Problem z PunkBuster

homicidei
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Cześć. Nie mogę dołączyć do gru z powodu : Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'homicidei' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 2f89cab1 Ktoś wyjaśni o co biega? 

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    404 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dostałeś bana za cheaty. Nie zagrasz już w Bf4 na tym koncie. Możesz kupić nowe, albo się obrazić na EA - jeśli ban niesłuszny. Dużo osób dostało podobno bez powodu. 
  • homicidei
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    No w tym problem że nie używałem zadnych cheatów. Czyli EA po prostu rozdają bany na lewo i prawo ? Na tym koncie mam bf1 bf3 bf4 i inne jeszcze gry. Napisałem do Even Balance i czekam na odpowiedź. Da sie przenieść gry z jednego konta na drugie czy już są stracone ?

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bany rozdaje Even Balance nie EA. EA ma na to wywalone jak i na BF4.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!