Kiedy nowy rozdział?

13»

Komentarz

• AlfaMajkel
    30 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 31 Member
    Wkurzające z tym trzeszczacym dźwiękiem ale i tak jest lepeij niż przed pacyfikiem wtedy to musiałem gre resetować 😃
  • LM_emzio
    88 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 92 Member
    edytowano 10 listopad
    @ Your3vilTwin
    "...No i teraz na deser. To naprawdę trzeba w coś zagrać w tych czasach, gdzie terabajty informacji są na wyciągnięcie ręki? Prawda jest taka, że ten "argument" jest wyciągany w momencie gdy się nie ma argumentów... "

Terabajty filmów i recenzji służą do podjęcia decyzji czy na książkę/grę lub film warto wydać kasę i poświęcić im czas, ale NIE ŻEBY RECENZOWAĆ czy krytykować.

"....A gdyby tak Hachor_67 hejtował skakanie z 20 metrów na beton na główkę to też byście mu pisali że się nie zna bo pewnie nie skakał?..."

Proszę Cię... mądrości żywcem z "Misia" za chwilę trzeba będzie "sprawdzać czy nie ksiądz." Albo mędrca/polityka z muszką co to ludziom niepełnosprawnym, pozbawionym nóg sugerował pracę w chłodni "bo im nogi nie odmarzną..."
  • Your3vilTwin
    1580 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,613 Member
    edytowano 10 listopad

Terabajty filmów i recenzji służą do podjęcia decyzji czy na książkę/grę lub film warto wydać kasę i poświęcić im czas, ale NIE ŻEBY RECENZOWAĆ czy krytykować.

A weź jakoś to merytorycznie teraz uargumentuj....
     Załóżmy na chwilę, że nie kupiłem BFV i w niego nie zagrałem. I co? Nie mam prawa napisać, że jest to gra która została wydana pośpiesznie, że na start była bardzo uboga w zawartość (w sumie do tej pory szału nie ma), że rok po premierze nie ma wielokrotnie obiecywanych funkcjonalności (prywatne serwery, autobalans itd.), że w pierwszym trailerze zostały pokazane mechaniki które w grze w ogóle się nie znalazły. Naprawdę mogę jeszcze sporo tego "hejtu/krytyki/recenzji/" tu napisać. A daje mi prawo do tego zapłacenie 200 zł i zagranie w grę? Poważnie?
     O tym, że papierosy są złe bo uzależniają i powodują masę chorób też pewnie nie mam prawa napisać co? Żeby "hejtować" fajki też muszę koniecznie nabyć paczkę a najlepiej być nałogowym palaczem z 20-letnim stażem?
     Jeszcze bym zrozumiał, gdybyście próbowali od Hachora wyciągnąć jakieś argumenty dlaczego ma taką opinię a nie inną bo w tej kwestii jego post mizernie wygląda i faktycznie taka opinia bez uzasadnienia jest trochę z du... .  Ale próbowanie podważania czyjejś opinii "bo na pewno nie grał" albo "bo ma słabe staty"? Słabo...
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Ale wiecie że na świecie są ludzie którym terabajty z internetu wystarczą i tacy co wolą sami sprawdzić, i w ten sposób jedni i drudzy wyrabiają sobie osobistą opinię o produkcie. I to który sposób jest lepszy zależy tylko od tego co wolimy. Dyskusja na ten temat niema sensu. 
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • LM_emzio
    88 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 92 Member
    edytowano 10 listopad
    @ _SamoZuoooo_
    Jeśli przeczytam negatywną opinię o filmie to co najwyżej na niego nie pójdę do kina, ale nie zacznę na jej podstawie pisać w po forach, że ten film jest beznadziejny i studio filmowe schrzaniło itd itp.
    @ Your3vilTwin
    Jeśli to co napisałem o terabajtach danych było niejasne to powyżej jest klarownie.
  • Your3vilTwin
    1580 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,613 Member
    edytowano 10 listopad
    _SamoZuoooo_ powiedział(a):
    Ale wiecie że na świecie są ludzie którym terabajty z internetu wystarczą i tacy co wolą sami sprawdzić, i w ten sposób jedni i drudzy wyrabiają sobie osobistą opinię o produkcie. I to który sposób jest lepszy zależy tylko od tego co wolimy. Dyskusja na ten temat niema sensu. 
    Ja to wiem ale widać nie wszyscy to rozumieją. Co więcej jeżeli jedna i druga opinia/"hejt" jest poparta odpowiednimi argumentami mającymi pokrycie w rzeczywistości to te opinie są jednakowo ważne. A to czy ktoś grał czy tylko oglądał na YT jest kompletnie nieistotne. 

LM_emzio powiedział(a):
    @ _SamoZuoooo_
    Jeśli przeczytam negatywną opinię o filmie to co najwyżej na niego nie pójdę do kina, ale nie zacznę na jej podstawie pisać w po forach, że ten film jest beznadziejny i studio filmowe schrzaniło itd itp.

A to twój osobisty wybór a nie jedyna słuszna droga przez życie. Mi jest zupełnie bez różnicy czy osoba która mnie ostrzeże że film na który się wybieram jest słaby oglądała go czy nie. Równie dobrze mogła przed chwilą rozmawiać z 5 osobami które były i przekazały jej swoje wrażenia. Jest tylko jeden warunek. Argumenty...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_emzio
    "... Mi jest zupełnie bez różnicy czy osoba która mnie ostrzeże że film na który się wybieram jest słaby oglądała go czy nie. Równie dobrze mogła przed chwilą rozmawiać z 5 osobami które były i przekazały jej swoje wrażenia..."

Miliony much nie mogą się mylić.
    Podobnie Ci co słuchają discopolo.
    Cóż chyba zrozumiałem... dlaczego ludzie w tym kraju wybierają sobie takich polityków- bo im 5 kolegów podpowiedziało.
  • SkyZeWonsem
    1310 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,323 Member
    @LM_emzio
    Co do dzisiejszej polityki rozumiem, że pijesz do tzw. opozycji (jako całość) na którą więcej było głosów niż na PiS ? Też tych much nie rozumiem :P
  • Your3vilTwin
    @LM_emzio

Już dobrze, wiemy że nie umiesz uzasadnić dlaczego osoba która nie grała nie ma prawa krytykować. Temat można uznać za wyczerpany.

• LM_emzio

Nie wiem co WY WIECIE TOWARZYSZU. Krytykować coś czego się NIE ZNA ma prawo każdy, niestety niektórzy z tego prawa korzystają i wtedy staje się to pustym hejtem- krytykowaniem czegoś bo moda taka i inni krytykują i tych 5 kolegów. Jak się na czymś nie znasz to możesz udawać głupca i się nie odzywać, albo sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
    @SkyZeWonsem
    Nie poszedłeś na marsz bohaterów broniących kraju przed DYNIĄ I JEJ NARZUCONYM ŚWIETEM?
  • SkyZeWonsem
    1310 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,323 Member
    Indoktrynacja z lewa czy prawa na mnie nie działa. Na ciebie emzio ewidentnie ma wpływ co widać po wpisach. No i te szczeniackie zaczepki też o tym świadczą.
  • 19Romulus84
    39 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 41 Member
    Na razie was nie czytałem ale BFV jest najlepszą grą w historii świata i ludzkości która jest aktualnie dostępna i jak powstała i to jest fakt, a z faktami się nie dyskutuje. Nie ma nowszej gry, oprócz CoD'a nowego, ale to się okaże czy on będzie lepsza od BFV ma taką szansę... która by dawała tyle frajdy z strzelania i zabijania. Ludzie przełom będzie wtedy jak będziemy mieli avatary sterowane myślami i praktycznie się zanurzymy w jakimś sensie swoją osobowość w grze ale to za lata, a na ten moment tylko jest i długo będzie sterowanie myszką, klawiaturą lub PADem i tu się nic nie zmieni. Wy sami nie wiecie nie macie pojęcia czego wy oczekujecie od gry a ja wiem czego, tego że wy jesteście słabi i to was zabijają a nie wy i to was tak boli i od tego się zaczyna cała krytyka i te denne argumenty ją usprawiedliwiające, ale tak nie będzie nie będziecie ciągle wy zabijali nie nie nie bo to jest gra sportowa praktycznie rywalizacyjna a a rywalizacja z żywymi ludźmi jest i zawsze będzie mega wymagająca i o was boli najbardziej. I o ile nikt nie korzysta z jakichś programów służących do oszukiwania zawsze będzie promil geniuszy, parę procent bardzo dobrych, kilka kilkanaście procent dobrych graczy koło 30% średnich, i reszta przeciętnych i słabszych i tak dalej... i taka gra zawsze będzie rodziła u dużej liczby graczy frustrację i moim zdaniem to ma główny podświadomy wpływ na ocenę tej gry. Ta gar wyszła w 2018 roku i ma rok i nie ma lepszej gry tego typu, po prostu, nie ma i BFVI będzie miał tylko lepszą grafikę i nie pójdzie na naszych kompach a i tak założenia i mechaniki będą te same, bronie celowanie strzelanie refleks mapy pojazdy to będzie wszystko to samo bo nikt tu ameryki nie odkryje. Wiadomo ze mapy się nudzą bo i zabijanie też się powtarza ale jednak ciągle tu mamy ten nieśmiertelny i najważniejszy pierwiastek, czystą sportową rywalizację co do takich gier niektórych przyciąga na setki godzin. Każdy chce wygrywać pojedynki z innymi graczami bo to najbardziej ans cieszy. Nie wiem co wam się w tej grze może nie podobać... a Ta Francuska jest tam tak elita taka Francuska kobieta boże jak ja uwielbiam w tej grze, to jest tak cudowna postać i ona tak fajnie gada po francusku że jak ona leży gdzieś na polu walki to zawsze jej pomagam. To tak ad vocem kobiet w grze, bardzo dobrze że tam są. Te argumenty co tu niektórzy mówią i gadają to są takie banały że aż przykro słuchać, banały nic nie ważne i nic kompletnie nic nie znaczące żeby przez takie pierdoły oceniać genialną grę to jest niepoważne. Nie umiecie grać to nie grajcie ja to rozumiem ale nie mówcie że BFV jest słabą gra bo jest grą wybitną najlepszą na ten moment jaką mamy. Pokarzcie mi lepszą grę tego typu? Nie ma i do następnego BF'a nie będzie, zobaczymy jak ten CoD ale tak ogólnie na teraz. PS na marginesie ciekawe by było wszystkie te słowa co tam mówią Niemcy czy inne nacje czy tam ci żołnierze elity... co oni mówią i to przetłumaczyć. Jest tam taki Niemiec co mówi taki śmieszny tekst nie wiem bo nie umiem go przytoczyć ale tak się jakby śmieje i drwi tak i coś pod nosem mówi - Tołd tołd i się śmieje. To jest tak zabawne że masakra i ta Francuska z długimi włosami ona jest cudowna i tak super mówi ciekawe też co ona mówi? 
  • Kolednik91
    73 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    Krytykowanie produktu na podstawie opini innych jest jak krytykowanie sensu istnienia szczepionek jeżeli samemu nie skosztowało się choroby, które one wyleczyły. 
    No ale z takimi ludźmi jak i z płaskoziemcami nie wygrasz. Oni muszą być, żeby o nich było słychać.

BTW na podstawie piątkowego maila do mnie:
    Ta wiadomość nie została napisana aby kogoś poniżyć czy abym mógł się wywyższyć. Nie promuję też toksyczności w grach.
    Dice, EA, Panie Jakubie nie blokujcie mi proszę konta w BFie tylko dla tego, że ktoś nie zrozumiał aluzjii. ;)
  • xBRUNNERx
    34 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 34 Member
    19Romulus84

Ty na pewno masz 35 lat ?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!