Jak poprawić Shots Accuracy szczególnie na SOUMI/Thommy?

«1
19Romulus84
23 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
To będzie bardzo, bardzo, bardzo długi post momentami może być chaotyczny za co przepraszam ale w sumie sprowadzający się do prostej sprawy jak zwiększyć procent celności strzałów na SOUMI i/lub Thommy'm z niecałych 14 do 25-30%. Zacznę od początku. Mam 35 lat, w gry gram od 15 lat ale nie tak jak niektórzy co grali w wszystkie BF, CoD'y i inne multi FPS jakie tylko wyszły... tylko grałem raczej rekreacyjnie w jakieś tam wybrane gry i w ogóle nie grałem w multi. Ja grałem w Doom'a3, Chroma, STALKER'A, Far Cry 3 i 4,  Need for Speed most Wanted, Heroes 3 i może w jeszcze jakieś 10 gier których tu nie wymienię i nie pamiętam na ten moment ale to nie ważne. W marcu tego roku poskładałem sobie kompa z RTX 2060 i R52600 dostałem do tej karty grę BFV i się zaczęło.  No wciągnąłem się w multi i nauczyłem jego zasad ale tak jak mówię BFV jest moją pierwszą i jak na razie jedyną i ostatnią grą multi od której od 5 miesięcy zaczęła się moja przygoda z grami tego rodzaju.  Nie no bo widzę gościa o niku TTVGumbatares którego podaję jako przykład bo takich jak on trochę jest i on ma na SOUMI nagrane 10 godzin i ma celność strzałów 26% a ja tylko 14% mając uwaga 10 dni i 10 godzin. Ja byłem kiedyś piłkarzem, dobrym piłkarzem, najlepszym w gminie, dostałem w wieku 14 lat tytuł najlepszego piłkarza w gminie w turnieju o puchar wójta gminy, mam cały sezon rozegrany w 3 lidze piłkarskiej. Po co to piszę? A po to że ja mam super wzrok, drobne ręce, jestem bardzo sprawny motorycznie i tak samo operując myszką jak grając w nogę. Mogę siedzieć i grać i 6 godzin w kawałku i nie bolą mnie ani plecy ani oczy ani nic. Mam super refleks, jestem bardzo spostrzegawczy. W piłkarzyki takie barowe zawsze bylem najlepszy, w wszystkie gry byłem najlepszy bo jak mówię mam super refleks, oko-mózg-ręka działają u mnie super i ja mam ogromny potencjał i nie że nie jestem skromy czy się chwalę tylko ja mam potencjał na gracza naprawdę bardzo dobrego a ja już jestem lepszy od 70% ludzi bo widzę ile ja zabijam, a ile oni ale to ciągle na moje możliwości jest za mało. To są fakty więc wiem że mogę mieć na SOUMI 30% celności ale nie wiem dlaczego jeszcze nie mam i to mnie gryzie.  Mam włączoną tę opcję -zwiększ precyzję wskaźnika i wiem co ona znaczy że jak szybciej ruszę myszką to kursor przebędzie większą odległość a jak to jest wyłączone to niezależnie jak szybko się ruszy myszą to kursor przebędzie tą samą drogę ale mówię wam na 100% ze to nie to bo ja zawsze grałem z tą opcją i z nią mam najlepsze wyniki i ja mam pamięć mięśniową wyćwiczona na tej opcji bo czuję chyba co nie jakie jest to przyśpieszenie kursora zależne od szybkości ruchu co nie po 600 godzinach? Piszę to żebyście mi nie radzili tego wyłączać bo tego nie wyłączę i to nie to jest odpowiedzialne za moją niską celność. Na pewno nie to, zresztą ja nie wiem czy ta funkcja w ogóle w BFV działa jak jest w windows 10 włączona czy nie bo o ile w MENU gry działa; to wejdźcie sobie jak będziecie w grze do windowsa, zrzućcie grę na pasek wejdzie w ustawienia myszy włączcie tę opcję i z powrotem wejdźcie do gry i zobaczcie czy czujecie w grze różnicę bo ja nie czułem żadnej. Tak jakby w grze to przyspieszenie sprzętowe myszy w ogóle nie działało i nie obowiązywało. To taka dygresja, sprawdźcie sami i napiszcie czy wy czujecie jakąś różnicę z tą opcją ON a OFF? Na czym to ja skończyłem? A że mam predyspozycje i mam i zaraz wam powiem o moich wynikach. Zanim wyszło to METRO które już lubię bo jest CQC a ja wiadomo jako medyk z SOUMI to lubię krótkie do maks krótko średniego dystansu... im dalej tym gorzej ale z tego sobie zdaję sprawy i to mam wszystko wkalkulowane. Dobra przed Metrem grałem dużo podboju drużynowego najczęściej na takim mapach jak Al Sundan, Narwik, Spustoszenie, Marita, Lofoty, Prowansja, Hamada i inne i na tych mapach praktycznie bardzo bardzo często byłem w ścisłej czołówce tak zabójstw jak i punktów, no miałem po 20/10 i 2 miejsce w punktach a zabójstwach 3 bo jeden miał 23/7 drugi po stronie przeciwników 22/10 i trzeci byłem ja z 20/10 czy tam 17/8 a reszta po 13/7 tak z 5 miało taki wynik i reszta mało często 2/8 czy tam 4-1 takie coś no 6/4 etc etc I tak jak mówię często miałem 20/10 czy 17/7 czy tam, 15/6 w zależności od gry i na prawdę w 80-90% gier dawało mi to miejsce w pierwszej trójce a często i byłem najlepszy w zabójstwach jak i punktach... w punktach i w zabójstwach i to z dwóch stron tak z naszego zespołu, naszej ósemki jak z ósemki przeciwników. Ja już tam znam niki takie jak niecebulak, LO-W-KI german, amadatach, PINBOTY,  Spring, Lovedoctorzz... którzy są geniuszami tej gry bo mają nawet po 35/7 na podboju  a Love doctorzz miał 50/6 na Narwiku to jest geniusz po prostu a j na spustoszeniu czy Narwiku grając z nimi i przeciwko nim mam 13/13 co daje mi środek tabeli bo oni są po prostu genialnymi graczami. Ja to piszę po to żebyście poznali moją całą historię i mój przebieg kariery i to ze ja nie z tych co nigdy i nic im nie pomoże grać lepiej i być lepszymi bo ja mam i wiem o tym predyspozycje żeby w metrze podboju czy przełamaniu robić 110/40 czy tam 90/40 i być najlepszym albo w ścisłej czołówce. Teraz o tym metrze, nie grałem tego dużo bo akurat miałem mniej czasu ale już byłem 2 razy piąty z wynikiem 42/36 5 miejsce mi to dało, 50/35 tez mi to dało 5 miejsce i raczej czołówka zabójstw. W innej znowu grze miałem wynik 54/25  i tylko z 64 ludzi jeden geniusz miał coś koło 70/25 chyba a potem ja z 64 ludzi co grało miałem drugi wynik najwięcej zabójstw bo 54/25 choć miejsce zająłem 12 chyba bo nie przełożyło się to jakoś na punkty... swoją droga ta gra tak dziwnie liczy te punkty ze ja tego nie rozumiem czasami ale to na inny temat... ale mi chodzi o wynik zabójstw i ewentualnie potem jak najmniej śmieci i walę punkty ja chce tylko i ciągle zabijać i jak najmniej ginąć bo do tego jestem stworzony i to daje mi satysfakcję a nie punkty bo te fajnie mieć al eto rzecz drugorzędna. Wczoraj była fajna gra, podbój metro, miałem wynik 50/23 miejsce 13 bo znowu jakoś się to nie przełożyło na punkty ale  kuponów my mieliśmy 20 a oni 40 i wywaliło serwer z grą ale zapamiętałem wynik swój i też tak dosłownie parę osób ja patrzyłem miało więcej zabójstw wiadomo 2-3 kozaków co leciało wysoko pewnie powyżej 60-70 ale to dwóch może a paru kolejnych tyle co ja jak nie mniej. Po co to piszę? Po to że widzicie że mam potencjał a to są wyniki na SOUMI na celności trafień  strzałów niecałe 14% teraz sobie wyobraźcie ze wskakuję na 25-30% jakie ja bym miał wyniki to mówię pierwszy z wynikiem 100/40 czy 100/30 no zależnie od gry moze 60/25 czy tam, 70/30 ja wiem że jestem w stanie mieć takie wyniki i tam jest moje miejsce. Ja tez to pisze bo nie mam co robić w pracy bo nie chcę was obrazac ale dużo z was ma gorsze wyniki jak ja i pewnie chciałoby mieć takie wyniki jak ja ale wszyscy możecie doradzać bo jeden wie co ma robić ale tego nie umie wcielić w życie a ja bym umiał to zrobić tylko nie wiem na co mam zwrócić uwagę. Wszystkie propozycje mile widziane i rady od każdego mile widziane niezależnie jak gra i jakie ma wyniki bo nie liczę ze elita mi tu odpisze bo zresztą ona nie polska w 90% pewnie.  Aha, bo ja to chce powiedzieć że ja nie mam drużyny i mnie nikt nie podnosi po akcji często i jestem sam i walczę sam i ginę sam w samotności więc ja wiem ze jak nie będę miał swojej drużyny to nie będę miał niskiego współczynnika śmierci no ale 42/36 a w zasadzie 36 śmierci to jednak troszkę za dużo a ja tak mam właśnie często, mam dużo zabójstw i dużo śmierci jak to mam mogę poprawić? Te śmierci żeby było ich mniej nie 70/10 bo taki co ginie 7-10 razy ma super zgraną drużynę ale chcę choć 2 razy więcej zabójstw nad śmierciami a często mam dużo zabójstw ale i często niewiele mniej śmierci. Jak mniej ginąć to też mi powiedzcie? Jak mniej ginąć, co robić jak się przyczajać jak wchodzić do akcji na co zwracać szczególna uwagę na akcję... ale konkretne rzeczy piszcie  a nie ogólniki konkretne sprawdzone  przez was pomysły na mniej śmierci? Ja mam taki trochę styl Rambo III opisze wam moja akcję co zabiłem serio chyba 10-15 ludzi w rekordowym czasie kilkunastu sekund. Metro, podbój, granatnik dymny i granaty dymny i wbiłem się na tyły przeciwnika a oni strzelali do przodu a ja wylądowałem za nimi i jeden magazynek 50 naboi przeładowuję gość podnosi tych co zabiłem mnie dalej nie widzą drugi bęben 50 naboi wale w nich i nikt nie wie że ja stoję miedzy nimi i ich wybijam i 3 magazynek ładuję i dalej oni mnie nie widzą ja ich dziesiątkuję, to było piękne, 3 magazynki na tyłach wroga i 15 zabitych w 15 sekund to było piękne. Dobra teraz już wiecie że ja nie z tych co im nic nie pomoże bo mam pół roku stażu w multi BFV to mój pierwszy BF i w ogóle gra multi wybrałem sobie SOUMI z dużym odrzutem a mam  i tak i gram całkiem  nieźle tylko chcę grac lepiej i na bank mam do tego predyspozycje bo wie ze mam potencjał na czołówkę graczy no i nie że się chwalę tylko mówię wam że mam tylko robię gdzieś jakieś błędy właśnie i chciałbym żebyście pomogli mi je znaleźć i wyeliminować. Jeszcze wam powiem jaką mam mysz, podkładkę i klawiaturę. Mysz za 20 zł A Ecco 612D bakc, klawiatura membranowa bloody, i zwykła mała 30x30cm materiałowa podkładka pod mysz od havit'a. Napisałem to tak jak już wszystko piszę ale i tak tego nie zmienię bo ja niechcę i nie będę aż być bogiem i geniuszem tej gry z 110/30 na podboju czy przełamaniu w metrze, ale chce być tuż za nimi z 70/30 i wiem ze to nie przez myszkę, klawiaturę czy podkładkę  tak nie jest ale tak wam napisałem ze żadnego gemaingowego sprzętu nie mam, mówię o tych dodatkach. Jeszcze napisze bo to może być ważne że czułość myszy w grze przy rozglądaniu się mam ustawiona na 35% a czułość przy celowania na 60% to jest dosyć dużo może ale chyba nie aż tak dużo a jak tak lubię no ale pisze to bo może to mam za czułe i chcę żebyście to też wiedzieli. Jak wy macie ustawioną czułość myszy tak przy bieganiu i przy przy celowaniu? Aha  szczególnie to przy celowanie np bo inaczej się zachowuje to przy celowanie ustawione na 60% jak się ma celowniki medyczny x1 a inaczej jak się ma tę samą czułość w celowniku x3 czy w snajperce x6 i właśnie czy macie taką samą czułość przy celowania jak gracie celownikiem x1 x3 i x6 czy zmieniacie czułość przy celowania w zależności od przybliżenia celownika? Według mnie to jest kluczowa kwestia i odnieście się do niej też. Bo o ile 60% czułość na celowniku SOUMI x1 mi odpowiada to jak mi już ktoś z bliska wskoczy pod celownik x3 a gram STG44 akurat z takim celownikiem to zaczyna mi wróg latać  w tym celowniku i nie mogę go trafić... za szybko mam i mam problemy  z trafieniem  z bliska  jak to jest? Widzę gościa z STG44 co nie wali z biodra tylko przy celuje do mnie z 3 metrów celownikiem x3 i trafia mnie  w głowę, z 3 metrów, i robi genialny wynik i ciekawi mnie jaką on musi mieć czułość może to wiecie?. Rozumiecie co mówię, czy macie tą samą czułość przy celowania jak gracie celownikami x1, x3 i x6 czy zmieniacie czułość przy celowania myszy w zależnopsci do przybliżenia celownika?  No i już powtarzam pytanie końcowe jak zwiększyć celność trafień na SOUMI z 14% do 25-30% i jak mniej ginąć? Ja potrafię zacząć grę i po 2 minutach mieć już 1/7 i to mnie dołuj i potem muszę gonić. Czekam na dobre rady.

Komentarz

• Slawek1207
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Post długi a ja odpowiem krótko, gram od BF4 tylko i wyłącznie rekreacyjnie- wszystkie części i powiem Ci że czasem można się wkurzyć na tą grę (to trochę jak z kobietą, z nią źle ale bez niej jeszcze gorzej) coś jest na rzeczy, czasami widzę jak gram jednego dnia i wymiatam a kolejnego tak jakby miał jakieś opóźnienie w reakcji- ale nie mam na myśli mojej tylko gry. To wygląda tak że widzę wroga, strzelam pół magazynku w niego od przystępuje do reakcji i mnie zabija- no szesz pytam się jak? Dostał serię a ja ginę. Ale są dni że to ja tak mam, latam po mapie i Łoje wszystkich jakby nikt mnie nie widział. Po użytkownikach widzę że inne mecze wymiatali a tu taki leszcz i wszystkich rozwala 😆 Nie zapominaj o hakach jest ich pełno i bardzo psują grę, jak coś napiszesz na nich to Ci powiedzą że jesteś oferma i nie umiesz grac- niestety nawet Ci najlepsi potrafią tak dla rozrywki oszukiwać. Jest o tym sporo napisane, nawet gdzieś czytałem że jakiś gość dostał bana bo zabardzo drążył temat i komuś za bardzo nacisną na odcisk.
    Lepszy komp za wiele nie pomoże, ja tak się uparłem że został mi tylko wymienić neta na światłowód- jest przyjemniej ale zupełnie nie pomogło, nawet komp za prawie 10 tyś.
    Mimo wszystko życzę powodzenia, co do techniki grania niech się spece wypowiedzą.
    Pozdrawiam
  • Kolednik91
    65 postsPosty: 66Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cześć, 
    post strasznie długi. Dotarłem do połowy myśląc, że jestem na samym końcu ale po tym jak przewinąłem na dół okazało się, że jeszcze drugie tyle przede mną. :( 
    Mówię Ci poszedłem na łatwiznę i wyszukałem twoje statystyki. No nie jest tak kolorowo jak opisujesz w pierwszej części swojego postu. ;)
    Używasz bardzo szybkiej broni, która ma większy rozrzut od takiego Stena czy ZK. Powiedz mi jak ty strzelasz Full auto czy Seriami? Ponieważ według mnie fakt twojego świetnego: "Ręka - oko" nijak się ma w przełożeniu jeżeli pakujesz w przeciwnika tak długo aż ten się przewróci co widać z ilości wystrzelonych przez ciebie pocisków. Może postarasz się strzelać np. 5-6 pocisków -- pauza 5-6 -- pauza?

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Przeczytałem całość i napiszę tak, że bardzo wielu rzeczy jesteś pewien, że to nie o nie chodzi, a tak naprawdę one są kluczowe. Nie będziesz grał dobrze na myszce za 20 zł, z włączonym wygładzaniem ruchu myszy, przy 35% czułości i nie wiadomo jak wysokim DPI na myszce. Sprzęt to połowa sukcesu, dopóki go nie zmienisz, to szkoda twojego czasu na zastanawianie się. Problemem nie jest tylko suomi, bo na innych broniach medyka wygląda to podobnie: Sten 14,78%, Tommy 14,12%.

Pograj sobie codziennie przed odpaleniem gry w to: https://www.youtube.com/watch?v=6-Wfed5VjUo. Zakładam, że na twojej myszce będą bardzo duże problemy z precyzją, ale może się przekonasz, że warto ją zmienić.  

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Myszkę mam średnią (jedyny wyznacznik to odpowiedni rozkład dodatkowych przycisków), gram na strzałkach, włączone wygładzanie, celność też nie powala (co innego pompa na podziemiach ), lata też swoje i jakoś to mityczne K/D mam dość przyzwoite. Owszem sprzęt robi swoje ale podstawa to ogarnąć grę - patrz schematyczne zachowania przeciwników na danej mapie. Zmień swój styl gry a z Twoją celnością bez problemu przekroczysz K/D 1.0 a nawet spokojnie dojdziesz do 2.0
  • BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 11 październik
    A myślałem, że tylko ja gram na strzałkach :) Dodam jeszcze, że strzelam lewą ręką mimo, że jestem praworęczny :) Jest tak jak Pan Wons mówi, to nie sprzęt ale ogarnięcie gry jest podstawą.

Można by tu książkę napisać o tym jak grać w FPSy, jak się poruszać, jak strzelać itd ... najpierw trzeba poznać mapę, dobrać odpowiednią klasę i broń do stylu gry na danej mapie, następnie wyczuć broń, rozumiem, że temat dotyczy poprawy celności na kosiarkach, no więc broń jest "wyczuta" wtedy, kiedy widzisz wroga i już wiesz, że on jest martwy zanim go zabijesz, po prostu masz klamkę tak ogarniętą, że wiesz od razu jak go zabić, czy z biodra, czy waląc całym magazynkiem, czy "tapując" szybkimi seriami w zależności od dystansu.
    Kosiarki mają odrzut i na dalszy dystans trzeba je kontrować a najlepsze są z biodra.

Jeśli chodzi o czułość myszki no to trzeba znaleźć kompromis między tym by móc np jednym, szybkim ruchem ręki obrócić się ale też by nam celownik nie "uciekał" z wroga. Żeby mniej ginąć, trzeba myśleć, mieć plan A i plan B, mieć jakąś osłonę zawsze, choćby dziurę w ziemi, żeby na moment paść na glebę i się schować, podczas przeładowania czy leczenia, obserwować mini mapę i wiedzieć co się dzieje w każdym momencie wokoło, nasłuchiwać odgłosów i kroków itd itp ...
    Bo o ile 60% czułość na celowniku SOUMI x1 mi odpowiada to jak mi już ktoś z bliska wskoczy pod celownik x3 a gram STG44 akurat z takim celownikiem to zaczyna mi wróg latać  w tym celowniku i nie mogę go trafić... za szybko mam i mam problemy  z trafieniem  z bliska  jak to jest?
    Jak masz kogoś na bliski dystans to kosisz z biodra a nie przybliżasz i szukasz go w celowniku, walisz z biodra będąc w ruchu cały czas.

Od razu na szczycie tabeli nie będziesz, tak jak napisałeś, zacząłeś grać online w FPSy od marca, tu są gracze, którzy grają online od 20 lat i mają wyrobione już nawyki, które musisz podszlifować, pozdrawiam :)

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    BlueTiger07 powiedział(a):
    A myślałem, że tylko ja gram na strzałkach :) Dodam jeszcze, że strzelam lewą ręką mimo, że jestem praworęczny :) Jest tak jak Pan Wons mówi, to nie sprzęt ale ogarnięcie gry jest podstawą.

Można by tu książkę napisać o tym jak grać w FPSy, jak się poruszać, jak strzelać itd ... najpierw trzeba poznać mapę, dobrać odpowiednią klasę i broń do stylu gry na danej mapie, następnie wyczuć broń, rozumiem, że temat dotyczy poprawy celności na kosiarkach, no więc broń jest "wyczuta" wtedy, kiedy widzisz wroga i już wiesz, że on jest martwy zanim go zabijesz, po prostu masz klamkę tak ogarniętą, że wiesz od razu jak go zabić, czy z biodra, czy waląc całym magazynkiem, czy "tapując" szybkimi seriami w zależności od dystansu.
    Kosiarki mają odrzut i na dalszy dystans trzeba je kontrować a najlepsze są z biodra.

Jeśli chodzi o czułość myszki no to trzeba znaleźć kompromis między tym by móc np jednym, szybkim ruchem ręki obrócić się ale też by nam celownik nie "uciekał" z wroga. Żeby mniej ginąć, trzeba myśleć, mieć plan A i plan B, mieć jakąś osłonę zawsze, choćby dziurę w ziemi, żeby na moment paść na glebę i się schować, podczas przeładowania czy leczenia, obserwować mini mapę i wiedzieć co się dzieje w każdym momencie wokoło, nasłuchiwać odgłosów i kroków itd itp ...
    Bo o ile 60% czułość na celowniku SOUMI x1 mi odpowiada to jak mi już ktoś z bliska wskoczy pod celownik x3 a gram STG44 akurat z takim celownikiem to zaczyna mi wróg latać  w tym celowniku i nie mogę go trafić... za szybko mam i mam problemy  z trafieniem  z bliska  jak to jest?
    Jak masz kogoś na bliski dystans to kosisz z biodra a nie przybliżasz i szukasz go w celowniku, walisz z biodra będąc w ruchu cały czas.

Od razu na szczycie tabeli nie będziesz, tak jak napisałeś, zacząłeś grać online w FPSy od marca, tu są gracze, którzy grają online od 20 lat i mają wyrobione już nawyki, które musisz podszlifować, pozdrawiam :)

Rozumiem kurtuazję i chęć pomocy, ale nie wierzę, że grasz na myszce za 20 zł, masz włączone wygładzenie myszy, czułość 35% nawet przy 400 DPI (chociaż i tacy się zdarzają) i 40% różnicy na biodrze i celowniku. To są przecież podstawowe rzeczy, które musi zmienić, jeśli zależy mu na poprawieniu wyników. 
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czułości ustawiać mu nie będziemy. To musi sam wyczuć. Co w tym dziwnego, że ktoś gra z włączonym wygładzaniem myszy ? Mi na przykład to nie przeszkadza.
  • BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member

LM_Wyrzysk powiedział(a):

Rozumiem kurtuazję i chęć pomocy, ale nie wierzę, że grasz na myszce za 20 zł, masz włączone wygładzenie myszy, czułość 35% nawet przy 400 DPI (chociaż i tacy się zdarzają) i 40% różnicy na biodrze i celowniku. To są przecież podstawowe rzeczy, które musi zmienić, jeśli zależy mu na poprawieniu wyników.

Mysz Bloody V5 za 70zł, nie wiem co to jest to wygładzanie myszy, nigdy myszy nie głodziłem ...
  • 19Romulus84
    LM_Wyrzysk nie wymądrzaj się bo opowiadasz bzdury. Ty nie rozumiesz i nie wiesz o czy mówisz. Taki cwaniak z ciebie a na proste pytanie jaka masz czułość przy celowania to nie umiesz odpowiedź? Synku jak masz 35% na normalnym rozglądaniu się to 60% na przy celowaniu daje mniej więcej tę samą szybkość bo tak to działa. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie tylko wymądrzasz  się z wyższością a grasz na moim poziomie jak nie gorzej. Ja nie mam K/D 1/0 tylko 2/0 i nie chce mi się tego tłumaczyć a jak ty jesteś taki geniusz och i ach co wszystkie rozumy pozjadał to powinieneś wiedzieć o czym mówię. Ty nie potrafisz  napisać jaką masz czułość przy celowania a piszesz  z taką wyższością jakbyś co najmniej zarabiał na CSGO 100 000 zł po każdym turnieju. Słuchaj, nic tu nie ma do rzeczy to ze ktoś gra od zawsze na przyśpieszeniu myszy rozumiesz, nic to nie ma do rzeczy. Człowieku a ty wiesz może że zawodowcy grają na niskim DPI właśnie tak od 400 do 800  a moja mysz ma 800 właśnie? Przydałoby się może kilka przycisków dodatkowych le to wszystko bo nie myszka gra. 
  • LM_emzio
    61 postsPosty: 65Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @ 19Romulus84
    Wobec powyższego chyba i ja dorzucę trzy grosze. Masz k/D 0.88 , a nie 2 koniec kropka . To, że być może teraz lepiej Ci idzie niż gdy zaczynałeś grać w bf5(choć wątpię bo np. 13.10.2019 k/D miałeś 0.43!!!) jest normalnym procesem i dotyczy wszystkich graczy i nie zmienia to Twojego k/d=0.88.
    W pierwszy poscie, GDY JESZCZE PYTALEŚ SIĘ O ZDANIE DUŻO LEPSZYCH OD SIEBIE GRACZY, TAKICH JAK WYRZYSK, pisałeś o rzekomych wyjątkowych predyspozycjach jakie posiadasz żeby dobrze grać, ale grałeś w bf5 prawie trzy razy więcej czasu niż ja i gdybyś miał w tym względzie jakis talent, to jiz dawno byłbyś świetny. Swoją drogą na jakiej podstawie twierdzisz, że piłkarz (szczególnie z jakiejś tam 3 ligi w pipi... nie mogę napisać bo regulamin itp.) ma miec predyspozycje do gier fps?
  • 19Romulus84
    Mówcie sobie i myślcie co chcecie. Ten wyrzysk nie wiem jak gra ale gram lepiej niż 80% ludzi czy to to rozumiesz człowieku? Jak ciebie by wrzuciło na Arras na podbój i byłby to twój pierwszy kontakt z grą multi to byś przez 2 miechy miał 7 zabójstw na 30 śmierci czyli K/D w granicach 0.25 i teraz na ten moment doszedłeś do K/d 2.0 bo tyle masz w meczach to wiem ze ty nie masz pojęcia o podstawach matematyki ale teraz sobie to policz jak to chcesz na tym koncie Origin odrobić i kiedy to zrobisz jak będziesz  miał K/d 8.0? Człowieku myśl to nie boli i skończcie pisać bzdury. W obecnych mam 2.0 a często 2.5.0 i takie mam K.D. Co mnie człowieku obchodzi że mi wyniki zaniżyło moje K/D nauki tej gry jak je miałem 0.25? Nie bądź śmieszny tego nigdy na tym koncie już nie odrobię. Teraz sobie wyobraź że nigdy nie zmieniając konta na ORIGIN tego nie odwrócisz rozumiesz to i to ma być twoja rada jak lepiej celować i grać odwoływać się do nic nie znaczącego zakłamującego parwdę i z gruntu fałszywego K/D hahaha. Kpisz z mojej inteligencji chyba człowieku. Jak ci mówię ze teraz mam K/D w meczach 2.0 a czasem i więcej to tak jest i wsadźcie sobie w d...pę to wasze K/D i się nim brandzlujcie bo ono nie jest wiarygodne w moim przypadku jak na początku ginąłem 4 razy na jedno zabójstwo. Tym sobie średnie K/D tak zaniżyłem że nigdy nie dojdę do nawet średniej 2.0 i jak fałszywe K/D ma być sposobem kopania mnie zamiast jakichś merytorycznych porad to ja wam już dziękuję. By mi się chciało jak bym założył nowe konto to mam K/D skromnie licząc 2.0 od już. Gram lepiej niż 80% was tu. Bo chyba widzę jak gram i z jakimi ludźmi i jakie robię wyniki więc powodzenie brandzlujcie się dalej waszym K/D. Nie powiedzieliście nic i nic nie macie do powiedzenia konkretnego nie piszcie już nic bo jesteście tacy jak myślałem  czyli nie macie zielonego pojęcia o tym jak realnie poprawić celność i jakich rad moglibyście mi merytorycznych udzielić a predyspozycje mam. Dziękuję, bo wasza głodna gadka mnie smuci i nie wnosi absolutnie niczego w temacie w którym o merytoryczne porady prosiłem. Nikt z was nie był w stanie odnieść się do meritum tylko do myszki że za 20 zł do K/D i że akcelerację mam włączoną no trzymajcie mnie bo z stołka spadnę. Trochę jestem nieuczciwy bo kilka rad merytorycznych padło ale liczyłem na dużo więcej. Fakt to racja walę po całości magazynkiem choć staram się już puszczać serie i puszczam ale powinienem serie puszczać nawet z bliższej odległości a bardziej celować w głowę. Slawek1207 to racja zgadzam się z tobą ja też raz wymiatam jestem czwarty w najlepszej drużynie z 54/20 zabójstw w takim metro i widzę ze to jest drugi wynik zabójstw a czasem gram słabo jak na mnie i też nie wiem od czego to zależy. DPI mam niskie i taki mają gracze PRO a mówię ci Wyszysk że nie o przyśpieszenie myszki tu chodzi które mam i będę miał włączone bo mam tak od zawsze. Czy możecie mi powiedzieć ludzie kochani taki banał jak jaką macie czułość poruszania się... rozglądania i jaką czułość przy celowania? No wejdźcie w grę i sprawdźcie to po prostu i napiszcie mi, a i czy taką samą macie czułość przy celowania na celownikach x3 i x6 jak na x1? Czy to was intelektualnie przerasta jak was o to pytam za przeproszeniem że tak się wyrażę. Czytacie wy ze zrozumieniem? To odpowiedzcie mi jak możecie na to proste jak by się mogło wydawać pytanie bo to jest dla mnie ważne i chcę wiedzieć jak to mają inni ludzie poustawiane. No ja bym mógł szklaną albo plastikowa podkładkę mieć zamiast materiału bo lubię szybko, ale na razie muszę mieć taką jaką mam.
  • SkyZeWonsem
    Przestań już skomleć i zacznij myśleć

• JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    19Romulus84 powiedział(a):
    Mówcie sobie i myślcie co chcecie. Ten wyrzysk nie wiem jak gra ale gram lepiej niż 80% ludzi czy to to rozumiesz człowieku?

Zejdz na ziemie...BF nie jest twoja gra. Prosisz o rade, pozniej obrazasz.

Masz przegrane 28dni jesli po tym czasie nie nauczyles sie grac to juz duzo sie nie poprawi.

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    edytowano 14 październik
    To musi być żołnierz RP.
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • LM_emzio
    61 postsPosty: 65Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    To musi być żołnierz RP.

A przez nas "wyklęty"
  • LM_Wyrzysk
    Najpierw merytorycznie:

Celowanie stałe żołnierza: wyłączone, 
    Pole widzenia w trybie celowania:
    dla celowników x1,0; x1,25; 1,5 wyłączone
    dla celowników x3 włączone, 
    Czułość: 13,9% w grze i 400 DPI,
    Zaawansowane: 
    x1,0 - 99%,
    x1,5 - 98%,
    x3,0 - 104%, 

Myszka Zowie EC-1A,

Oczywiście to wszystko nie ma znaczenia, bo grasz na myszce dla bezdomnych. 
  • SkyZeWonsem
    I tak nie ogarniacie :)
  • LM_Wyrzysk
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    I tak nie ogarniacie :)
    Ale przynajmniej się staram :-)
  • 19Romulus84
    Mi chodziło o takie konkretne, praktyczne wskazówki bo wydaje mi się ze mam jednak predyspozycje ; ) i oko-mózg-ręka u mnie dobrze działają no ale może to i prawda że jak 28 dni się nie nauczyłem tak grać żeby robić wyniki na niektórych mapach 70-90/30-40 to już się nie nauczę. Nikogo nie chciałem obrazić poniosło mnie trochę przepraszam i dziękuję za odpowiedzi.
  • Myrasz
    111 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zacznij może od grania w trybach max 16(podbój drużynowy) lub 32(tdm) graczy. Wyrobisz czujność, rękę, refleks wykorzystasz, gra zespołowa w tych trybach, a szczególnie w podboju drużynowym również pomaga opanować BFV. Tam gdzie masz 64 graczy ciężko się skupić jeśli rozpoczynasz zabawę w multi, każdy praktycznie biega jak chce.
    Ja dawno temu grałem w taką grę, która była hitem po CSie. Nazywała się Wolfenstein: Enemy Territory. Tam się grało 8 v 8, 16v16, były bitwy klanowe 3v3, 6v6. Serwery wtedy nie dźwigały większej ilości graczy, choć owszem były, ale co to za gra z pingiem 200-300. Na ET wyrobiłem wszystkie potrzebne nawyki i mimo przerwy 10 letniej, dosyć szybko przypomniałem sobie jak się gra w FPS w multi, choć oczywiście już nie jestem w stanie strzelać samych headshotów, a wtedy to był wręcz obowiązek.
    Jak na razie podbój drużynowy to mój ulubiony tryb. Wcześniej TDM, dominacja i szturm - czyli nie więcej niż 16v16 graczy. Polecam początkującemu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!