Jak poprawić Shots Accuracy szczególnie na SOUMI/Thommy?

13»

Komentarz

• xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    LM_emzio powiedział(a):
    Tak bo trzeba nam wszystkim więcej gości/noobów z shotgunami w tej grze... Jeszcze doradź grę "leżakiem" z MGcośtamcośtam też pewnie łatwo wcelować.
    Co prawda nie gram juz w BF V , bo na razie sobie odpuscilem, ale gram w BF 1. Jak skysze hasla "shitgun" ,"noob" to nie wiem ,czy smiac sie czy plakac.
    Nie graj shotgunem , bo "shitgun noob", nie graj pistoletem maszynowym bo "SMG noob no skill" , nie graj snajperka bo "camper noob" , nie graj LKM-em bo "OMG lezak noob", itd itd.
    Wiec najlepiej napisz czym mozna grac, a czym nie mozna.
  • 19Romulus84
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 44 Member
    Nie chciałem nikogo obrazić _SamoZuoooo_ być może użyłem trochę niewłaściwych słów. Ee tam ta celność jest pewnie wyliczana tak jak to K/D ze średniej z całego życia a jak zacząłem grać w multi pierwszy raz 5 miesięcy temu w tą grę i zacząłem w wieku 35 lat a wy macie pewnie w większości niewiele po dwudziestce jak nie mniej i z myszką się urodziliście i graliście w wszystkie BF'y i CoD'y albo w większość to ta średnia na ten moment pewnie też nie odzwierciedla mojej celności aktualnej. Zresztą chyba wcale aż tak źle nie gram bo dzisiaj taki wynik zrobiłem na przykład w Podboju "Sztorm na Pacyfiku" bronią KM-Lewis https://zapodaj.net/cc1f913e60c49.png.html. _SamoZuoooo_ No to proszę napisz mi jakieś rady, ale praktyczne, konkretne, jak poprawić tą celność?
  • LM_Wyrzysk
    506 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 512 Member
    Moje staty:

MAB 38 - 30,30%
    MP34 - 29,96%
    Type 100 - 29,00%
    ZK-383 - 28,97%
    STEN - 27,30%

Jak pisałem Ci, że musisz zmienić myszkę, to mnie wyśmiałeś. 
  • 19Romulus84
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 44 Member
    LM_Wyrzysk a podkładkę też? Kurde ja mam materiałowego Havit'a a ja lubię raczej szybkie podkładki bo wolę raczej krótszy a szybszy ruch niż szuranie myszka po całym biurku choć oczywiście bez przesady. Poleć mi może jakieś myszki dobre i w przystępnej cenie i może jakieś podkładki z tworzywa? Fakt faktem że np takie przyciski jak rzut granatem, atak wręcz czy materiały wybuchowe lepiej by było mieć na myszce np ale czy inna myszka i podkładka sensu stricte są w stanie pomóc mi podnieś celność o te choć parę procent to właśnie nie jestem pewien?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!