie jestem z tym sam. Przy niskich tonach strasznie trzeszczy mi w słuchawkach. Testowałem na trzech różnych kartach (integra, Xonar i USB od słuchawek) i za każdym razem ten sam efekt. Jedynie zabawa ustawieniami w grze powoduje, że w zależności do wybranej konfiguracji efekt się zwiększa bądź zmniejsza. 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_emzio
    88 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 92 Member
    edytowano 2 listopad
    Pograłeś w dodatek, wyrobiłeś sobie opinię i komentujesz I TO JEST WARTOŚCIOWY KOMENTARZ. A nie jakiś gość, który nie grał, ale sobie pohejtuje bo to modne teraz.

"A nic nowego na nowych mapach. Wpada koleś, robi w 10 min 73:2 i wychodzi..."
    Taki haker zdarza się naprawdę dość rzadko - wydaje mi się, że 5 takich trafiłem w ciągu roku grania.
  • AlfaMajkel
    30 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    Ja trafiłem dużo razy. Reportuje i wychodze. Było dużo na mapie metro. Zastanawiam się czy sprawdzają zgłoszenia. Powini usprawdziń wysłanie z okna gry. Bo narazie to kuleje w porownaniu do innych tytułów.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    LM_emzio powiedział(a):
     A nie jakiś gość, który nie grał, ale sobie pohejtuje bo to modne teraz.

Jeżeli to do mnie to się grubo mylisz koleżko, pograłem i tak jak napisałem trailer wyszedł im zawodowo natomiast gra jest dalej skopana i siedliskiem cziterów. Ten gniot wylądował w ea access po pół roku od premiery więc nie dałem złotówki za ten lewacki bubel z przekłamaniem historii.

• LM_emzio
    88 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 92 Member
    Oczywiście że do Ciebie.
    Skoro pograłeś to pomóż mi Cię znaleźć w battlefieldtracker(Player not found). Rozmawiamy o dodatku Pacyfik więc rozumiem, że grałeś w ten dodatek? Jeśli tak to odwołam swoje słowa o pustym hejtowaniu.
    "...za ten lewacki bubel z przekłamaniem historii..." Dla połowy rodaków lewactwo to wszystko na lewo od średniowiecza więc Twoje słowa wiele nie znaczą.
  • Myrasz
    123 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 124 Member
    Hachor_67 powiedział(a):
    więc nie dałem złotówki za ten lewacki bubel z przekłamaniem historii.
    O tak, wielka i silna Bolzga! 
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    LM_emzio coś Ci to szukanie słabo wyszło, kto szuka ten znajdzie.
    Myrasz Bolzga???
    Nie wiem po co ta spina, dobrze wiecie że gracie w gniota za którego zapłaciliście trochę kasy co nie którzy do dziś piszą Dice oddaj moją kasę. Ogracie te dwie nowe mapy i znowu będziecie narzekać jak było przed Operation Underground. Mapa została ograna i pustki na serwerach i to samo będzie z tymi mapami, po drugie większość odejdzie do CODa jak już nie odeszła. Reszta co zostanie będzie grać bo tak naprawdę nie ma w co grać, ja ogrywam dalej BF1 i jak do tej pory mi się nie znudził bo ta gra ma to coś - klimat czego w BFV brak.
  • LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    @Hachor_67 no widzisz kolego, a dla mnie Bf1 był lipą i rajem dla casuali. Każdy biegnie (byle gdzie), każdy strzela (do byle czego), każdy rzuca granatem (do byle kogo). Super zabawa! Z nudów ogarnąłem 113h i nigdy nie wróciłem, bo po co? Tak, jak napisałeś ja gram w BFV, bo nie ma w co grać i na ten moment, nie licząc Bf4 najlepszy, mimo ułomności fps, jaki jest. 
    @Your3vilTwin trafiłem dzisiaj na jednego "miszcza". Wchodzę na Sztorm na Pacyfiku i patrze a tam ludek 32-0 jako szturmowiec. Od razu lampka, wrzucam go na bęben, a tam ludek z KD 0,97. Tylko nie to było najgorsze. Czekam sobie i patrzę ma czat, a tam nic. No to piszę ludkom, że jest typ odpalony. Cisza. No to piszę znowu i znowu. Po 10 razie ktoś mi napisał, że mam się zamknąć i jeszcze kilku na mnie wsiadło, że mam wyjść z serwera skoro nie chcę z typem grać. I to są właśnie ludzie grający dla przyjemności.
    @Myrasz co to bolzga?
  • Myrasz
    Bolzgą(Polską) trolluje się pseudo-prawicową gówniarzerię, która używa słowo "lewacki", w określeniu do wszystkiego, co się im nie podoba, jednocześnie nie znając znaczenia tego słowa. Ot, po prostu modne. Najczęściej takim osobom wyskakuje error404, choć zdarzają się wyjątki. 
    Mam nadzieję, że nie pomogłem.
    Pozdrawiam
  • Hachor_67
    Myrasz powiedział(a):
    Bolzgą(Polską) trolluje się pseudo-prawicową gówniarzerię, która używa słowo "lewacki", w określeniu do wszystkiego, co się im nie podoba, jednocześnie nie znając znaczenia tego słowa. Ot, po prostu modne. Najczęściej takim osobom wyskakuje error404, choć zdarzają się wyjątki. 
    Mam nadzieję, że nie pomogłem.
    Pozdrawiam

Wrzuć ten bełkot na wikipedie.
  • Myrasz
    Oczywistości nie warto tam wrzucać. 
  • SkyZeWonsem
    1310 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,323 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):

Wchodzę na Sztorm na Pacyfiku i patrze a tam ludek 32-0 jako szturmowiec. Od razu lampka, wrzucam go na bęben, a tam ludek z KD 0,97. Tylko nie to było najgorsze. Czekam sobie i patrzę ma czat, a tam nic. No to piszę ludkom, że jest typ odpalony. Cisza. No to piszę znowu i znowu. Po 10 razie ktoś mi napisał, że mam się zamknąć i jeszcze kilku na mnie wsiadło, że mam wyjść z serwera skoro nie chcę z typem grać.
    A co w tym dziwnego ? Na co liczyłeś ?
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    edytowano 8 listopad
    [edytowane przez EA_Kuba]

Ogarnij się! Zapłacił za ten syf więc ma prawo do marudzenia. Ja mimo kilkuset przegranych godzin także narzekam bo gra mimo iż dobra to w luj beznadziejna technicznie z niedopracowanymi ficzerami, nie przemyślana krótko pisząc.

ja sobie zrobiłem przerwę, na szczęście z przymusu i nie wiem kiedy do niej wrócę. Przynajmniej odpocznę psychicznie, przez ten czas może jeszcze ją naprawią.
    Post edited by EA_Kuba on
  • Kolednik91
    73 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    edytowano 8 listopad
    [edytowane przez EA_Kuba]
    Hachor udało mi się mam nadzieje znaleźć twoje staty? Grasz na Xbox? :)

No niestety ale słabi gracze najwięcej będą krzyczeć na grę. Widzieliśmy to przecież w wątku o cheaterach w czołgach, którzy jakimś cudem mają 30-0 ;)
    Post edited by EA_Kuba on
  • Myrasz
    edytowano 4 listopad
    Acc 8% na broni, z której najwięcej gra(ł) xD
    (BF4)
  • Your3vilTwin
    1580 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,613 Member
    Ktoś mi wytłumaczy co na celu ma obśmiewanie statystyk kogoś, kto ma niezbyt pochlebne zdanie na temat BFV? To w jakiś sposób zmieni fakt, że BFV jest grą niedorobioną pełną oszustów?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_emzio
    Zgodzilbym się z Tobą, ale walczę z nagonką na bfV więc zmuszony jestem uznać to co napisałeś za funta kłaków warte. Jak ktoś w ogóle nie umie trafić nogą w piłkę to jego zdanie o murawie mało jest ważne.
    Ps Gra nie jest pełna oszustów, jedynie zdarzają się oszuści- to akurat grając na prawdę sporo pisze na serio.
    Ps2 Chodziło o sprawdzenie czy ten krytyk grał w ogóle w grę.
  • Your3vilTwin
    Ale wróćmy do faktów a nie tego co ci się wydaje. Zobacz nawet w tym wątku. Jeden graczy który gra też bardzo dużo i jak który zagrałem kilka razy po długiej przerwie trafiliśmy na pewniaków. A ilu jeszcze było takich, którzy stwarzają pozory, że nie grają na dopalaczach? Na tę garstkę ludzi która tu się udziela to już dużo. Przegląd cioci youtuby z ostatniego tygodnia też daje sporo do myślenia. Więc nic tylko powinieneś się cieszyć. Widocznie masz sporo szczęścia i tyle. Poza tym na YT jest dość fajny wywiad z cheterem. Opowiada on dlaczego w ostatnim czasie większość oszustów przerzuciła się na BFV. Opowiada jak nie działa FairFight i skąd się biorą konta na których można sobie poużywać dopalaczy. Niestety nie wrzucę tutaj tego bo regulamin jest jaki jest.
    I przepraszam nagonka? To widocznie samo DICE uczestniczy w tej nagonce, skoro jednej z aktualizacji przepraszali za stan gry (chyba czwarty rozdział). Przykładów można mnożyć, ale po co to wszystko tutaj powielać. 
    Tak jak pisałem wyżej po tej aktualizacji mam problem z dźwiękiem i nie jest to wina mojego komputera/systemu bo więcej ludzi to dopadło. U ciebie nie ma? To nie znaczy że problem nie istnieje. Jak wiele innych w tej grze. 
    No i teraz na deser. To naprawdę trzeba w coś zagrać w tych czasach, gdzie terabajty informacji są na wyciągnięcie ręki? Prawda jest taka, że ten "argument" jest wyciągany w momencie gdy się nie ma argumentów... A gdyby tak Hachor_67 hejtował skakanie z 20 metrów na beton na główkę to też byście mu pisali że się nie zna bo pewnie nie skakał? Praktycznie całą swoją wiedzę, którą posiadamy nabyliśmy w konsekwencji doświadczeń innych. Ale akurat w przypadku gier to koniecznie każdy musi zagrać sam żeby mieć wiedzę...

• LM_Wyrzysk
    443 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 447 Member
    W kontekście całej gry narzekanie na Wojnę na Pacyfiku jest trochę absurdalne. Mapy są całkiem fajne, wydają się zbalansowane, bo czasami przechodzę przez mapę jak walec, a nieraz Alfy na plaży (Iwo Jima) nie idzie przejąć. Dwie nowe bronie (mmg dla leżaków i snajperki nie uznaję) są fajne, pojazdy też spoko i sporą frajdę sprawiało mi odblokowywanie wszystkich specjalizacji. Generalnie przełamanie grałem bardzo rzadko, no chyba, że z jakimś zadaniem na broń miałem problem na Podbojach, a tutaj gram tylko to. Co do opinii nt. gry osoby, która niewiele grała i robiła "średnie" wyniki, to ostatnio próbowałem dwa razy wrócić do APEXa po przerwie od premiery i nie dałem rady. Źle mi się gra, nie mogę dopasować optymalnie FOVa i czułości myszy, więc źle mi się strzela. Odinstalowałem, ale nie znaczy to, że gra jest kiepska, tylko, że lamię i granie w nią nie sprawia mi przyjemności. Co do dźwięku, to chyba z dwa razu zdarzyło mi się, że ktoś mnie zastrzelił, a ja w ogóle strzałów nie słyszałem - innych błędów dźwiękowych nie wyłapałem, więc nie wiem dokładnie, czy o to chodzi. 
  • Your3vilTwin
    edytowano 5 listopad
    Mam to ale to w zależności od ustawień w grze

i jeszcze coś czasami przy jakimś głośnym wydarzeniu typu wybuch czy wystrzał z "rpega" strasznie trzeszczy mi w słuchawkach. Ludzie piszą czasami na czacie w grze, że mają podobnie.
    Ale nie jestem szczególne zaskoczony
    w końcu w oficjalnym poście stoi napisane wyraźnie.
    Some of the QoL improvements include UI tweaks, fortifications, significant sound and audio adjustments, a new option for soldier movement, map tweaks, and more.
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/195621/battlefield-v-update-5-0

Także istnieje szansa, że po kolejnym paczu wszystko wróci do normy.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!