dICE i eA ssie

Ka4cio21
58 postsPosty: 82Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam graczy serdecznie

Chcę napisać, że dICE ssie totalnie. Nie potrafią nawet dobrze zoptymalizować mapy
Dlaczego? No dlatego, że Operacja Podziemie ostro laguje na sprzęcie na jakim gra na innych mapach nie lagowała

eA, dICE... Serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich graczy że się dla nas jakże bardzo staracie.
#EADICESUCK

Komentarz

• Wojtasinho27
    214 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hameryki nie odkryłeś :)
  • LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ale wiesz,  że lagi związane są z łączem i nie ma to nic wspólnego ze sprzętem? Odpalając mapę z szybkiej gry, czy jak tam się to nazywa wrzucało mnie na serwer w Izraelu, czy innej Tunezji i pingi wszyscy mieli po 150. Z wyszukiwarki wchodziłem, ping normalny tj. 37 ms i było ok. 
  • Ka4cio21
    58 postsPosty: 82Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie, nie... tu nie chodzi o łącze, bo jak podkreślam inne mapy chodzą dobrze. Plus - gram na serwerach europejskich.
  • Wojtasinho27
    214 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    najpierw to potrzeba rozróżnić pojęcia „lagowaie” od  „przycinek” itd. Lagi są wtedy gdy twoje łącze jest słabe lub serwery są przeciążone itd. Przycinanie, rwanie, haczenie itd. jest wtedy gdy twój sprzęt jest za słaby lub gra źle zoptymalizowana. 

Lądowanie i przycinanie to taka sama różnica jak BYNAJMNIEJ i PRZYNAJMNIEJ.....duża! 
  • 19Romulus84
    23 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W czwartek jak wszedłem do tego metra to lagi i ścinki niesamowite, sprzęt mam mocny bo na ULTRA mam  średnio 80-120 klatek na innych mapach. Ustaw wszystko na LOW i zrestartuj grę mi pomogło, ale fakt faktem ta mapa jest źle zoptymalizowana i FPS skacze tam mocno, często, szybko i gęsto a to też może powodować przycinki ale fakt, dobrze gadasz, ta mapa nie jest jeszcze dobrze zoptymalizowana szczególnie jak grasz na ULTRA. Zrób tak jak powiedziałem mi pomogło, teraz tylko czasem FPS skacze ale zacinania, lagowania, przycinania już nie mam.
  • Ka4cio21
    Nie ma co się irytować, trzeba czekać aż dICE zrobi coś z tym do porządku. Pozdrawiam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!