Utrata połączenia! Tak się nie da żyć!!!

«1
Ka4cio21
60 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 84 Member

Błagam ea dice! zróbcie coś z tym naprawcie ten błąd! Musimy wszyscy nagłaśniać sprawę aż dotrze do studia dice!!!

Naprawmy to! Tak się nie da grać!!!

Musimy wywalczyć sobie spokój!

Nagłaśniam sprawę, i będę to ROBIŁ!!!!

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    434 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 438 Member
    Ja mam przynajmniej kilka razy dziennie "utracono połączenie z serwerami EA" i cyk do menu. raczej wina neta. 
  • Ka4cio21
    60 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 84 Member
    u mnie brzmi to tak:

Utracono połączenie z serwerem
    Utracono połączenie z sesją

Wina ea/dice
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    No raczej nie wina neta...nagle wszyscy zaczęliby mieć problemy z netem? ;) To wina gry tak samo jak optymalizacja i cała reszta! 
  • 19Romulus84
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 37 Member
    To coś z waszym netem jest nie tak, o ile rzeczywiście wczoraj raz wywaliło serwer z podbojem metro bo zaraz potem szło znowu wejść do gry i kuponów było jeszcze coś po 600 na 500 a ludzi grało 10 na 10... o tyle ja gram po 6-7 godzin dziennie i takie coś dzieje się raz na rusko rok dosłownie. Akurat gra od tej aktualizacji, odpukać w niemalowane, chodzi dobrze, zero lagów, zacinek, przycinek i innych tego typu rzeczy. To jest przykre ale to coś z waszą jakością połączenia musi być nie tak, i nie że masz PING 20 i 100Mb/s bo to nic nie znaczy trzeba mieć stabilny internet. W+R i cmd potem :ping -n 900 wp.pl i lecimy z badaniem jakości połączenia. I pinguj tak w kilka miejsca nie wiem pinguj onet, EA, origin, YT, FB, twitter i zobaczysz ile ci pakietów gubi bo założę się że to wina dostawcy twojego i internet ci gubi pakiety po prostu. Jak ci zgubi 2 pakiety pod rząd czyli 2 sekundy nie ma odpowiedzi to masz grę wywaloną i jesteś rozłączony z netem. Poważnie sprawdź najpierw to co mówię bo u mnie gra działa bardzo dobrze i jak mnie raz na parę dni wywali to jest dobrze i wtedy wiem że to wina serwerów a nie jakości mojego łącza.
  • Ka4cio21
    Romulus nie rozśmieszaj nas :D 

To wina w 100% ea/dice inne gry chodzą świetnie bez rozłączeń...  po prostu te ich serwery to dramaturgia i muszą coś z tym zrobić bo tak się nie da grać...

• Kolednik91
    70 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 71 Member
    Świetnym jest, że twój rozmówca, ma wręcz wybitny talent do próby udowadniania innym, że oni są słabi a on sam najlepszy. :)

Wczoraj tak miałem na konsoli, że wieczorem po prostu mimo sprawdzania neta oraz dania szlabanu na netflixa innym użytkownikom to Ping skakał jak szalony. Od 80 ( u mnie standard) do 700. Najczęściej było to kiedy leżałem. 
    Umarłem <-- Ping skakał do 700
    Wstawałem <-- Ping powoli się uspokajał.

Więc możliwe, że coś było nie tak z serwerami. :)
  • Ka4cio21
    Jeśli w kolejnym BF'ie będzie ten sam cholerny błąd, to nadzieja umrze.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Na szczęście dla mnie już nie będzie kolejnego BFa - to samo mówiłem przy zapowiedzi BF V ale teraz już się nie skuszę....zresztą do tego czasu raczej już sobie odpuszczę gry. Starzeje się, gry mnie częściej irytują niż sprawiają przyjemność...mam także problemy aby przejść poziom w grach przygodowych jak Spyro 😂 LOL. Ostatnie gry w jakie zagram to będzie nowy CoD i RDR2 (No i może GTA VI jeśli by wyszło w najbliższym czasie ;) ).
  • Ka4cio21
    No i proszę, znów. Przed chwilą wywaliło mnie z gry tyle ze teraz z Bf1 pamiętajcie! eA i dICE! SSIE!!!!
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Dziwne ze aż tak was wywala. Mnie ostatnio wyrzuciło 7 października ale wtedy rzeczywiście wyłączyli wszystkie serwery. Nie twierdze że rozłączenia mnie nie dotyczą, ale są tak sporadyczne że w zasadzie nie przywiązuję do tego uwagi.
    Jakiś czas temu mojego znajomego wywalało zawsze około 23:00 okazało się że na modemie miał ustawione wyszukiwanie aktualizacji na tą godzinę, zmienił ustawienia i po problemie.Ale to jako ciekawostka.  
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Ka4cio21
    Ja już nie wiem... Marzę o tym żeby ktoś w końcu powiedział jasno. Drodzy gracze, spierdzieliliśmy robotę przepraszamy! Naprawimy to... Ale nie. tylko wszystko jest po naszej stronie :(
  • 19Romulus84
    Ka4cio21 dla mnie to jest bardzo dziwne bo ja gram po nocach i gram tak do 22-00 do 4-5 rano i gram tak dzień po dniu od paru miechów i jak mnie wywali raz na tydzień z serwera jakiegoś i widzę że to z winy EA to jest to dużo. Widzisz ja gram dużo i mnie nie wywala nigdy praktycznie, dosłownie nigdy a PING mam 24 i nie skacze. No na tym METRZE te FPS trochę skacze ale DICE o tym wie i pewnie to ogarną a tak poza tym to nie zacina mi gry nie laguje nie rwie... etc etc a tak się jeszcze jakiś czas temu na niektórych serwerach potrafiło dziać więc widzisz że to nie u każdego tak jest jak u ciebie to też weź pod uwagę a ja jestem osobnikiem bardzo wymagającym jeśli chodzi o stan techniczny gry i nie raz się żaliłem na różne problemy techniczne w grze na różnych forach ale nie mam się do czegoś teraz szczególnie jakoś przyczepić i tak jak mówię u mnie ta gra działa po prostu dobrze i absolutnie mnie twój problem nie dotyczy, absolutnie.
  • Ka4cio21
    Ja mam to tak że wywala randomowo... W dość dużych odstępach czasu.
  • Ka4cio21
    Ty no jajca. Odblokowałem te cholerne porty, zrobiłem kilka innych rzeczy i dalej mimo to rozłącza...
  • AlfaMajkel
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Witam. Masz aktualnego Windowsa i sterowniki karty graficznej. Spróbój zaktualizować biosa. Kiedyś mnie wyrzucało przez antywirus. Wiem że to głupie ale czasami powyższe wytyczne maja znaczenie. Powodzenia ☺
  • Ka4cio21
    Wyłączyłem aktualizacje w10, sterowniki do karty aktualne. Jak zaktualizować biosa? I jaki ma wpływ na rozłączanie?

Szczerze to wątpię że cokolwiek z tych rad pomoże, jestem zdania że to w 100% wina klękniętych serwerów ea bo inne gry chodzą świetnie
  • Myrasz
    117 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 118 Member
    Ja nie mam takich problemów, wniosek?
  • AlfaMajkel
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Aktualny Windows to podstawa. ☺ Kolege wyrzucało z Apexa, nieregularnie. Zaktualizował Win 10 i śmiga. Biosa aktualizuje sie przez usb, albo jesli masz nową płytę główna można poprzez sciagniecie z officialnej strony firmy pobrać taka apke co normalnie instalujesz i po ponownym uruchumieniu bedziesz miał aktualnego biosa. Na stronie bedziesz miał poradnik.
  • Wojtasinho27
    Ma to samo, ciagle rozłączanie :/
  • 19Romulus84
    K4cio jesteś pewien że ci net nie traci pakietów? No wiem pisałeś że jestem śmieszny i w sumie jak inne gry działają to raczej nie ale ja ci mówię a gram non-sto w BFV ze ta gra chodzi teraz bardzo dobrze i z żadnych serwerów mnie nie wywala przez 5-6 godzin dziennie. Ta gra teraz chodzi bardzo dobrze żadnych lagów ani przycinek nie ma ani żadnego wyrzucania z serwerów to musi być coś u ciebie. Mi czasem pojawia się kod jakiegoś błędu jak chcę dołączyć do jakiegoś serwera ale to tez bardzo rzadko i odświeżę próbuję i już nie wyskakuje. Ja ci mówię ta gra i same serwery nie były w takim dobrym stanie od miesięcy. Naprawdę ta gra i serwery chodzą bardzo dobrze. Wiesz co zapłać jakiemuś no trudno, ale dobremu co się zna niech ci to obejrzy, ktoś się na tym na pewno zna. Ja ci mówię że to może być jakieś ☹☹☹☹ i tylko ty ani my na to nie wpadniemy  tu ale jakiś ogarnięty informatyk ci to zrobi i tu się nie ma co śmiać. Tak sobie myślę bo każda gra ma serwery gdzieś indziej i sygnał przechodzi przez inne węzły, ten sygnał z pakietami między twoim klientem gry a serwerami z grą i ci może na jakimś węźle gubić po drodze pakiety tylko w tamtym kierunku. Ja bym się tak nie śmiał, inne gry są na innych serwerach ale akurat twój sygnał przechodzi przez jakieś newralgiczne zwalone węzły akurat jak biegnie na serwery z grą i tam gubi pakiety tak też może być ale ja informatykiem nie jestem biorę to na logikę że teoretycznie też tak może być. To musisz zbadać a nie wiem czy umiesz i to byś musiał już wtedy gadać z dostawcę neta. A mi np dostawce neta blokuj ome.tv i omegle no nie świadomie myślę bo po co, po prostu blokuje mnie gdzieś router/modem albo jakieś oprogramowanie/porty/adresy routera czy coś i nie nie jest to na 100% żadna wina oprogramowanie bo na starym kompie jak miałem noestrade to działało wszystko. Kuzyn tu był wczoraj z laptopem i tez nie działała a jak z swoje komórki zrobił router i stamtąd wziął neta to na tym samym laptopie ome.tv i omegle działało a co wam jeszcze powiem ale wam powiem jak już mówię to tydzień temu kuzyn przyszedł pierwszy raz z lapkiem podłączamy światłowód  i magicznie ome.tv działa na jego lapku i na obu moich komputerach, rozumiecie magia, nagle z niczego zaczęła działać na obu moich komputerach na wszystkich przeglądarkach operze, chrome i mozzili i działała od  zeszłego poniedziałku do środy jak gdyby nigdy nic i przestała działać w czwartek i nie działa znowu nigdzie na żadnym komputerze moim ani na laptopie. Taki ekran jest i na 100% wina leży po stronie dostawcy neta albo jego "modemów/routerów", portów, adresów nie wiem nie jestem mgr informatyki gdzie konkretnie i w czym jest problem ale to nie żadne oprogramowanie bo ome.tv na lodówce by działała 20 letniej z dostępem do sieci. Może ktoś wie co może blokować te ome.tv i omegle samego flesha to blokuje gdzie ma być VIDEO moje i rozmówcy bo czat działa i strona też tylko VIDEO coś blokuje moje i nadawcy. Pisałem z ludźmi na omegle strona działa czat działa coś gdzieś blokuje VIDEO i nie jest to żadne oprogramowanie. Taki ekran mam na każdej przeglądarce może macie jakieś pomysły tak z ciekawości, dodam ze modem to jakieś chińskie najtańsze ☹☹☹☹ ale nie wierzę ze chińczyk wbudowuje do tych modemów jakieś blokady tym bardziej ze czy ja jeden mam ten modem a po za tym jak mówię 3 dni jak gdyby nigdy nic działało. No ale też nie wiadomo czy ludzie wchodzą na ome.tv i sami zdają sobie z tego sprawy mając te same modemy bo to by on musiał pogadać lub posprawdzać u klientów co mają te same modele. Ten modem czy router bo sam nie wiem co to naprawdę jest... jest opisany jest w chińskim języku, wszystko, nie że made in china tam porty i wszystko inne są opisane w języku chińskim... mało ważne jutro dzwonię do dostawcy niech to robi. Taki obraz mi wyskakuje, 1-2 sekundy jest obraz jaki powinien być i zaraz taki wyskakuje https://zapodaj.net/cd32b56bd8d72.png.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!